Przychodnia Lekarzy Specjalistów 'Medica 2000' - opinie - Warszawa, Dermatolog, Endokrynolog, Ginekolog, Laryngolog, Lekarz rodzinny, Neurolog, Okulista, Onkologia kliniczna, Psychoterapeuta, Urolog

Przychodnia Lekarzy Specjalistów 'Medica 2000'
badania laboratoryjne, punkt pobrań, USG, szczepienia przeciw HPV, prowadzenie ciąży, cytologia, antykoncepcja Warszawa
http://medica2000.pl

Telefon kontaktowy: 

022 828 59 03

Dane adresowe: 

ul. Smolna  34 / 14
00-375 Warszawa

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-10 02:55, Aktualizacja: 2009-06-10 02:55
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Przychodnia Lekarzy Specjalistów 'Medica 2000'

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Poniżej uzasadniam 1

Poniżej uzasadniam 1 gwiazdkę dla Medica2000 i Pani Lekarz Medycyny pracy.

Przyszedłem do Medica2000 w celu wypełnienia formularza dla zagranicznego pracodawcy na podstawie przeprowadzonych badań. W zupełnym oderwaniu od wyników badań, czy też zakresu formularza, pani Doktor dopisała w polu dotyczącym historii chorobowej, iż na plecach mam tatuaż (zupełnie niekontrowersyjny, nie będę jednak go opisywał w celu zachowania mojej anonimowości). Pomijając fakt, iż nie znajduje to żadnego odzwierciedlenia w zakresie pytań stawianych przez formularz, to w żaden sposób nie odnosi się to do zdolności do pracy, o co wyłącznie pytał ten formularz.

Wynikiem wizyty było uiszczenie kwoty 180 zł za niewłaściwie wypełniony formularz, co gorsza zawierający informację, której stanowczo odmawiam udzielania trzecim stronom, w tym przyszłym pracodawcom.

Pani Doktor uargumentowała, iż w jej odczuciu wymagała tego od niej "rzetelność lekarska". Mam jednak odczucie, iż było zagraniem mającym na celu zainkasowanie kwoty wizyty i zmuszenie mnie do skorzystania z kolejnego lekarza, jako że nie było mowy o przedstawieniu tego formularza przyszłemu pracodawcy. W ten sposób kwota została z przychodnią, a Pani Lekarz miała spokój wiedząc, że zagraniczny pracodawca nie będzie do niej wydzwaniał z jakimikolwiek potencjalnymi prośbami o wytłumaczenie wyników wszelkich testów.

Uprzejmie zgłosiłem Pani Lekarz zastrzeżenia odnośnie braku związku jej uwagi na formularzu z pytaniami stawianymi przez ów formularz, na co Pani Lekarz odpowiedziała w pośpiechu, iż jeśli mi się to „nie podoba", to mogę sobie znaleźć innego lekarza.

Moje zadziwienie wywołał również fakt, iż w czasie wizyty do gabinetu p. Doktor weszła jedna z Pań pracujących w przychodni stając nad p. Doktor i informując że jest opóźnienie i inni czekają, de facto powodując pośpiech.

Pisałem do Medica2000 dwukrotnie odnośnie powyższego, bez jakiegokolwiek skutku.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania