AcuMedis Akupunktura - opinie - Olsztyn, Akupunktura

Akupunktura Akupunktura

Wykonujemy zabiegi akupunktury.

Telefon kontaktowy: 

89 534 61 10

Dane adresowe: 

AcuMedis Akupunktura
10-257 Olsztyn
Al. Sybiraków 14/3

Dni i godziny przyjęć: 

Pniedziałek - Piątek w godz. 9:00-18:00

Koszt wizyty: 
90 zł
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2015-02-28 11:32, Aktualizacja: 2018-01-18 16:57

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Akupunktura Olsztyn
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o AcuMedis Akupunktura

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Polecam, bardzo

Polecam, bardzo profesjonalne i rzetelne zabiegi dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz miła obsługa sprzyjająca dobremu relaksowi. Janusz

Pani dr DASH TSETSGEE.

Pani dr DASH TSETSGEE. Szanowna Pani. Opowiadała mi o wizycie u Pani znajoma. Tak się składa, że moja żona przez najmniej trzy lata asystowała profesorowi Garnuszewskiemu. Pewnie zna Pani to nazwisko - wszak prekursor akupunktury w Polsce i założyciel unikalnego Centrum Medycyny w Warszawie. Potem pracowała samodzielnie w Centrum stosując akupresurę i laseropunkturę. Po paru pytaniach o sposobie w jaki Pani leczyła moją znajomą, gdzie i jak wbijała Pani igły (nb jeszcze ich nie było w Polsce, a już kupiłem je żonie u Chińczyka w San Francisko) zrozumiałem jaką ogromną wiedzą Pani dysponuje. Wszystkie punkt nakłuć układały mi się w słynną mapę przebiegów energetycznych. Wiem, że gdyby leczyła ją moja żona to robiłaby dokładnie to co Pani. Znam zdanie żony o lekarzach, którzy brali udział w kursach akupunktury prowadzonych w Centrum. Dlatego wiem kto leczy a kto zarabia pieniądze. A te zabytkowe już igły ciągle leżą u mnie w pudełku z opisami, które są dla kogo. Dla niej, dla córki, dla mnie. Cieszę się, że moja znajoma tak znakomicie trafiła. To, w Polsce, rzadka wiedza. Pani jest - jak dziś młodzież mówi - THE BEST. Z poważaniem Krzysztof Janiszewski kpt.ż.w.

Super gabinet, wspaniała

Super gabinet, wspaniała opieka. Dzięki akupunkturze wykonanej w tym gabinecie zostałam postawiona na nogi. Jak bolały mnie plecy, tak teraz czuję zdecydowanie poprawę. POLECAM!

Koleżanka poleciła mi

Koleżanka poleciła mi Gabinet Medycyny wschodniej Acumedis w Olsztynie, bardzo go zachwalała, Dzięki wizytom w gabinecie udało jej się rzucić paskudny nałóg palenia. Na początku byłam sceptycznie nastawiona na tą metodę, ale po pierwszej wizycie uwierzyłam, że jednak akupunktura może być wspaniałą alternatywą dla wszystkich innych metod w walce z nałogiem. Jestem zachwycona! Po pierwszym zabiegu udało mi się zdecydowanie ograniczyć liczbę wypalanych papierosów. Jestem po szóstym zabiegu i rezultaty są już dużo bardziej zauważalne – nie palę!! Warto poświęcić trochę czasu na zabiegi i cieszyć się zapachem perfum, a nie papierosów :-) Gabinet z całą pewnością godny polecenia.

Wspaniały gabinet.

Wspaniały gabinet. Próbowałem wszędzie szukać ratunku, czegoś co mi pomoże w usunięciu objawów mojej choroby. Zabiegi wykonane w gabinecie nie tylko zlikwidowały objawy ale co najlepsze że pozbyłem się też najważniejszego czyli przyczyn. Cierpiałem od lat na reumatoidalne zapalenie stawów. Coś okropnego. Niewyobrażalny ból utrudniający chodzenie nie wspominając o zwykłym funkcjonowaniu w życiu codziennym. Spadek wagi, codzienne stany podgorączkowe łączone z tak ogromnymi bólami były nie do zniesienia. W końcu odnalazłem miejsce w którym znalazłem pomoc. Najpierw przyjąłem jedną serię zabiegów i zalecono miesiąc przerwy. Poczułem ulgę po 10 zabiegach, ale miałem wrażenie że to jeszcze nie to, ze może być jeszcze lepiej. Widocznie moja choroba trwała już na tyle długo że reumatyzm w moim przypadku stał się stanem przewlekłym, trudniejszym do leczenia. Po miesiącu przerwy znów przyjąłem kolejną serię i jestem w pełni przekonany co do skuteczności pozbywania się chorób z pomocą akupunktury. Moje dolegliwości całkiem ustąpiły!! Ból stawów to już przeszłość.

Zgłosiłam się do gabinetu

Zgłosiłam się do gabinetu Acumedis ze strasznymi, migrenowymi bólami głowy. Przez kilka dni byłam odcięta od świata, nie dało się funkcjonować. Któregoś dnia zadzwoniłam, umówiłam się na wizytę. Atmosfera tam panująca, sama w sobie, ma bardzo pozytywny wpływ na pacjenta, nie wspominając o profesjonalizmie, z jakim podchodzi się do leczenia każdego schorzenia. W gabinecie pacjent jest traktowany indywidualnie, więc mimo ilości pacjentów zapisujących się na zabiegi, Pani doktor znajduje dużo czasu na każdego z osobna. Po akupunkturze moje migreny ustąpiły. Polecam!

Miałam przyjemność

Miałam przyjemność chodzić na zabiegi do gabinetu Acumedis. Cierpiałam na bóle reumatyczne spowodowane schorzeniami kręgosłupa. Na zabiegi przychodziłam regularnie, w takich odstępach czasowych jak zaleciła Pani doktor. Efekty są zadowalające! Czuję się o wiele lepiej po serii zabiegów! Fakt, że na rezultaty nalezy poczekać, ale warto. Po tygodniu od zakończenia serii czuję zdecydowaną poprawę, nie muszę brać takiej ilości leków, jaką przyjmowałam wcześniej. Polecam Gabinet wszystkim cierpiącym pacjentom!!

Akupunktura zdrowia jak i

Akupunktura zdrowia jak i akupunktura estetyczna są wykonywane z niezwykłą starannością. Bardzo sympatyczna Pani doktor jak i cały personel. Miła atmosfera panująca w gabinecie sprzyjająca relaksacji. Jak najbardziej polecam gabinet AcuMedis dla wszystkich.

W gabinecie AcuMedis

W gabinecie AcuMedis Akupunktura, zabiegi AKUPUNKTURY ZDROWIE i AKUPUNKTURY ESTETYCZNEJ są wykonywane profesjonalnie i rzetelnie.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania