Urządzenia i sprzęt kosmetyczny - Jak wyposażyć salon medycyny estetycznej

Morze - zdjęcie partnera

Nowoczesne salony kosmetologiczne zawierają nie tylko standardowe procedury, jak w salonach fryzjerskich. Teraz prawie każdy szanujący się salon powinien zawierać wysokiej, jakości sprzęt kosmetyczny. Jest to jeden z najczęstszych obszarów komfortu, do którego dąży wiele kobiet i mężczyzn. W gabinecie kosmetycznym zabiegi obejmują wszelkiego rodzaju peelingi i zabiegi odmładzające. Przy dość zróżnicowanym zakresie procedur ważne jest, aby mieć nowoczesne urządzenia kosmetyczne, których wybór będzie zależeć od procedur, które kosmetolodzy mogą zaoferować swoim klientom.

Urządzenia kosmetyczne to podstawowe wyposażenie salonów medycyny estetycznej

   Wymagania klinik medycyny estetycznej powodują ogromne zapotrzebowanie na sprzęt kosmetyczny i materiały eksploatacyjne. Dzięki wyposażeniu technicznemu salonów i ich różnorodności w świadczeniu usług, znacznie zwiększają swoją konkurencyjność, a tym samym przyciągają więcej klientów, a wysokiej, jakości sprzęt jest używany przez dłuższy okres. Kryteria te obejmują zarówno możliwość, jak i funkcjonalność wykonywania kilku zabiegów za pomocą jednego urządzenia tzw. kombajnu kosmetycznego, komfort dla klientów i kosmetologów jego wskaźniki techniczne oraz niezawodną konstrukcję.

   Profesjonalny sprzęt kosmetyczny jest podstawowym składnikiem wyposażenia salonu urody. Jakość świadczonych usług, zwiększająca liczba klientów zależy przede wszystkim od skuteczności procedur, a tym samym od niezawodności i funkcjonalności zakupionego sprzętu kosmetycznego. Producenci urządzeń kosmetycznych oferują szerokiej grupie klientów sprzęt do salonów kosmetycznych w zrównoważonej cenie, w celu dbania o zdrowie i naturalne piękno klientów.

Dlaczego trzeba postawić na wysokiej, jakości sprzęt kosmetyczny?

   Właściciele prywatnych klinik, salonów kosmetologicznych mogą kupić sprzęt kosmetyczny i zainstalować go w celu świadczenia usług. Ceny sprzętu kosmetologicznego są rozsądne, więc pozwoli to rozpocząć działalność w dziedzinie kosmetologii prawie od zera. Dokonując zakupu profesjonalnego sprzętu o doskonałej, jakości, można wyposażyć swoje miejsce pracy w funkcjonalne urządzenia, które są praktyczne i wygodne w obsłudze.

  Obecnie na rynku można zakupić sprzęt kosmetyczny polskiego producenta Medika, którego głównym kierunkiem działalności zawodowej jest sprzedaż  praktycznego sprzętu do salonów kosmetycznych. Produkty i sprzęt są, zaprojektowane dla nowoczesnych klinik kosmetologicznych, który cechuje się wysoką, jakością, możliwościami technicznymi. Teraz każdy ma doskonałą okazję, aby wybrać, zamówić i z zyskiem kupić szeroką gamę wysokiej, jakości i niezawodnego sprzętu kosmetycznego.

Urządzenia kosmetyczne to dla salonów urody innowacyjny krok w przyszłość

Zakup sprzętu kosmetycznego podniesie rangę świadczonych usług:

 • Dla odmłodzenia, korekty figury
 • Do regeneracji skóry na twarzy
 • Do usuwania blizn różnego rodzaju
 • Do liftingu RF
 • Do zabiegów mikroprądowych, ultradźwiękowych i laserowych
 • Do redukowania cellulitu i rozstępów
 • Do redukowania złogów tłuszczu
 • Do ponoszenia powiek, usuwania worków i cieni pod oczami.

   Profesjonalne urządzenia kosmetyczne posiadają dokładne instrukcje dotyczące pracy z nimi, dzięki czemu kosmetolog nie musi poświęcać dużo czasu na szkolenie, aby poznać zasady jego użytkowania.

Kombajny kosmetyczne to wielofunkcyjne urządzenie

   Kombajny kosmetyczne to stacjonarne miejsce pracy kosmetologa dla bardzo szerokiej gamy usług kosmetologicznych. Do wyboru aparatu należy podchodzić bardzo rozważnie. Głównymi kryteriami wyboru kombajnu dla kosmetologa są takie kryteria, jak: liczba wykonanych funkcji i łatwość obsługi. Dobry kombajn kosmetyczny jest w stanie zapewnić klientowi bardzo szeroki zakres usług pielęgnacji skóry:

 • Modelowanie ciała
 • Leczenie cellulitu na dowolnym etapie
 • Drenaż limfatyczny
 • Wygładzenie zmarszczek
 • Utrata masy ciała
 • Zabiegi iniekcyjne.

   Modelowanie ciała polega na napinaniu, wzmacnianiu mięśni brzucha, które określają kształt talii za pomocą specjalnego kompleksu programów urządzenia kosmetycznego. Za pomocą specjalnego zestawu programów można skutecznie leczyć cellulit i rozstępy. Możliwe jest stosowanie programów urządzenia wielofunkcyjnego po kolei lub łączenie ich ze sobą.

   Drenaż limfatyczny to wpływanie na powierzchnię skóry poprawiając przepływ limfy, co zmniejsza obrzęk tkanek i poprawia odżywianie komórek. W zależności od obszaru możliwe jest stosowanie programów drenażu limfatycznego na powierzchniach różnych części ciała. Mikroprądowy drenaż limfatyczny (wygładzenie zmarszczek). Skuteczne narzędzie służy do skóry wrażliwej lub uszkodzonej, eliminuje obrzęki i zmarszczki na twarzy, w szczególności pod oczami.

   Zabiegi przeprowadzane w celu utrata masy ciała niwelują brak napięcia mięśniowego, który jest jednym z głównych problemów estetycznych. Dlatego pakiet programów dla kombajnu kosmetologicznego obejmuje programy przeprowadzania specjalnych zabiegów, które pozwalają wprowadzić wszystkie grupy mięśniowe w odpowiedni stan.

Do salonów medycyny estetycznej konieczne są również urządzenia kosmetyczne do specjalistycznych zabiegów:

 • Karboksyterapia - wstrzykiwanie odpowiednich dawek dwutlenku węgla pod skórę w celu usuwania złogów tłuszczu, cellulitu, ceni pod oczami itd.
 • HIFU – nieinwazyjny lifting twarzy przy wykorzystaniu fal ultradźwiękowych
 • Plasma – wskutek kontrolowanej i celowanej wiązki plazmy poprzez jonizację gazów zawartych w powietrzu można wykonać niechirurgiczny lifting powiek, usunąć zmarszczki, poprawić owal twarzy
 • Lasery diodowe – wiązka lasera diodowego doskonale usuwa zbędne owłosienie z różnych partii ciała
 • RF mikroigłowy - dwie głowice zabiegowe tzn. inwazyjna i nieinwazyjna oraz system zmiany częstotliwości fali radiowej zapewnia lifting twarzy, szyi, dekoltu, brzucha i dłoni, usuwa rozstępy, blizny itd.
 • Termoliza - rozkład związku chemicznego pod wpływem podwyższonej temperatury powoduje usuwanie rozszerzonych naczynek włosowatych na twarzy.

   Sprzęt kosmetyczny jest kluczem do sukcesu każdego salonu urody, którego celem jest sukces i rozwój. Nie jest tajemnicą, że obecnie konkurencja salonów piękności jest uderzająca. Mimo to ci, którzy mają doskonałe urządzenia kosmetyczne, profesjonaliści i specjaliści, zawsze gotowi do świadczenia szerokiej gamy usług, odnoszą sukcesy.

Artykuł sponsorowany

Napisz opinię

 • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania