Gabinet Lekarski dr n. med Marek Barbacki - opinie - Kraków, Pediatra

Gabinet Lekarski dr n. med Marek Barbacki
wyłącznie wizyty domowe, pomiary ciśnienia Kraków

Telefon kontaktowy: 

012 411 05 26

Dane adresowe: 

ul. Szafera  1 / 41
31-543 Kraków

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-07-24 01:01, Aktualizacja: 2009-07-24 01:01

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Pediatra Kraków
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Gabinet Lekarski dr n. med Marek Barbacki

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

renata- u nas Doktor był na

renata- u nas Doktor był na wizycie bezpłatnej - w ramach zawartego dodatkowego ubezpieczenia. Serdeczny, fachowy, delikatny, Zbadał małego od stóp do głów, leczenie rozpisał krok po kroku. A to że poprosił o łyżeczkę i kartkę papieru - co w tym złego?! Polecam! Zostawiam sobie kontakt na wszelki wypadek.
A tak na marginesie -dlaczego opinie nieprzychylne to anonimy?

Ja mam pozytywne odczucie.

Ja mam pozytywne odczucie. Zbadał dziecko dokładnie, a wiem jak powinno wyglądac takie badanie bo mamy doświadczenie z dziesiątkami lekarzy. Wysluchał nas, wypytał, kazał zadawać pytania, brał pod uwagę nasze zdanie. Nie mam żadnych uwag. Też badał gardło za pomocą łyżeczki i nie widzę w tym nic dziwnego. Tą samą łyżeczkę za chwilę dziecko i tak brało by do buzi jedząc deserek. Może rzeczywiście trochę za daleko mu ją włożył ale mały jakoś nie cierpiał.
Postawił diagnozę, czy prawidlową to się okaże. Wydaje mi się że tak.

Od wielu lat leczy dzieci w

Od wielu lat leczy dzieci w mojej rodzinie i dzieci licznych znajomych.
Może czasem nie jest konwekcjonalny, ale ma ogromną wiedzę i jest genialnym disgnostą. Wielokrotnie jego wiedza uratowała dziecko, a inni nadęci lekarze , zawsze z długopisem i krawatem są bardziej dla rodziców niż dla dzieci.
Polecam tego lekarza , jako znakomitego diagnostę i wyważonego człowieka.

Kilkakrotnie korzystaliśmy

Kilkakrotnie korzystaliśmy z pomocy dr Barbackiego i zawsze byłam bardzo zadowolona - świetny diagnosta (a mam porównanie z wieloma pediatrami, niestety). Podaje dokładny przebieg leczenia, zawsze można zadzwonić jeśli są jakieś niejasności. Dziwią mnie negatywne opinie, bo opisują dokładną odwrotność tego co obserwowałam. Czyżby jest dwóch dr Barbackich??

Według nas dr Barbacki to

Według nas dr Barbacki to naciagacz, oszust Podczas wizyty zbadał dziecko niedokładnie, gardło oglądał nie odkażoną łyżeczką (włozył prawie całą łyżeczkę do gardła), brak czegokolwiek do pisania (długopis, kartka), nie przeprowadził wywiadu nt. dziecka, powtarza się nie na temat,brak jakiegokolwiek profesjonalizmu, ma lepkie ręce do kobiet!!! Podobno pracuje w Falcku!? Co oni na to...

Zupełnie nie zgadzam się z

Zupełnie nie zgadzam się z powyższą opinią. U nas dr Barbacki bardzo dokładnie zbadał dziecko, zrobił dokładny wywiad, bardzo szczegółowo wyznaczył leczenie. No i nie dał żadnego antybiotyku...
Niezwykle kompetentny, doświadczony i daleki od rutyny.
Polecam!

No lekarz anioł. Super

No lekarz anioł. Super podejście do dzieci, dokładny, fachowy. Dokładnie wysłuchał nas, przebadał dzieci. POLECAM.

Niestety moja opinia jest

Niestety moja opinia jest negatywna! Wg mnie to po prostu naciagacz. Ogledziny dziecka byly bardzo niedokladne, moja relacja na to co sie dzieje w ogole "dra" nie interesowala - zbywal moje pytania. Od razu zaaplikowal antybiotyk, ktory okazal sie byc niepotrzebny oraz spowodował uczulenie (ponoc ten antybiotyk czesto uczula, o czym mnie "dr" nie poinformowal...). Przestrzegam!

Bardzo często w przebiegu

Bardzo często w przebiegu choroby u dziecka trudno jest podjąć decyzję o wprowadzeniu antybiotyku lub nie. To ,że antybiotyk był niepotrzebny to jest Twoja opinia ,a jesli nawet nie tylko Twoja to jest to opinia po chorobie. Co byś napisał gdyby Twoje dziecko nie dostało antybiotyku i po zakończonej chorobie doznało poważnych komplikacji ?
Lekarz bada dziecko ,a nie dyskutuje z rodzicem. Ty płacisz za propozycję terapi i diagnozę ,a nie za psychoterapię rodzica.
Często lekarz o godzinie 9 rano nie wysłucha niczego co nakazuje wprowadzenie antybiotyku , a już o 15 jest to konieczne.
Najgorzej jak laicy wypowiadają się o leczeniu i do tego opluwają i używają strasznych okresleń. Na drugi raz zamów pediatrę do dziecka i psychologa do siebie. Uzyskasz uspokojenie ,a Twoje dziecko będzie mogło być poddane fachowej terapii bez Twojego niepotrzebnego udziału.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania