Łukasz Cichy

Lekarz medycyny Łukasz Cichy!!!! NAJGORSZY LEKARZ JAKIEGO SPOTKAŁAM!!!!
Ten lekarz to koszmar! Trafiliśmy na Niego w Szpitalu w Prokocimiu. Przyjmował w gabinecie pediatrycznym na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Mojej 14 miesięcznej córeczka po przebytej chorobie bardzo obniżyła się gorączka do niecałych 34 stopni. Dziecko „leciało” przez ręce. Po szybkim kontakcie telefonicznym z naszym pediatrą dostaliśmy decyzję szybkiego udania się do Szpitala w Prokocimiu. Tam niestety spotkaliśmy tego pana doktora. Po 3 godzinach od przybycia (22.30 – 1;20) zostaliśmy w końcu poproszeni do gabinetu lekarza. Po wejściu do gabinetu Pan doktor zaczął pokazywać swoje oblicze. Jego stwierdzenia, że „dziecko przecież nie jest najważniejsze”, „ że przy takiej gorączce umiera się, więc już nie opłaca się przyjeżdżać”....wywołały we mnie oburzenie!!! Wszystko to co mówił, przekazywał z taką ironią i bezczelnym uśmiechem na twarzy!!!! Teraz już wiem, dlaczego poprzedni mali pacjenci tak strasznie płakali w gabinecie a pan doktor trzymał ich w gabinecie po ok. 1 godzinie. Jedną mamę z 2 letnim synkiem wyprosił nawet dwa razy z gabinetu, bo nie mógł się chyba skupić, przez płacz dziecka, który sam wywoływał swoim bezczelnym zachowaniem. Moją córeczkę w końcu zbadał, ponieważ zadałam mu pytanie czy nas przyjmie, czy mamy wyjść. I to był błąd. Trzeba było od razu wyjść z gabinetu!!! Godzina druga w nocy, dziecko rozespane a następnie doprowadzone przez lekarza Cichego do płaczu, leżące rozebrane na leżance i trzymane za klatkę piersiową i szyjkę prze niego żeby nie histeryzowało jak to on stwierdził zostało bardzo brutalnie zbadane. Na siłę lekarz badał jej napięcie mieśni, brzuszek, ciemiączko i węzły chłonne. Dziecko było sine z płaczu i bólu jaki mu zadał. W pewnym momencie złapałam go za rękę i powiedziałam dość!!! Pan doktor ironicznie się uśmiechnął ale chyba zrozumiał, że nie dopuszczę, aby zbliżył się jeszcze raz do mojej córeczki. Gdy już wychodziłyśmy z gabinetu powiedział, że dziecko według niego jest w tym momencie zdrowe, ale on nie wie co może się stać, jak wyjdziemy z gabinetu i ponownie głupio zaczął się śmiać no i że jakby coś to on jutro naszczęście nie przyjmuje, więc by nas nie mógł przyjąć! Niestety Pan doktor nie wiedział na kogo trafił. Teraz jest bardzo wnikliwie kontrolowany.
Łukasz Cichy to najgorszy lekarz jakiegokolwiek spotkałam! Zero podejścia do dziecka (chyba lepiej bada się zwierzęta). Nie chciał mnie wysłuchać do końca co dolega dziecku. Na moje zapytanie co robić w przypadku bardzo niskiej temperatury ciała u dziecka kazał nie mierzyć gorączki a najlepiej wyrzucić termometr!! To jest lekarz????!!! Był bardzo nieprzyjemny, opryskliwy, bardzo chciał pokazać kim jest i dlaczego wogóle śmiałam przyjechać z dzieckiem i przeszkadzać!!!! Ostrzegam przed nim!!! Dobrze, że są inni normalni lekarze i mi pomogli!
Ten przykład pokazuje jak bardzo lekarz może być pozbawiony szacunku w stosunku do małych pacjentów i ich rodziców. Ludzie, gdzie nas zaprowadzi tolerancja otaczającego nas chamstwa? Czy lekarz nie jest po to, aby pomagać? O tym lekarzu mówię każdemu, kto ma małe dziecko, żeby był ostrożny. Jedno jest jednak pewne moja noga u niego w gabinecie nigdy nie zostanie postawiona, a jego nazwisko i twarz zapamiętam do końca życia. Ten lekarz jest przegrany!!!!

Jestem kolegą Cichego i

Jestem kolegą Cichego i powiem jedno super koleś z niego. Pozdrawiam Cichego oraz całą rodzinę jego!

Pracuję z doktorem Cichym i

Pracuję z doktorem Cichym i wiem jakim jest lekarzem i nic nie można mu zarzucić

głupiaś jest. 34 to nie

głupiaś jest. 34 to nie goraczka ;p

na miejscu dr Cichego

na miejscu dr Cichego wytoczylabym ci proces o znieslawienie...

Zgadzam się z opinią

Zgadzam się z opinią powyżej, zamiast "lekarz pediatra" powinien tytułować się "wielbiciel studentów medycyny". Nie idźcie do niego z dzieckiem po jakąkolwiek poradę, nie warto. Szkoda, bo jest młodym człowiekiem, może już wypalił sie zawodowo? W każdym razie totalnie zlekceważył problemy z moim dzieckiem. Teraz okazało się że byle konował potrafił powiedzieć co jest nie tak, wystarczyło tylko odpowiednio zbadać dziecko i skupić si na nim, pan doktor tego nie potrafił. Mam nadzieję że już nie spotkam go na swojej drodze bo....
Nie polecam, wręcz zabraniam wam chodzić ze swoimi dziećmi do tego człowieka!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania