Centrum Dietetyczne Naturhouse Wola - opinie - Warszawa, Dietetyk

65639981_2-NATURHOUSE-ELBLG-Elblag.jpg

Przyjdź do Centrum Dietetycznego Naturhouse i przekonaj się, że dieta wcale nie musi być utrapieniem. W naszym centrum możesz skorzystać z profesjonalnych porad dietetyka. Sprawdzimy Twoją budowę, obliczymy procentową zawartość tkanki tłuszczowej i płynów ustrojowych, pomożemy dojść do Twojej idealnej wagi i co najistotniejsze w kuracji odchudzającej, powiemy jak ją utrzymać.
Jeśli chcesz wspomóc swój proces odchudzania, przyspieszyć przemianę materii i zadziałać na te partie ciała, gdzie oczekujesz najszybciej widocznych efektów, oferujemy spersonalizowany plan dietetyczny uzupełniony o najwyższej klasy, całkowicie naturalne suplementy diety zawierające ekstrakty roślinne.

Telefon kontaktowy: 

22 632 15 26
501 230 903

Dane adresowe: 

Wolska 84/86
warszawa.wola@naturhouse-polska.com

Dni i godziny przyjęć: 

Pon 13:00-21:00
Wt, Śr 12:00-20:00
Czw 8:00-18:00
Pt 8:00-14:00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2013-11-07 16:47, Aktualizacja: 2014-09-10 14:32

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Dietetyk Warszawa
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Centrum Dietetyczne Naturhouse Wola

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Jest dużo gorzej. Miałem

Jest dużo gorzej. Miałem pacjenta z padaczką, którego ci specjaliści od odchudzania próbowali odchudzić. Oczywiście zastosowano rozwiązania diety eliminacyjnej i sprzedali mu suplementy po których ilość ataków padaczkowych i samopoczucie pacjenta się pogorszyło. Gdyby mieli odrobinę wiedzy i przeprowadzili pogłębiony wywiad to:
1) wiedzieliby, że pacjent miał padaczkę od wielu lat
2) wiedząc, że ma padaczkę mogliby założyć, że bierze leki
3) krótkie pytanie jakie leki bierze przekonałoby ich, że pacjent miał zniszczoną wątrobę i co za tym idzie nie był w stanie w sposób prawidłowy trawić wielu pokarmów.
Prawidłowe postępowanie zdroworozsądkowe sięgające przyczyn wymagałoby w tym przypadku w pierwszej kolejności zastosować regenerację wątroby (np. ostropest zawierający sylimarynę lub jakiś inny z regeneratorów także aptecznych) wspartą jakimkolwiek prostym poprawiaczem wydzielania żółci (np. karczoch lub inny żółciopędny/żółciotwórczy) i dodatkowo zastosować jakieś źródło uzupełniające potencjalne niedobory aminokwasów (braki aminokwasów destabilizują działanie układu nerwowego, który u chorych na padaczkę z definicji choroby jest bardziej podatny na destabilizację). Prostym i relatywnie niekontrowersyjnym uzupełnieniem mogłaby być np. spirulina pod warunkiem, że pacjent toleruje glony (dodatkowy wywiad z pacjentem, jak nie toleruje łagodna suplementacja aminokwasami egzogennymi). Zaletą takiego rozwiązania byłby synergizm działania regenerującego na wątrobę spiruliny. Dopiero po choćby częściowym zregenerowaniu wątroby i usprawnieniu trawienia (zakładając skalę uszkodzeń regeneracja minimum 3 miesiące) można zacząć zastanawiać się nad zastosowaniem jakichkolwiek dalszych narzędzi pomagających zmniejszyć masę ciała.
Reasumując Pacjent miał zniszczoną lekami wątrobę, gorzej trawił i co za tym idzie gorzej przyswajał. Otyłość była objawem polekowego stłuszczenia wątroby. Zamiast usuwać/neutralizować przyczynę, zastosowano nieudolne sztampowe postępowanie.

Nie polecam! Liczy się

Nie polecam! Liczy się tylko sprzedaż suplementów, a nie fachowa pomoc!!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania