Leczniczo-odmładzające światło.

akt_foto74.jpg

Możliwe że skutki zbyt długich kąpieli słonecznych, drobne zmarszczki czy problemy cery naczyniowej przestaną być już powodami do zmartwień, gdyż od pewnego czasu w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej sukcesy odnosi technika fotoodmładzania.

Fotoodmładzanie jest jednym z zabiegów, mający działanie nie tylko przeciwstarzeniowe lecz również profilaktyczne, polegające na wzmacnianiu ścianki naczyń krwionośnych oraz stymulacji produkcji kolagenu. Technika ta polega na naświetlaniu skóry twarzy, szyi i dekoltu a nawet dłoni światłem pulsacyjnym IPL. Jego odmładzające właściwości są wykorzystywane przy likwidacjach Royach defektów skóry: zmarszczek, przebarwień czy popękanych naczynek. Zabieg nie ma ograniczeń wiekowych. Osoby młode mogą go wykonywać profilaktycznie gdyż stymuluje on produkcje kolagenu. Korzystają z tego zabiegu zarówno często kobiety jak i mężczyźni. Jest to zabieg w 100% nieinwazyjny więc bezpieczny. Powoduje on zwiększenie napięcia i poprawę gęstości skóry, redukując zmarszczki i przebarwienia skórne. Jest polecany dla osób z problemami natury trądzikowej gdyż również działa antybakteryjnie i obkurczająco na pory.

Jeden zabieg to koszt od 150 do 400 zł w zależności od obszaru ciała. Wystarczy kilka dni aby skóra stała się widocznie gładsza, również i jaśniejsza. W celu uzyskania najlepszych efektów jest zalecane wykonanie serii kilku zabiegów w odstępach 3-4 tygodni.

Źródło: biomedical.pl

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania