Lek. Jarosław Lenartowicz specjalista psychiatra, seksuolog - opinie - Warszawa, Psychiatra, Seksuolog, Wizyty domowe

00001ek8.jpg images.jpg

Przychodnia lekarzy specjalistów BARIAMED Sp. z o.o.

 • (ok. DH SMYK)

  http://seksuolog-psychiatra.webity.pl/

  Aleje Jerozolimskie 11/19
  00-508 Warszawa

  Lek. Jarosław Lenartowicz

  specjalista psychiatra, specjalista seksuolog, psychiatria, psychoterapia, seksuologia, orzecznictwo, wizyty domowe, konsultacje, terapia: psychoza, schizofrenia, choroba afektywna, paranoja, nerwica, depresja, lęk, bezsenność, zespół abstynencyjny, wytrysk, libido, erekcja, anorgazmia, orgazm.

  Uprawnienia

  - wypisywanie recept na leki (w tym refundowane dla osób posiadających prawo do korzystania ze świadczeń zdrowotnych NFZ potwierdzone w systemie e-WUŚ
  - wystawianie zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4)
  - wystawianie zaświadczeń lekarskich (posiadanie broni, zdolność do pracy w szczególnym charakterze)
  - wystawianie wniosków do ZUS (rentowych), oraz wniosków wymaganych przy orzeczeniach o stopniu niepełnosprawności itd.

  Organizacje

  - Polskie Towarzystwo Psychiatryczne
  - Polskie Towarzystwo Seksuologiczne
  - Polskie Towarzystwo Alzheimerowskie
  - Polskie Towarzystwo Neuropsychiatryczne

  Telefon kontaktowy: 
 • Rejestracja: tel. +48 22 455 51 85
   tel. kom. +48 604 277 633
 • Dane adresowe: 

  Przychodnia lekarzy specjalistów BARIAMED Sp. z o.o.

  Aleje Jerozolimskie 11/19
  00-508 Warszawa-Śródmieście (naprz. d. DH SMYK)

  Rejestracja: tel. +48 22 455 51 85; tel. kom. +48 604 277 633

  Dni i godziny przyjęć: 

  po wcześniejszej telefonicznej lub osobistej rejestracji:

  tel. +48 22 455 51 85; tel. kom. +48 604 277 633

  (zapisy-od marca 2017 r., wyłącznie wizyty prywatne)

  http://seksuolog-psychiatra.webity.pl/

  Koszt wizyty: 
  Prywatnie od 170 do 200 PLN
  Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
  Gabinet utworzony: 2011-05-14 23:54, Aktualizacja: 2017-02-10 19:57

  Ranking lekarzy

  Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

  Opinie o Lek. Jarosław Lenartowicz specjalista psychiatra, seksuolog

  Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

  Najlepszy lekarz do jakiego

  Najlepszy lekarz do jakiego trafiłam, a byłam u sześciu. Lekarz kompetentny i rzeczowy. Potrafi słuchać pacjenta i postawić dobrą diagnozę . Traktuje pacjenta jak partnera z którym wspólnie omawia metody leczenia. Tez mówi, co by było w przypadku nie leczenia . U dra Lenartowicza chcę się leczyć .Potrafi słuchać. Bardzo empatyczny. Był mi polecony i nie zawiodłam się. Uwielbiam go.

  Moja żona leczyła się

  Moja żona leczyła się już psychiatrycznie od kilku lat, niestety bez większych efektów, stąd postanowiliśmy zmienić lekarza. Znajomy polecił nam pana doktora Lenartowicza. Jemu pomógł. Pan Doktor jest rzeczywiście profesjonalny, zna się na całości medycyny i fizjologii człowieka. Jako pierwszy z psychiatrów zlecił dodatkowe badania, zarówno takie z krwi, na wątrobę, na hormony, jak i psychologiczne, potem zmienił leczenie i po latach smutku, zniechęcenia i lęku żona w końcu poczuła się naprawdę lepiej. Zaczyna się uśmiechać, interesować dziećmi i pracą. Nie doszukuje się już problemów we wszystkim. Jedyne czego teraz żałujemy, to fakt, że tak długo trwaliśmy przy poprzednim lekarzu. Szkoda tych lat. Teraz żyjemy na nowo, z nadzieją na dalszą poprawę (i jeszcze na jedno dziecko :) Polecamy

  Mój przypadek był trudny i

  Mój przypadek był trudny i zawiły. Leczę się już parę lat i dopiero tu poczułem spokój specjalisty. Jego trafność w diagnozach i późniejsze zastosowanie terapii. To bardzo mnie uspokoiło. Zawsze jest konfidencjonalnie miło i przyjemnie. Teraz wiem, że z psychiatrą związałem się na długo i każdego co potrzebuje pomocy będę zachęcać do leczenia, bo wiem, że warto.

  Cierpliwy, życzliwy i zna

  Cierpliwy, życzliwy i zna się na rzeczy. Profesjonalny w każdym calu. Potrafi słuchać. Nie skraca konsultacji. Lubi i pamięta swoich pacjentów. Szczerze polecam. Bardzo mi pomógł. Leki dobiera skutecznie, a jak napisał opinie do ZUSu i powiedział co mam dołączyć, to urzędasy wymiękły: nie było żadnych pytań ani komisji. Przyznali mi to, co mi się należało! Dziękuję, doktorze. K. R.

  Jestem bardzo zadowolona z

  Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. Od początku wzbudził moją sympatię, chodzę do Niego regularnie, moje problemy są już mniejsze, po prostu mu ufam. To wspaniały lekarz. Jest bardzo życzliwy i serdeczny dla pacjentów. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak On - byłoby dużo, dużo lepiej. Bardzo dobry Fachowiec, uprzejmy, ludzki, co zdaża sie rzadko w innych gabinetach. Traktuje mnie partnersko, zawsze dawał możliwość odczuć, ze też współuczestniczę w swoim leczeniu. Beata K.

  bardzo dobry specjalista

  bardzo dobry specjalista poświęca czas pacjentowi, jego diagnozy są trafne a leczenia skuteczne, polecam bardzo, jest to miły i kompetentny człowiek, któremu można powierzyć swoje zdrowie. Pomógł mi przejść przez problem, jakim była nerwica lękowa i uzależnienie. Dorota

  Bardzo rzetelny,

  Bardzo rzetelny, odpowiedzialny. Wczuwa się. Widać że zależy mu na pacjencie. Poczułam się bardzo dobrze już po samej rozmowie z nim. Leki też pomogły. Z pewnym opóźnieniem, ale tak miało być. Po depresji ani śladu. Polecam każdemu. Jest dobrym fachowcem i człowiekiem. Zawsze doradzi, nie naciąga na mnóstwo wizyt i na drogie leki. Jest szczery i bardzo kompetentny w tym co robi.
  Kasia

  Polecam Pana

  Polecam Pana Doktora.Wielokrotnie już byłam na wizycie.Nigdy nie bagatelizuje problemów,odczucia. Mega profesjonalna znajomość działania leków.Trafia w 100% w dany problem. Czuję się znacznie lepiej.BARDZO DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE

  Bardzo w porządku lekarz.

  Bardzo w porządku lekarz. Wyrozumiały, rzeczowy i konkretny.

  to jest najlepszy lekarz na

  to jest najlepszy lekarz na jakiego trafiłam, rzetelny, miły, sympatyczny i bardzo serdeczny, nie sądziłam ze są jeszcze tacy ludzie ale jednak bardzo dobrze zrobiłam, tym bardziej ze to była moja pierwsza wizyta z moimi "problemami", bałam się że się nie otworzę .. ale przy nim jakoś powiedziałam co mi jest i bardzo mi pomógł ... Bogu dziękuję, bo to lekarz z powołania.

  Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

  CAPTCHA
  Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
  Image CAPTCHA
  Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

  Konto użytkownika

  Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania