Katolicka antykoncepcja.

ciaza6.jpg

Urządzenia które wyglądem podobne są o discmanów, maja być urządzeniami ułatwiającymi śledzenie cyklu miesiączkowego kobiety. Są to urządzenia które polecają katecheci jako alternatywę dla zakazanych i nieakceptowanych przez Kościół innych rodzajów antykoncepcji.

Nowe urządzenia o nazwie Baby Comp i Lady Comp są polecane jako tzw. komputery cyklu menstruacyjnego kobiety które można wykorzystywać do planowania rodziny. Przy pomocy nowego mechanizmy kobiety mierzą temperaturę pod językiem każdego dnia o tej samej porze dnia a później sprzęt dokonuje oceny czy kobieta jest w trakcie dni płodnych czy tez nie. Według Michała Radwana który jest specjalistą ginekologii i położnictwa prywatnej Kliniki Leczenia Niepłodności Gameta, nowe urządzenia są kolejna formą kalendarzyka małżeńskiego, uważnego przez lekarskie środowisko za nie do końca skuteczny sposób antykoncepcji.

Źródło: rynek zdrowia.pl

Boże, co za szczęście nas

Boże, co za szczęście nas spotkało. Radość niewyobrażalna.
Ciekawe ile kosztuje? I wykupie wszystkie po to, aby te biedne kobiety z kalendarzykami postanowiły w końcu wywalić te kalendarzyki.
Nie kupujcie tego, lepiej tą kasę przeznaczyć na na wizytę u dobrego ginekologa i wykupienia najlżejszych środków antykoncepcyjnych.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania