Michałowicz Paweł fizjoterapeuta - opinie - Gdańsk, Rehabiltacja

rehab 3.jpg

Fizjoterapia i masaże rehabilitacyjne - zapraszam w Gdańsku i Sopocie - Michałowicz Paweł.
Rehabilitacja zawsze ma na celu przywrócenie nam pożądanej funkcjonalności ciała.

Aby tak się stało Pacjent musi mieć wolę walki o swoje zdrowie a masażom wykonywanym w ramach rehabilitacji jakiejkolwiek części ciała zawsze musi towarzyszyć profesjonalizm terapeuty. W swojej terapii rehabilitacyjnej wykorzystuję swoje wykształcenie jak i wiedzę i doświadczenie z zakresu ergonomii a także fizjologii i anatomii człowieka oraz kinezjologii i biomechaniki ludzi.
Wszystko to w celu przywrócenia funkcji organizmu np. po udarze mózgu, po wypadkach komunikacyjnych lub złamaniach kości na rolkach, nartach. Ma to na celu -zmniejszenia obrzęku u Pacjenta, odzyskania pożądanego zakresu ruchomości stawów, odzyskania siły nerwowo-mięśniowej i ostatecznie powrotu do najlepszego poziomu zdrowia.

Bóle mięśni, skurcze i wszelkie inne dolegliwości mogą być w znacznej mierze usunięte, a nawet – może do nich w ogóle nie dojść. Wszystko ze sprawą pielęgnacyjnego masażu rehabilitacyjnego w aspekcie prewencyjnym i naprawczym. Podczas zabiegu rehabilitacyjnego pod postacią masażu każdy taki dyskomfort może zostać szybko zredukowany, tak samo jak każde leczenie tych dolegliwości dotykających sportowców i nie tylko może zostać przyspieszone masażem. Przewlekłe urazy, obrażenia mogą być mocno zminimalizowane poprzez techniki masażu tkanek miękkich, będącego uzupełnieniem rehabilitacji. Istnieje wiele pozytywnych korzyści wynikających z profesjonalnych masaży rehabilitacyjnych- może na przykład zapewnić ulgę w napięciu mięśni, jak również skutecznie wykonany potrafi zwiększyć elastyczność stawów w całym ciele. To rozluźnienie i rozciąganie stawów i mięśni ma dodatkową zaletę - poprawienia krążenia w ciele. Co więcej, odpowiedni masaż i rehabilitacja w Trójmieście może również poprawić kondycję człowieka. Istnieją masaże w formie klasycznej oraz masaż tkanek głębokich, masaż -drenaż limfatyczny, masaż relaksacyjny kręgosłupa a także przeznaczony specjalnie dla sportowca. Masaż może pomóc każdemu na różne sposoby np. gdy boli kręgosłup lub przy rwie ramiennej i kulszowej, przy lekkiej dyskopatii, przy obrzękach nóg, po mastektomii, po urazach ortopedycznych oraz po zagojonych złamaniach. Jednak ta forma terapii zawsze wymaga konsultacji bo ma kilka przeciwwskazań.

Wizyta u dobrego fizjoterapeuty, działającego na terenie Gdańska-Żabianki,Przymorza,Zaspy,Brzeżna,Nowego Portu,Ujeściska,Moreny,Suchanina,Niedzwiednika,Gdańsk Chełmn,Siedlce,Wrzeszcz oraz Sopotu
jest zalecana wszystkim osobom poszukującym nauki chodzenia po domu i na schodach oraz skutecznej formy rehabilitacji przy różnych chorobach jak np. choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane, dystrofie mięśniowe i dziecięce mózgowe porażenie, zespół Downa, toczeń rumieniowaty, rehabilitacja po endoprotezie kolana i endoprotezie biodra oraz po rekonstrukcji ACL kolana, bóle stawów i kręgosłupa,artroskopia.

Telefon kontaktowy: 

796-720-820

Dane adresowe: 

Gdańsk, ul:Dyrekcyjna 2/4

Dni i godziny przyjęć: 

Poniedziałek-sobota

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2017-06-18 20:13, Aktualizacja: 2017-06-19 19:16

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Rehabiltacja Gdańsk
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij i promuj

Opinie o Michałowicz Paweł fizjoterapeuta

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
7 + 3 =
Rozwiąż proste równanie z matematyki i wprowadź wynik. Na przykład dla 1 + 3 wprowadź 4.

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania