Pokonaj przeziębienie za darmo!

kaszel, David Castillo Dominici / www.freedigitalphotos.net

Istnieje skuteczny sposób pokonania przeziębienia, który nie wymaga przyjmowania żadnych lekarstw. Można złagodzić dolegliwości a nawet pokonać chorobę bez wizyty w aptece. Najlepiej jest pozostać w domu i …

Naukowcy z University of Wisconsin-Madison zalecają na łamach “Annals of Family Medicine”, żeby zamiast łykania witamin i suplementów diety, oddać się ... medytacji!

Badacze przeprowadzili doświadczenie z udziałem 149 wolontariuszy. Podzielono ich na trzy grupy. Pierwsza grupa nie robiła nic, druga grupa spacerowała na świeżym powietrzu a ostatnia oddawała się medytacji na sprawach teraźniejszych.

Osoby, które medytowały, w okresie od września do maja, miały o 76 proc mniejszą liczbę nieobecności w pracy spowodowane chorobą. Medytacja chroniła przed zachorowaniem i dodatkowo, przy infekcjach dróg oddechowych – łagodziła objawy.

Przeprowadzone wcześniej badania również podkreślają pozytywny wpływ medytacji na zdrowie. Medytowanie poprawia nastrój, zwiększa odporność i zwalcza stres.

Źródło: zdrowie.dziennik.pl

Gdzie tam! tylko czosnek,

Gdzie tam! tylko czosnek, cebula i imbir. Nie ma co, szczepionek nie stosuje ani żadnych lekow typu placebo typu homeopatia, tylko natura.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania

Wybrane opinie i komentarze