Centrum Medycyny Zintegrowanej Vitalea - opinie - Katowice, Inne, Medycyna estetyczna, Ozonoterapia, Rehabiltacja, Zdrowie i uroda

Logo

VITALEA to placówka znajdująca się w Katowicach przy ul. Staromiejskiej 13a, wykorzystująca nowoczesne technologie do diagnostyki i skutecznego leczenia szerokiej gamy chorób, m.in. boreliozy, grzybicy i stanów zapalnych. Nasi lekarze i specjaliści w oparciu o doświadczenia nauk medycznych, fizycznych i chemicznych, jak również tradycyjną wiedzę holistyczną z pewnością postawią prawidłową diagnozę, która jest pierwszym krokiem do rozpoczęcia walki z chorobą. Korzystamy z nowoczesnych metod leczenia, m.in. takich jak ozonoterapia czy biorezonans komórkowy aparatami MORA. Są to metody nieinwazyjne, bez stosowania środków farmakologicznych, które mogłyby stanowić dodatkowe obciążenie dla organizmu.

Telefon kontaktowy: 

tel. 032 428 52 00
tel. kom. +48 888 888 708 / +48 881 777 789

Dane adresowe: 

Centrum Medycyny Zintegrowanej Vitalea
ul. Staromiejska 13a
40-013 Katowice

Dni i godziny przyjęć: 

Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 8:00 - 18:00
Środa 8:00 - 18:00
Czwartek 8:00 - 18:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2019-06-12 12:59, Aktualizacja: 2019-06-12 12:59
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Centrum Medycyny Zintegrowanej Vitalea

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Witam serdecznie,mam już

Witam serdecznie,mam już odobrych kilku lat problem z prostatą,chodziłem chyba już do czterech lub pięciu urologów,i żaden z nich mi nie pomógł tył ko leki przeciw zapalne i coś podobnego chciał jeden mnie wysłać na operacje ale powiedział że nie gwarantuje że mi pomorze i że zawsze można to powtórzyć znajomi mi porządził abym poszukał takiego lekarza jatu u Was więc piszę i pozdrawiam PŚ. Już mam tego dość ciągłe chodzenie do ubikacji i raczej przebywam s domu bo gdzie się ruszę to najpierw szukam WC

W Vitalei w Katowicach

W Vitalei w Katowicach byłam na dożylnym wlewie z glutationem aby zregenerować organizm. Właśnie przygotowuje się do półmaratonu więc oczywiście systematyczne bieganie to taka podstawa. Mimo to mój organizm wymaga regeneracji dlatego chodzę na wlewy, po których czuję się jak nowo narodzona. Pracownikom Vitalei dziękuje za profesjonalne podejście do zabiegu, a także ich anielską cierpliwość. Na każde moje pytanie uzyskałam wyczerpującą odpowiedź.

Centrum Medyczne Vitalea to

Centrum Medyczne Vitalea to świetne miejsce w katowicach, w którym można skorzystać z ciekawej oferty masaży jak i zabiegów proponowanych przez medycynę naturalną. Sama chodzę do nich regularnie na wlewy kroplowe, zimą to głównie na wlewy z witaminą C aby wzmocnić organizm i ochronić go przed potencjalnym przeziębieniem.

W vitaleijestem w trakcie

W vitaleijestem w trakcie leczenia boreliozy i muszę przyznać, że ogromnie się cieszę, że zdecydowałam się właśnie na to centrum medyczne. Miła obsługa, która tworzy bardzo przyjazną atmosferę sprawia, że mam od razu lepsze samopoczucie :) Do tego pracownicy wszystko tłumaczą, odpowiadają na każde pytanie. Ceny moim zdaniem takie jak wszędzie.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania