Gabinet Stomatologiczny Monika Łączna, Andrzej Łączny - opinie - Toruń, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny Monika Łączna, Andrzej Łączny
Toruń

Telefon kontaktowy: 

056 622 88 68

Dane adresowe: 

ul. Chełmińska  58 / 1
87-100 Toruń

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-07-18 22:15, Aktualizacja: 2009-07-18 22:15

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Stomatolog Toruń
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Gabinet Stomatologiczny Monika Łączna, Andrzej Łączny

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Nie polecam koronek u tego

Nie polecam koronek u tego stomatologa! Wyglądają okropnie i na dodatek zęby bolały przez kilka miesięcy. Nie odważyłam się pójść z reklamacją.. Zmieniłam stomatologa a za koronki muszę zapłacić jeszcze raz bo wyglądają okropnie!

Nie polecam tej Pani! Byłem

Nie polecam tej Pani! Byłem u niej 3 razy. Pierwsze dwie wizyty były ok. Ale za trzecim razem istne partactwo. Nie dość, że plomba wypadła mi po miesiącu to inny stomatolog powiedział mi, że miałem leczony martwy ząb. Narażony przez to byłem na dodatkowe koszty.

Pana Łącznego nie znam ale

Pana Łącznego nie znam ale już od 15 lat korzystam z usług Pani Łącznej. Z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu. Jest tak samo zaangażowana w swoim prywatnym gabinecie jak i w przychodni, w której pracuje. I co najważniejsze - super podejście do dzieci. Moja chrześniaczka miała 6 lat gdy pierwszy raz zabrałam ją do pani stomatolog. Co pół roku jestem z nią na wizycie kontrolnej, gdzie pani doktor zawsze ma czas i chęci aby odpowiedzieć na jej dziecięce pytania :) Teraz ma już 11 i cały czas nie może doczekać się kolejnej wizyty.

Napisałam,że Łączny

Napisałam,że Łączny Andrzej zakładał koronkę na nieoczyszczonego zęba, ponieważ nic nie usuwał i nie oczyszczał zęba!!!!!!!!!!!!!!!

Byłam na wizycie u

Byłam na wizycie u P.Łącznego i założył mi koronkę na nieoczyszczonego zęba!!!!!!!!! chwalił się jaki on to nie jest dobry,a użył takiego specyfiku do utrzymania zęba,że po 3 dniach koronka ponownie spadła!!!!!!!!!!!!!!!! jedna wielka porażka!!!! Oczywiście zaproponował założenie nowej za 600zł i pewnie był pewny,że jak mi spadnie to ponownie przyjdę!!!!!!!!! to przykre....

Mam mieszane uczucia co do

Mam mieszane uczucia co do p. łącznego. Leczyłam u niego kilka zębów, jednak po tym co zrobił mi ostatnio nie polecam go NIKOMU!!!! Źle założył mi plombę i ząb musiał zostać wyrwany ( już w innym gabinecie ), a p.Łączny powiedział, że nie ma sobie nic do zarzucenia. Gdy złożyłam reklamację i prosiłam o zwrot kosztów, to powiedział, że niestety nie odda.
Dlatego się z nim pożegnałam i więcej do niego nie pójdę... Skoro tak traktuje "stałego klienta", to pa pa!!!!

niestety nie mam dobrej

niestety nie mam dobrej opinii o p.łącznym,wydalam za jeden zab 200zl a i tak do konca go nie wyleczyl i plombe brzydko zalozyl ,nie polecam!!!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania