Gabinet Ortopedyczny Henryk Grudniewicz - opinie - Poznań, Ortopeda

Gabinet Ortopedyczny Henryk Grudniewicz
Poznań

Telefon kontaktowy: 

061 828 11 26

Dane adresowe: 

ul. Królewska  22
60-685 Poznań

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-29 00:18, Aktualizacja: 2009-06-29 00:18

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ortopeda Poznań
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Gabinet Ortopedyczny Henryk Grudniewicz

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Zdecydowanie nie

Zdecydowanie nie polecam!!!
Robiłam u dra grudniewicza artroskopię. Zdołał mnie jeszcze naciągnąć na wstrzykiwanie osocza "w połowie ceny" (kolejne 700zl), co miało przyspieszyć rekonwalescencję. Minęło pół roku, noga boli dalej. Idę do niego ponownie na wizytę (oczywiście platną) i dostaje...zastrzyk przexiwbolowy, a w razie potrzeby za 2-2.5 miesiąca mogę przyjść po kolejny. Poszłam do innego lekarza, który zlecił rezonans (bo NIE MOZE boleć mnie noga, która jest,poprawnie naprawiona) i... za miesiąc mam operację, NA TO SAMO, bo zostało źle zrobione, a to, co pan Grudniewicz ocenił "nie trzeba operować" nadaje się do całkowitej wymiany.
Ciekawe tylko, czy zdołam odzyskać choć część pieniędzy...

Mąż przeszedł operację

Mąż przeszedł operację kolana u dr. Grudniewicza. Fachowa opieka, zabieg przeprowadzony poprawnie. Diagnoza wcześniej była konsultowana także z innym specjalistą. Noga się zagoiła. Klinika pomogła z dokumentami do ubezpieczyciela. Minus taki, że po operacji doktor nie poleca rehabilitacji w Poznaniu, tylko odsyła na swój tygodniowy obóz.

Witam i przestrzegam

Witam i przestrzegam potencjalnych pacjentów. Dr Grudniewicz według mojej opinii to zwykły naciągacz. Wizyta była krótka szybkie USG bolącego kolana i od razu pilna operacja oczywiście w jego klinice, bo inaczej za parę dni pzryniosą juz na noszach. nie mam zadnego opisu USG, nie było też zadnych wpisów do kartoteki chorego. Po wizycie u innego ortopedy, srodkach przeciwzapalnych i fizjoterapii jest juz całkiem dobrze. Oczywiście operacja nie była potrzebna za małe 2500zł. POzdrawiam życzę wszytskim internautom zdrowia i unikania lekarzy pokroju dr Grudniewicza.

Miałem w tej klinice

Miałem w tej klinice wykonywany zabieg artroskopi kolana przez doktora Grudniewicza. Jestem zachwycony fachową opieką i atmosferą tam panująca. Doktor Grudniewicz to świetny fachowiec i bardzo miły człowiek. Po 2 tygodniach od zabiegu naprawde czuje sie swietnie,a kolano jest w pełni sprawne:)
Dziękuję doktorowi i polecam wszystkim!!!

Czy trzeba, czy nie - doktor

Czy trzeba, czy nie - doktor Grudniewicz każdemu robi artroskopię kolana, bo bierze za to pieniądze. Nie uznaje leczenia farmakologicznego.
Ma gabinety lekarskie w kilku miastach i wszystkich pacjentów ściąga do siebie na zabiegi... Znam kilka przypadków wykonania niepotrzebnego zabiegu inwazyjnego na kolanie. Znam też przypadek gdzie doktor zalecił zabieg (u siebie), ale pacjent skonsultował się z innym lekarzem i okazało się, że zabiegu nie należy wykonywać. Pacjent czuje się bardzo dobrze po leczeniu nieinwazyjnym u innego lekarza. Nie polecam doktora Grudniewicza !!!!!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania