Dr n.med. Marta Cholewicka Gabinet Psychiatryczny - opinie - Kielce, Psychiatra

Dr n.med. Marta Cholewicka

Leczenie zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeń snu
Leczenie psychoz, zaburzeń wieku podeszłego
Psychoterapia
Wsparcie w sytuacjach kryzysowych

Telefon kontaktowy: 

605-572-268

Dane adresowe: 

ul. Starodomaszowska 15 I piętro
Kielce 25- 352

Dni i godziny przyjęć: 

poniedziałek 14.00- 20.00
środa 14.00- 20.00
piątek 14.00-20.00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2012-09-23 18:30, Aktualizacja: 2012-10-26 07:54

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Psychiatra Kielce
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Dr n.med. Marta Cholewicka Gabinet Psychiatryczny

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Najgorsza osoba, jaką

Najgorsza osoba, jaką poznałam. Nie pomogła mojemu synowi tylko oskarżała go niezażywanie leków choć jej zaufał i leczył się systematycznie brał leki. Syn teraz leczy się gdzie indziej na szczęście ale fatalnie wspomina wizyty w Kielcach u Cholewickiej...
Zresztą co ona może wiedzieć o dzieciach i młodzieży, jak dzieci nie ma i nie pretenduje do tego bo jest tak zadufaną w sobie blond lalą.

Nie polecam bo tej Pani

Nie polecam bo tej Pani lekarzem nie sposób nazwac. W ciagu 2 lat zmieniła mi 4 razy leki. Zamiast stabilizacji stanu psychicznego mam rozstrój nerwowy przez zmieniane leki i w dodatku wdrażane bez odstępów czasu. W dodatku leczyła mnie świeżo po obronie doktoratu więc na mnie i na wielu pacjentach się jeszcze uczyła metodą prób i wielu błędów. Szkoda, że zapomniała, że pacjenci nie są królikami doświadczalnymi i zapomina swoim pacjentom okazywać szacunek połączony z dystansem społecznym bo nie wszyscy muszą być przecież po medycynie ale p. Cholewicka innych ludzi i ich kompetencji w nie uznaje ( bez względu na dziedzine i branże) bo to przecież " chorzy psychicznie". Dobrze, że ona jest zawsze zdrowa i wypoczęta po wczasach ufundowanych przez koncerny farmaceutyczne. Powodzenia w takim podjeściu.

Status eksperta to nie

Status eksperta to nie monopol na nieomylność. Ta lekarka dla kasy zrobi wszystko. Karierowiczka i materialistka. Wystarczy zresztą wspomnieć o jej ekstrawaganckich szpilkach i futerkach w których przychodzila na oddział psychiatryczny we Wloszczowej. Prędzej celebrytka niż lekarz. Powaznego powolania brak.

Żle dobrała leki,

Żle dobrała leki, komplikacje, brak rozmowy, poprawnej komunikacji, zbywanie moich pytań. Strasznie niekomunikatywna. Wyniosła i pyszna. Zdecydowanie nie polecam. Nie tylko wykazuje brak kompetencji, ale też ignorancję i szydzenie z pacjenta. Nie słucha, co się do niej mówi, ale przede wszystkim, kiedy zaczyna się trudniejszy temat, bądź okoliczności, które skłaniają do głębszego zastanowienia się nad problemem, Pani doktor przerywa wypowiedź i zmienia temat na zupełnie inny

Nie polecam Pani

Nie polecam Pani Cholewickiej. Naburmuszona dama, która myśli, że jest ponad wszystkimi. Na wszystko przepisywała by leki, bo myśli, że jak jej pomagają to i komuś innemu. Poza tym zauważyłem, że czasem zachowuje się zbyt prowokująco. Dodam, że zawsze mnie pośpieszała, bo "kolejny klient czeka". Jak widać pieniądz ponad wszystko. Zero wyczucia, nie polecam!

Wspaniały człowiek i

Wspaniały człowiek i bardzo dobry lekarz.Pomogła mojemu synowi.Szczerze polecam i serdecznie dziękuję.

Niestety muszę, się nie

Niestety muszę, się nie zgodzić z pozytywnymi opiniami. Uważam, że Pani Cholewicka „pozuje” na „kumpelkę”, a w rzeczywistości jest osobą bardzo pryncypialną stwarzającą dystans. Byłam z nią po imieniu, ale wolę już tego nie pamiętać. Zresztą Pani Cholewicka sama wypominała, że zgodziła się przejść ze mną na "ty", bo myślała, że to polepszy nasze relacje. Zupełnie jakby relacje zależały od tego w jaki sposób zwracasz się do danej osoby. Pani Cholewicka zachowywała się jakby mi wielką łaskę zrobiła, pozwalając zwracać się do siebie po imieniu. Cały czas patrzyła na mnie z cierpliwym, współczującym uśmiechem zarezerwowanym dla jakichś upośledzonych jednostek. Ostatnio gdy nie spodobała jej się moja reakcja, próbowała mnie zdyskredytować w oczach matki. Pani Cholewicka potrafi najlepiej, uśmiechać się, współczująco patrzeć i wygłaszać swoje insynuacje, po czym stwierdzić niewinnie: „Nie ma potrzeby się tak denerwować” Jeśli się denerwuje to widocznie mam powód. Pani Cholewicka ciągle coś zaciemnia, pokrętnie lawiruje, nie odpowiada na pytania, zmienia temat. Powtarza, że coś ją bardzo niepokoi, ale co konkretnie to już nie można z niej wyciągnąć. Dużo mówi, narzuca swoje zdanie, bardzo chce być mentorem, autorytetem. Jeśli pacjent chce się pokazać swój punkt widzenia musi jej przerywać, co jest nieprzyjemne i frustrujące. Zresztą zdanie pacjenta i tak Panią Cholewicką niespecjalnie obchodzi bo ona już i tak wyrobiła sobie opinię, której musi się uparcie trzymać, nawet gdy się myli. Przyszłam do niej na psychoterapię, lecz Pani Cholewicka upierała się, że nie potrzebuję terapii tylko leków, mimo, że wyraźnie zaznaczyłam iż psychotropy mi szkodzą, a terapia jest mi bardzo potrzebna. Znalazłam się obecnie w trudnej i nowej dla mnie sytuacji i potrzebuję profesjonalnego i zaangażowanego terapeuty, który pomoże mi lepiej zrozumieć swoje emocje. Niestety wiedza tej Pani na temat osobowości borderline jest znikoma. Nie dość, że zdiagnozowała u mnie już na pierwszym spotkaniu, nic o mnie nie wiedząc, jakiś zespół paranoidalny, to jeszcze napsuła mi sporo nerwów. Wcześniej inna terapeutka na podstawie bardzo wnikliwych testów psychologicznych i samej terapii zdiagnozowała u mnie osobowość z pogranicza. Zaznaczam, że nie mam objawów typowych dla schizofrenii lub zespołu paranoidalnego, nie występują u mnie halucynacje, omamy , urojenia, nie jestem apatyczna, nieobecna, potrafię pracować zespołowo i tworzyć satysfakcjonujące relacje z ludźmi. Kiedy się próbowałam dowiedzieć coś więcej na temat kryteriów diagnostycznych zbywała mnie, albo powtarzała coś o „załamaniu linii życia”, gdy mówiłam, że to „załamanie” występuje też przy innych zaburzeniach, milczała. Zdecydowanie odradzam jej „pomoc”.

Bardzo profesjonalna Pani

Bardzo profesjonalna Pani Doktor-widać że naprawde chce pomóc i interesuje sie pacjentem i zawsze można się z nią w razie jakichś problemów skontaktować.K.M.

Sympatyczna i miła Pani

Sympatyczna i miła Pani Doktor ale przede wszystkim bardzo dobry lekarz-potrafi słuchać i pomóc -mogę ją szczerze polecić wszystkim potrzebującym pomocy.Ania.

Jestem BARDZO zadowolnona z

Jestem BARDZO zadowolnona z wizyty u pani doktor. Bardzo sympatyczna, opanowana, ma duzo czasu dla pacjenta i słucha.
POLECAM!!!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania