dr hab. n. med. Krzysztof Łabuzek - opinie - Jaworzno, Internista

Krzysztof Łabuzek posiada tytuł specjalisty w zakresie diabetologii, chorób wewnętrznych i farmakologii klinicznej. Jest w trakcie realizacji specjalizacji z endokrynologii. Na Akademii Ekonomicznej w Katowicach ukończył podyplomowe Studium Zarządzania w Ochronie Zdrowia. Pracował również w Uniwersyteckim Szpitalu Św. Piotra w Ottignies w Belgii. Współpracuje naukowo z ośrodkiem badawczym Mayo Clinic w Rochester w USA. Obecnie zatrudniony jest jako samodzielny pracownik naukowy w Katedrze Farmakologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Pracuje jako lekarz w Klinice Chorób Wewnętrznych i Farmakologii Klinicznej SP CSK ŚUM w Katowicach, gdzie dodatkowo udziela konsultacji specjalistycznych z zakresu interny i farmakologii klinicznej w innych oddziałach tegoż szpitala. Pracuje również w Przyklinicznej Poradni Leczenia Schorzeń Metabolicznych gdzie pomaga pacjentom cierpiącym z powodu chorób cywilizacyjnych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Farmakologii, Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego i Europejskiego Towarzystwa Badań Nad Cukrzycą. Na Uniwersytecie Śląskim prowadzi zajęcia dydaktyczne z farmakologii oraz farmakologii klinicznej dla studentów Wydziału Lekarskiego oraz Wydziału Opieki Zdrowotnej ŚUM. Jest uznanym wykładowcą na konferencjach, zebraniach oraz kursach naukowych z zakresu farmakoterapii dla lekarzy specjalistów i farmaceutów, organizowanych m.in. przez Kolegium Kształcenia Podyplomowego ŚUM. Jest współautorem podręcznika pt: „Farmakologia dla studentów pielęgniarstwa”. Jest autorem ponad 100 prac naukowych, które w większości opublikowano w recenzowanych czasopismach anglojęzycznych, w tym w renomowanych czasopismach o zasięgu międzynarodowym, takich jak: Neurotoxicology, International Immunopharmacology, Atherosclerosis, Neuropeptides. Jest autorem kilkudziesięciu doniesień zjazdowych, które były prezentowane na konferencjach polskich oraz zagranicznych. Docent Łabuzek posiada wiele certyfikatów uprawniających go m.in. do prowadzenia badań klinicznych, np.: Clinical Trials and Pharmacovigilance, Impact of European Union Legislation - Twinning Project, PHARE XIII, Conducting Clinical Trials Under ICH GCP, Clinical Research Development Experts i inne. Dr hab. n. med. Krzysztof Łabuzek jest laureatem kilku Nagród I Stopnia Ministra Zdrowia oraz kilku Nagród I stopnia Rektora ŚUM w Katowicach. Wymienione nagrody zostały przyznane za wybitne osiągnięcia na polu naukowym. Dr hab. n. med. Krzysztof Łabuzek jest też współwykonawcą wielu projektów badawczych finansowanych m.in. przez Polskie Ministerstwo Nauki i Informatyzacji. Jego zainteresowania zawodowe skupiają się głównie na diagnostyce i terapii chorób z kręgu diabetologii, endokrynologii i zaburzeń metabolicznych. Jest właścicielem gabinetu lekarskiego w Jaworznie LABUZEK.COM, nr rejestracji 32 700 38 87

Telefon kontaktowy: 

327003887

Dane adresowe: 

ul. Krakusa 1, Jaworzno

Jaworzno, 43-600, śląskie

327003887

labuzek.com

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2015-01-12 11:39, Aktualizacja: 2015-01-12 11:39

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Internista Jaworzno
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o dr hab. n. med. Krzysztof Łabuzek

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Po prostu chodząca

Po prostu chodząca autoreklama :)

Jeden z najlepszych lekarzy

Jeden z najlepszych lekarzy w Polsce. Potrafi zastosować niestandardowe terapie w krytycznych przypadkach.

Nie mogłem żyć przez

Nie mogłem żyć przez otyłość. Miałem mnóstwo zdrowotnych powikłań. Po pierwszej wizycie doznałem można powiedzieć oświecenia. Mądry człowiek, ogromnie doświadczony. Pomoże dojść do siebie.

Uratował można powiedzieć

Uratował można powiedzieć życie mojej babci, która ukrywała osteoporozę. Od razu zaproponował terapię przywracającą babcie do społeczeństwa. Do tego lekarza na 100% wrócę i polecam każdemu.

Profesjonalista w każdym

Profesjonalista w każdym calu. Proszę spojrzeć na jego osiągnięcia zawodowe. W całej Polsce trudno o takiego fachowca.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania