Jaki laser na rumień?

Pani w kapeluszu - zdjęcie partnera

Natychmiastowe, nieoczekiwane czerwienie skóry to nic przyjemnego. Powodem takich zdarzeń może być stres, pikantne potrawy czy zmieniająca się temperatura. Pojawianie się takich zdarzeń może być pierwszym objawem, mówiącym o występowaniu rumienia.
Rodzajów takiego schorzenia jest naprawdę sporo, np. rumień napadowy czy utrwalony, spora liczba rozszerzonych naczynek, może bardzo oszpecać twarz. W przypadku pojawienia się takich symptomów należy działać szybko.
W leczeniu rumienia najważniejsze jest, aby wyleczyć problem na samym początku. Po rozwinięciu się tego schorzenia możemy mieć duże problemy. Dzisiaj postaram się państwu odpowiedzieć na pytanie: „Jaki laser na rumień?".EfektyNajpopularniejszym rozwiązaniem tego problemu jest laserowe usuwanie rumienia. Najczęściej jest to laser neodymowo-jagowy. Jego promień jest jednym z najgłębiej penetrującym na rynku, dlatego usuwa on naczynka o bardzo dużych średnicach. Po odpowiedniej ilości zabiegów takie zaczerwienienie może nawet całkowicie zniknąć.
Efektem będzie usunięcie rumienia, pojawiającego się w najmniej oczekiwanym momencie. Zabieg zamknie także naczynia krwionośne oraz znacznie poprawi wygląd naszej twarzy bądź szyi.ZabiegPrzed zabiegiem będziemy musieli udać się na wnikliwą konsultację z naszym lekarzem bądź dermatologiem. To z kim będziemy się konsultowali, zależy od nas i od terapii, na jaką się zdecydujemy.
Na takim spotkaniu lekarz oceni stan naszej skóry i zdecyduje czy same zabiegi laserowe wraz z pielęgnacją pozwolą uzyskać satysfakcjonujący nas efekt, czy będziemy musieli się zdecydować na terapię farmakologiczną. Usuwanie zaczerwienień przy użyciu lasera jest bardzo szybkie i całkowicie bezbolesne.
Na samym starcie dermatolog przygotuje naszą skórę do zabiegu, a następnie dobierze parametry zabiegowe. W trakcie przeprowadzania zabiegu dojdzie do reakcji fototermolizy, fale, jakie będzie emitował laser, będą wchłaniane przez hemoglobinę, czyli barwnik krwi.
Krew jak znajduje się w naczynkach, wyłapuje promienie lasera bardziej niż tkanki, jakie ją otaczają. Światło lasera dostaje się głęboko do naczyń, wskutek czego naczynka zostają gwałtownie podgrzane, oraz bezpowrotnie zniszczone i usunięte.Co po zabiegu ?

Po zakończeniu zabiegu nie będziemy w stanie wykonywać niektórych czynności. Powinniśmy dbać o naszą skórę oraz pod żadnym pozorem robić czegoś, co może ją podrażnić. Nie możemy wykonywać żadnych zabiegów, które prowadzą do łuszczenia się skóry.
Przez około dwa tygodnie powinniśmy uważać na czynniki zewnętrze. Promienie słoneczne bądź mróz nie wpłyną pozytywnie na naszą skórę. Do tygodnia od zabiegu warto zrezygnować z wizyt na basenie czy siłowni.PrzeciwwskazaniaPrzed podejściem do zabiegu musimy być w niezłym stanie fizycznym, nie możemy także mieć świeżo opalonej skóry czy nieleczonej cukrzycy. Padaczka czy stosowanie różnych, niewskazanych leków także może nie pozwolić nam podejść do zabiegu.

Pytanie jaki laser na rumień, zadaje sobie wiele ludzi. Mam nadzieje, że troszkę państwu przybliżyłem ten temat, i teraz pewni siebie będziecie mogli umówić się na wizytę i usunąć swoje niedoskonałości.

Artykuł sponsorowany

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania