Kamil Tarnawski - Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest - opinie - Kraków, Psychoterapeuta

Kamil Tarnawski - psychoterapeuta Metasystemowy Kraków

Kamil Tarnawski – psychoterapeuta, absolwent socjologii o specjalności praca socjalna Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz europejskiej pracy socjalnej Uniwersytetu w Portsmouth (Wielka Brytania), uczestnik szkolenia certyfikacyjnego prowadzonego w ramach Polskiego Instytutu Psychoterapii Integratywnej (PIPI). Posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej (PTPI). Ukończył szkolenia zawodowe z zakresu: Diagnozy klinicznej DSM-IV TR, Integratywnej Psychoterapii Krótkoreminowej, Zaburzeń Lękowych, Integratywnej Systemowej Terapii Depresji, Psychoterapii Pacjentów z Zaburzeniami Jedzenia, Psychoterapii Par, Hipnozy (stopień podstawowy i zaawansowany), Psychosomatoterapii.

Pracuję w podejściu integratywnym, co oznacza, że łączę osiągnięcia uznanych kierunków psychoterapii m.in. psychodynamicznej, humanistycznej, body-work, ericksonowskiej, kognitywnej opierając się na modelu MetaSystemowym.

Korzystam z dorobku różnych szkół po to, aby jak najlepiej dopasować formę pracy terapeutycznej do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego mojego pacjenta, wszystko zgodnie z wiedzą naukową na temat psychoterapii.

Zapraszam na moją stronę internetową:
gabinet-nest.com

Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integatywnej

Telefon kontaktowy: 

886 027 704

Dane adresowe: 

Gabinet Psychoterapii Integratywnej NEST
ul. Pomorska 8/1, 30-039 Kraków
tel.: 886 027 704

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2015-01-20 10:32, Aktualizacja: 2015-01-20 10:32

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Psychoterapeuta Kraków
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Kamil Tarnawski - Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Kamil jest zdecydowanie

Kamil jest zdecydowanie godnym polecenia psychoterapeutą. Może po prostu napiszę w skrócie co dzięki otwarciu się na terapię z nim osiągnąłem - aby ta rekomendacja to nie były tylko puste słowa. Odzyskałem relację z mamą, za którą podświadomie bardzo tęskniłem i prawdopodobnie z powodu braku której doskwierała mi momentami wtedy niewytłumaczalna, trudna do zniesienia samotność. Mimo, że jeszcze rok temu nie wyobrażałem sobie czegoś podobnego - teraz nasza relacja kwitnie z każdym spotkaniem, rozwija się i daje obojgu wiele szczęscia, wzruszeń i ciepłych emocji. Nauczyłem się przestać tłumić i wyrażać swoje emocje, które - nakumulowane - wpedzały mnie w różnego rodzaju "dołki" - mniejsze i większe. Zacząłem odczuwać gniew, który przez wiele lat dusiłem, spychając poza próg świadomości. Ułożyłem sobie w głowie relacje z tatą i - mimo, że jest nadal daleka od ideału - powoli zmierza w dobrym kierunku, co daje mi większy spokój ducha. Będąc zacietrzewionym na swoich rodziców udało mi się na nich otworzyć serce, zrozumieć, docenić, a także spojrzeć na moje i ich życie nie tylko z egocentrycznego punktu widzenia, ale całościowo, widząc nie tylko te złe strony, ale również te dobre, bezcenne. Pozwoliło mi to dojrzeć. Między innymi praca z tymi emocjami oraz relacjami poprawiły moje funkcjonowanie codzienne, poprawie uległy również moje stosunki z ludźmi - wzmocniłem więzi z bliskimi, stały się głębsze i nabrały więcej kolorowów i pozbyłem się kilku toksycznych relacji. Jestem zdecydowanie szczęśliwszym człowiekiem. Dzięki Kamilowi zrobiłem kawał dobrej roboty w pracy nad sobą i swoim życiem i serdecznie w tym miejscu Ci Kamilu jeszcze raz dziękuję - mając świadomość, że jeszcze niemało przede mną. A Ty internauto jeśli szukasz dobrego psychoterapeuty to wiedz, że pod tym adresem dobrze trafiłeś/trafiłaś. Alek

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania