Timeless - Chirurgia plastyczna, Warszawa - opinie - Warszawa, Chirurg plastyczny

Chirurgia plastyczna, operacje korekty płci, powiększenie piersi -dane wg witryny internetowej.

Dane adresowe: 

https://timeless.com.pl/kontakt/

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2019-02-22 21:59, Aktualizacja: 2019-02-22 22:24

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Chirurg plastyczny Warszawa
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Timeless - Chirurgia plastyczna, Warszawa

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Dr Janusz Jaworowski na

Dr Janusz Jaworowski na stronie znany lekarz publicznie napisał w odpowiedzi na zarzut ceny za konsultację 300zł:

«Szanowny Panie,
konsultacja w Klinice Timeless trwa zazwyczaj 30-40 minut, a jej koszt to 200 zł. Zdarza się, że w wyniku satysfakcjonującego dla obu stron (...)»

Niestety, teraz działając dla dobra ogółu społeczności osób chorych, które tam się zgłaszają czy to z powodu transseksualizmu (operacja SRS) czy innych chorób, muszę potwierdzić słowa osoby składającej tam negatywną opinię i żalącą się, że pobrano 300zł - z treści maila, którtego jestem dysponentką (był to mail do mnie i zgodnie z prawem mam prawo nim rozporządzać - mail nie pochodzi z włamu, więc nie łamię tajemnicy korespondencji) - dostałam cenę za konsultację 300zł - czyli cena którą podał klient na znanym lekarzu wygląda na prawdziwą. Opinia jednogwiazdkowa widoczna po klinkięciu "pokaż więcej".

Poniżej cytat z otrzymanej wiadomości od recepcji - dane osobowe oznaczyłam znakiem [RODO].

«Szanowna Pani,

Poniżej odpowiedzi na zadane pytania:
1. Zabieg może trwać 5-6 godzin
2. Czas oczekiwania na zabieg, w tej chwili zapisujemy na marzec-kwiecień 2019
3. Płatność – w poprzedniej wiadomości pytała Pani „Czy przed operacją / zapisaniem na termin pobierane są pieniądze i w jakiej wysokości?” – nie są pobierane wyłącznie koszt konsultacji 300,00 zł. Po konsultacji i wyznaczeniu terminu jest wyznaczony termin opłaty rezerwacyjnej w kwocie 3000,00 zł.
4. Leki – nie zawsze jest konieczność odstawienia

Wszystkie szczegóły dotyczące operacji zostaną przedstawione podczas konsultacji.

Z poważaniem,
[RODO]
Klinika Timeless
508 7[RODO]»

Tak więc wygląda na to, że albo dr Jaworowski nie wie ile jego klinika bierze za konsultację, albo klinika Timeless ma inne ceny publiczne od cen faktycznie pobieranych i podawanych w mailach lub też oszukuje lekarza (do sprawdzenia / weryfikacji). Dla klienta skutkiem jest jednak nieprawdziwa informacja w mediach typu znany lekarz.

Niestety na pytania jak wygląda opieka pooperacyjna po 3 dniach od rozległego zabiegu rekonstrukcji narządów płciowych, czyli 4, 5, 6, być może kolejne dni - nie otrzymałam odpowiedzi. Wiem, że wypis jest po 72 dniach (na co też mam maile z Kliniki), wiem, że tak szybko rany się nie goją. W klinikach zagranicznych standardem (poza Rosją) jest 2-6 dni w klinice (szpitalu) i potem kilka do kilkunastu dni pobytu w wynajętym hotelu, gdzie gros klinik (>90%) ma podpisane kontrakty, wiozą pacjentkę samochodem / taxi do tego hotelu z zapewnioną opieką pielęgniarską. Na zapytanie te kliniki ładnie udzielają informacji ile to kosztuje, jeżeli jest to dodatkowa opłata (przynajmniej podają widełki cenowe. Tu w Timeless tej informacji nie otrzymałam.

Do tego Klinika od pacjentki transseksualnej / interseksualnej z dysforią płciową wymaga podawania starego imienia i nazwiska (niedopuszczalne wg RODO, art. 9) - mam też i na to mail z kliniki - gdzie jest to bardzo dysforiogenne i nadmierne do celu wykonania operacji - bowiem wystarczającym dowodem na transseksualizm operowany po kilku latach jest prowadzona hormonoterapia (DOKUMENTACJA MEDYCZNA z kilku ostatnich lat), ewentualnie dodatkowe badanie, np. zlecenie badania kariotypu + wpisana w dowodzie osobistym płeć pacjentki + stan genitaliów przed operacją.

Czego oczekuję od kliniki: Jasnej odpowiedzi na pytania "techniczne" a nie "medyczne" typu - co po operacji się dzieje, co trzeba sobie wliczyć w koszta itd. a nie zapraszanie na płatne konsultacje za 300 zł, gdy muszę dojeżdżać na nie z Gdańska.

Profesjonalizmu w rozmowach z klientami więcej. Pytają bo są zainteresowani, a osoby trans szczególnie cierpią - zalecam WPATH 7 (w całości nie wybiórczo) i zrezygnowanie z pytania osób (przez pokazanie wyroku sądu o zmianie płci) - jak się nazywały wcześniej.

W razie potrzeby służę treścią otrzymanych od kliniki maili.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania