Urszula Zwolska-Olszewska - opinie - Poznań, Psychoterapeuta

Psycholog w Poznaniu - Urszula Zwolska-Olszewska oferuje pomoc psychologiczną dla:
-Dzieci: w sytuacjach trudnych, stresujących (konflikty szkolne, rodzinne, rozwód rodziców); w depresji, lękach; w zaburzeniach zachowania
-Młodzieży: w trudnościach rozwojowych i kryzysach emocjonalnych
-Dorosłych: stojących na rozdrożu; w kryzysach partnerskich; w trakcie rozwodu i po nim
-Rodzin zastępczych i adopcyjnych: udziela im wsparcia; pomaga rozwiązywać trudności; uaktywnia proces poznawania siebie, odkrywania nowych ról w poszerzonej rodzinie oraz uczenia się siebie nawzajem.

Telefon kontaktowy: 

501382455

Dane adresowe: 

Dodatkowe informacje na: www.gpuzo.com
e-mail: psycholog@gpuzo.com

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2010-02-11 20:06, Aktualizacja: 2010-05-23 21:19

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Psychoterapeuta Poznań
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Urszula Zwolska-Olszewska

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Bardzo polecam Panią Ule.

Bardzo polecam Panią Ule. Mialem duzo obaw zanim zdecydowalem sie poprosic obca osobe o pomoc ale po pierwszym spotkaniu przekonalem sie ze byl to dobry wybor. Bardzo ludzkie podejscie do kazdego problemu a jednoczesnie profesjonalne wytlumaczenie przyczyny. Myślę ze to jest najważniejsze. Pozdrowienia Paweł (M).

Niedawno zakończyłam

Niedawno zakończyłam terapię u Pani Uli. W nieco ponad pół roku osiągnęłyśmy wspólnymi siłami to, czego nie udało mi się osiągnąć przez 2 lata terapii u kogoś innego. Pani Ula to niezwykle ciepła osoba, swoim urokiem osobistym i troskliwością przypomina Mamę Muminka :) Uważam, że depresja była jedną z najlepszych rzeczy, jakie mnie w życiu spotkały. Nigdy nie byłam tak szczęśliwa i zadowolona ze swojego życia jak teraz. Odnalazłam swoje powołanie. Dziękuję z całego serca, Pani Ulo :)

Całkowicie zgadzam się z

Całkowicie zgadzam się z powyższymi opiniamii, uważam, że Pani Urszula jest świetnym psychologiem o bardzo profesjonalnym podejściu, podczas całej terapii czułam , że jestem w odpowiednich rękach. Obecnie, już nie intuicyjnie, ale na podstawie konkretnych wydarzeń mogę stwierdzić, że przy pomocy Pani Psycholog znacznie udało mi się poprawić jakość moich relacji, zwyczajnie żyje mi się dużo łatwiej.
Ponadto Pani Ula chętnie pomaga w sprawach nieujętych umową, jest uczynną, ciepłą osobą od której biją pokłady pozytywnej energii. Dziękuję Pani Ulo!

Zgadzam się w 100 % z

Zgadzam się w 100 % z wcześniejszymi opiniami pacjentów dotyczącymi osoby i pracy Pani Urszuli. Wizyty u Pani Psycholog w pewien sposób postawiły mnie na nogi, pozwoliły spojrzeć na problem "systemowo", dały nadzieję i przekonanie że każdy ma prawo do własnego szczęscia. Pani Psycholog obudziła we mnie wolę "walki" o własne JA jak i motywacją do działania. Cenię sobie wysokie zaangażowanie Pani Urszuli jak i indywidualne przygotowanie do danego problemu pacjenta.Współpraca z Panią Psycholog przebiega w bardzo miłej, ciepłej atmosferze. Pani Urszula Zwolska-Olszewska jest według mnie świetnym specjalistą (wykonującym swój zawód z powołania).

Tak,to psycholog z

Tak,to psycholog z powołania . Świetny specjalista , doradca , uczynny i życzliwy człowiek . Dużo serca i zaangażowania wkłada w to co robi .
Poza gabinetem także można liczyć na pomoc , zawsze wysłucha i pomoże telefonicznie. Potrafi dać wiele odwagi w działaniu , ukazać świat lepszym .
Dobrze ukierunkowuje podczas rozwodu , b.duża pomoc i wsparcie .
Szczerze polecam tego psychologa bo to dobry człowiek !

Nie wiem od czego

Nie wiem od czego zacząć... praca z Panią Urszulą była dla mnie niezwykle miłym doświadczeniem. Bardzo dużo wyniosłam ze wspólnych zajęć. Choć minęło już sporo czasu od ostatniej wizyty to nadal nie mogę wyjść z pod wrażenia tej niezwykłej osoby. Polecam wszystkim Panią psycholog ze względu na to, że jest niezwykle ludzka i widać, że jest lekarzem z powołania, któremu zależy na pacjencie.

Bardzo dobry

Bardzo dobry psycholog!!!
Potrafi dodać otuchy i podchodzi do pacjenta z sercem,po paru spotkaniach można spojrzeć na problem z innej perspektywy i znaleźć inne rozwiązanie!Bardzo się angażuje i podnosi na duchu!!!
Jest osobą serdeczną,pełną optymizmu.

Szczerze polecam wszystkim

Szczerze polecam wszystkim potrzebującym pomocy psychologicznej wizyty u Pani Uli. Jest bardzo dobrym, nieszablonowym psychologiem i bardzo życzliwym człowiekiem, a takie połączenie gwarantuje najlepsze z możliwych podejście do pacjenta. Wizyty przebiegają w atmosferze szczerej troski, Pani Urszula przygotowuje się do nich indywidualnie, co jest zauważalne, jest osobą która umie tchnąć optymizm i pogodę ducha w serce człowieka który jest w trudnej sytuacji osobistej. Polecam także jej metodę terapeutyczną pozwalającą spojrzeć na siebie w nowej, lepszej perspektywy i przewartościować swoje życie w sposób umożliwiający lepsze funkcjonowanie i radzenie sobie z trudnościami. Myślę że nikt potrzebujący pomocy, nie wyjdzie ze spotkania z nią rozczarowany

Polecam wizyty u Pani

Polecam wizyty u Pani Urszuli. Uczestnicząc w terapii miałem cały czas wrażenie że nie jest to rutynowa wizyta u psychologa z zegarkiem w ręku. Odczułem bardzo duże zaangażowanie oraz dużo spokoju mającego duży wpływ na efekt końcowy terapii.
Nie każdy psycholog potrafi dotrzeć do pacjenta-tu powiodło się w pełni.Poczułem efekt wspólnej pracy już po kilku spotkaniach. Polecam wizytę u Pani Psycholog! jestem przekonany że nikt nie wyjdzie z gabinetu zawiedziony!

Znakomity psycholog ,

Znakomity psycholog , zajmuje się od dawna moim synem z ogromna troską profesjonalnie a zarazem z matczyna troską , byłem z synem u wielu psychologów ta pani jest najlepsza , kto pójdzie osobiście potwierdzi moje zdanie , aby takich ludzi było więcej, umie rozmawiać ze starszymi jak i młodymi ludźmi , ważne ze jest prawdziwa , dziwię się ze za swoja prace tak mało żąda tak mało pieniędzy , ale widać ze jest lekarzem z powołania

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania