Wojciech Stąporek - opinie - Nowy Sącz, Chirurg, Ortopeda

Dane adresowe: 

Centrum Wielospecjalistyczne
Poradnia Osteoporozy
i Chorób Kostno-Stawowych

ul. Grunwaldzka 62
33-300 NOWY SĄCZ

Koszt wizyty: 
70zł
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2011-01-03 22:40, Aktualizacja: 2011-01-05 11:40

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Chirurg Nowy Sącz Ortopeda Nowy Sącz
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Wojciech Stąporek

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Lekarz nie kompetentny po

Lekarz nie kompetentny po poważnym wypadku komunikacyjnym doznanym złamaniu kości miednicy i licznym stłuczeniach pomimo sugesti i próśb nie prześwietlono mi nadgarstków co skutkowało późniejszą operacja i potem niestety kolejną co znacznie wydłużyło czas leczenia po wypadku , nie wspominając o funkcjonowaniu przez 3,5 miesiąca że złamaną kością łódeczkowatą co utrudniało podstawowe czynności .Pan ten jest również " biegłym" sądowym po wybiórczym wywiadzie i niby badaniach praktycznie nie widzi uszczerbku na zdrowiu bo pacjent powrócił do pracy .A to dostrzegł podsumował iż brak podstaw do stwierdzenia związku z wypadkiem . Wśród personelu szpitala grzeczny i miły i kulturalny , w innych okolicznościach chce tylko szybko na sztukę odhaczyć wizytę i mieć czas dla siebie takie wrażenie odniosłem. Odradzam stanowczo tego lekarza.

Polecam, bardzo dobry

Polecam, bardzo dobry chirurg, szkoda że ludzie nie piszą komentarzy po udanych zabiegach.

Nie polecam „szanownego”

Nie polecam „szanownego” ordynatora. Trzymanie na odziale osoby ze złamana kością udowa przez 2 tyg + 6 terminów operacji.. dzisiaj nie ale na pewno jutro.. słyszeliśmy to codzinnie.
Szczerze nie polecam!

Nie polecam, miałam 9 lat

Nie polecam, miałam 9 lat gdy zachorowalam na perthesa, Pan doktor zdiagnozowal u mnie martwice kości stopy. Dopiero dr Ostrowski powiedział co mi jest ale niestety ubytki zostały. Obecnie mam 23 lata i niestety krótsza nogę. Gdybym nie trafiła do doktora Ostrowskiego to może bym teraz nie miała ZDROWEJ stopy.

Miałem badanie po powaznym

Miałem badanie po powaznym złamaniu..lekarz nie miał pojecia o przedstawionej dokumentacji z leczenia - chyba w ogóle jej nie czytał!! ( w opinii podał inna konczyne niz była leczona)... całosc oczywiscie konczac konkluzja - zdrowy, zdolny do pracy..Kolejny "cudotworca":..jak ci Orzecznicy z ZUS...

stawałem u tego lekarza

stawałem u tego lekarza biegłego sądowego na komisji sądu Pracy ZUS i jeszcze dobrze za sobą nie zamknąlem drzwi,a dr zapytał się mnie ,,dlaczego mi się nie chce pracować,prosze mi powiedzieć;;...mi się wydawało że biegły sądowy to lekarz,który nie jest stronniczy,a w moim przypadku wzorował się na opini z komisji ZUS,którą miał przed sobą,a nawet opinia mi przyszła,że bez zaniku mięśni,tak jak mi powiedziała dr na komisji zUS w Krakowie gdzie też nie byłem badany,tylko był wywiad środowiskowy.Wogóle nie miałem czasu wypowiedzieć się na temat choroby,a badanie przeprowadzone było bardzo pobieżnie,a przypomne,ze chodze nonstop o kuli i w ortezie ze względu na silny ból,po zmiazdzeniowym złamaniu ,noge mam do usztywnienia.Nie miałem zmierzonych obwodu mięśni i porównanych ze zdrową nogą,ani mechaniki chodu,a takze ruchomosci stawu,tetna na tetnicach udowych,miałem tez zdj z kregosłupa,które było zignorowane, itd,a decyzja przyszła że mam cechy agrawacji!?i że jestem zdolny do pracy,a jeszcze mam 2 dodatkowe zaawansowane schorzenia!?Zycze panu DR takiej nogi i AGRAWACJI,myślałem,że dr biegły sądowy przebada dokładnie.Jestem w szoku,ze badanie w sądzie było takie same jak u orzeczników ZUS,a jakbym był zdrowy,to bym nie robił odwołania,i poszedł do pracy,ze względu na stres i psychike :(

Ostrzegam i przestrzegam,

Ostrzegam i przestrzegam, przed nieodpowiedzialnym i nierzetelnym podejściem do leczenia tego pana. Uśmiecha się, wzbudza zaufanie i chętnie namawia na operacje ale czy słusznie?. W moim przypadku z niewielkiego kłucia w kolanie przed operacją zrobił się bardzo poważny problem po operacji, na dzień dzisiejszy ok. 8m-cy po nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Kolano jak się okazało było błędnie zdiagnozowane a operacja znacznie pogorszyła w sumie niewielki problem, którego nie należało w ten sposób "leczyć" . NIE POLECAM! Moje życie zmieniło się w koszmar, mam żal do siebie, bo mu zaufałem i potraktowałem jak fachowca, czasu niestety nie da się cofnąć. Zdrowie to najcenniejszy skarb, jeden nieodpowiedzialny człowiek a tak wiele mi odebrał :(.

czy chodzi Panu o

czy chodzi Panu o lek.Stąporka, mam problemy z nogą i zakwalifikował mnie do operacji.Zastanawiam sie nad ew, konsultacja dalszą u innego specjalisty. Czy w Pana przypadku to była oepracja, zabieg, czy w szpitalu w nowym sączu?

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania