Bezpieczne powiększenie biustu - czy to możliwe?

Biust - bezpiecznie powiększanie - zdjęcie partnera

Mały biust może być wielkim kompleksem. Inwazyjne zabiegi powiększania biustu zawsze stwarzają pewne ryzyko. Wszczepienie implantów jest nie tylko bolesne, ale również drogie. Ponadto nie ma żadnej gwarancji tego, że po pewnym czasie nie ulegną one deformacji. Każdy kolejny zabieg to dodatkowy koszt.

W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszą się zabiegi, podczas których wstrzykuje się w biust specjalistyczną substancję przypominającą żel. Należy jednak podkreślić, że powiększenie piersi przy użyciu tej metody kosztuje minimum kilkanaście tysięcy złotych. Ponadto wspomniany zabieg jest uznawany za kontrowersyjny – ryzyko pojawienia się groźnych skutków ubocznych jest dość wysokie.

Powiększanie piersi naturalnymi metodami

Wiele kobiet marzy o większym biuście. Czasami nawet jeden rozmiar w górę pozwala odzyskać pewność siebie. Właśnie dlatego warto wziąć pod uwagę naturalne metody, które są bezinwazyjne, a zarazem bezpieczne. Zioła na porost oraz ujędrnienie biustu stosowane są już od wielu pokoleń.

Można do nich zaliczyć m.in.:

 • Kozieradkę pospolitą – nasiona tej rośliny regulują pracę układu hormonalnego. Stymulują one wzrost piersi. Ponadto dostarczają fitoestrogenów, które wpływają na jędrność biustu. Związek ten ma również wpływ na skórę, która staje się o bardziej elastyczna, a zarazem napięta. 
 • Koper włoski – doskonale sprawdza się w przypadku niedoboru estrogenu. Roślina ta podnosi poziom prolaktyny we krwi. Składniki aktywne działają bardzo łagodnie, dzięki czemu nie stanowią zagrożenia dla organizmu. Wiele osób zaleca spożywanie herbaty z kopru włoskiego trzy-cztery razy dziennie.
 • Koniczynę czerwoną – w jej składzie również można znaleźć roślinną odmianę estrogenów. Roślina pozytywnie wpływa na pracę gospodarki hormonalnej. Zwiększa ona objętość tkanki gruczołu sutkowego. Ponadto podnosi ona elastyczność oraz jędrność skóry biustu oraz dekoltu. Warto wiedzieć, że opisywane zioło łagodzi również nieprzyjemne dolegliwości związane z menopauzą.
 • Palmę sabałową – zioło obniża poziom hormonu męskiego, czyli testosteronu. Należy wiedzieć, że jego zbyt wysoki poziom może hamować wzrost piersi. Nierzadko pojawiają się również inne uporczywe objawy, takie jak np. nadmierne owłosienie ciała oraz twarzy. Składniki aktywne stymulują gruczoły piersiowe do wzrostu. Ponadto sprawiają, że biust sprawia wrażenie twardszego i jędrniejszego.
 • Owoce pieprzowca – to źródło wielu cennych witamin, minerałów, a także antyoksydantów. Usprawniają one przepływ krwi, co również pozytywnie wpływa na pracę gruczołów znajdujących się w biuście. Pozytywnie wpływają na stan skóry, która bezpośrednio odpowiada za rozmiar oraz podtrzymanie piersi.

Tabletki i kremy na powiększenie biustu – czy warto?

znak zapytania

Zioła powiększające piersi wydają się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla pań, które na pierwszym miejscu stawiają zdrowie. Należy jednak podkreślić, że efekty można zauważyć tylko w przypadku systematycznego stosowania. Przygotowywanie wywarów może być problematyczne, szczególnie, jeśli nie posiadamy na co dzień zbyt dużej ilości czasu.

To właśnie dlatego rosnącą popularnością cieszą się tabletki oraz kremy na powiększanie biustu. Mogą one nieść za sobą podobne, a nawet lepsze rezultaty niż ekstrakty roślinne, ponieważ ich skład składa jest zwykle połączeniem kilku różnych ziół.

Wybrany produkt powinien jednak wyróżniać się:

 • naturalnym składem,
 • starannie skomponowaną formułą,
 • brakiem toksycznych związków,
 • brakiem substancji wywołujących skutki uboczne,
 • przystępną ceną,
 • bezproblemowym stosowaniem.

Warto jest skorzystać z rankingów preparatów na powiększenie biustu. Na stronie Naturalne Metody: https://naturalnemetody.pl/tabletki-kremy-na-powiekszenie-biustu/ można znaleźć zestawienie najlepszych produktów, które zdaniem użytkowników cechują się wysoką skutecznością, optymalną formułą, a także korzystną ceną.

Ostatecznie, wybór odpowiedniego sposobu powiększania biustu jest kwestią bardzo indywidualną. Warto taką decyzję odpowiednio przemyśleć, aby nie popełnić błędu w postaci narażania zdrowia, a jednocześnie czerpać zadowolenie z efektów.

Artykuł zewnętrzny

Napisz opinię

 • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania