Zofia Horbaczewska - opinie - Poznań, Ginekolog, Położnictwo

lek. med. Spec. ginekolog położnik Zofia Horbaczewska

Telefon kontaktowy: 

0 61 825 76 66

Dane adresowe: 

61-606, Poznań, os. Polan 51 lok. 8
woj. wielkopolskie

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-12 09:45, Aktualizacja: 2008-08-12 09:45

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ginekolog Poznań Położnictwo Poznań
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Zofia Horbaczewska

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Pani Doktor Zofia

Pani Doktor Zofia Horbaczewska i Dr Błażej Kieszkowski odbierali mój poród w Szpitalu Raszei w Poznaniu. tam spotkałam się z nią po raz pierwszy (luty 2015). Był to mój pierwszy poród, drogami natury. Ciąża był 12 dni przenoszona i poród był wywoływany. Stopniowo zwiększana dawka Oxytocyny. Dzięki decyzją podjętym przez lekarzy był on bardzo sprawnie przeprowadzony, trwał tylko 3,5 godziny i zarówno ja jak i mój syn nie byliśmy zbyt wymęczeni (co dla dziecka któremu spadało tętno było b.ważne) . Mąż także -jako osoba uczestnicząca w porodzie - ocenia go dobrze. Jako pierworódka czułam się dobrze i wszystkie decyzje były mi wyjaśniane. Zdecydowanie poród był lepszy od moich pierwotnych wyobrażeń. Pani doktor spytała czy są jakieś środki znieczulające jakie chcę przyjąć (zdecydowałam się na Entonox - zostałam pouczona jak go najlepiej używać - u mnie działał b.dobrze polecam. Po urodzeniu syna zostałam jeszcze dobrze wyczyszczona i zszyta. Później położna środowiskowa pochwaliła cięcie i zszycie. Dziękuję lekarzom i położnym ze szpitala Raszei.

Zgadzam się w 100% z

Zgadzam się w 100% z poprzedniczką!Pani dr to najgorszy ginekolog jakiego miałam okazje poznać!!! Zdecydowanie odradzam!!! Brak kompetencji, nie miła, w ogóle nie interesuje się pacjentem, a do tego najlepiej leczyć się u niej prywatnie, bo kasa jest ważna dla niej. Nigdy więcej!

Pani doktor to najgorszy

Pani doktor to najgorszy lekarz ginekolog jakiego miałam okazje poznać,nie miła,nie okazuje zainteresowania pacjentce w dodatku z łaski swojej przebada w gabinecie w ogóle z widoku jest już antypatyczna,co sprawia że jak się idzie na wizytę to jest się zestresowanym kompletnie się nie zna na profesjonalnych badaniach zdecydowanie nie polecam.

pani doktor jest świetnym

pani doktor jest świetnym lekarzem,specjalistą .Dziwią mnie te komentarze.korzystam z usług pani doktor od 10 lat i jestem bardzo zadowolona.gdyby nie jej zaangażowanie i wręcz przesadna dbałośc o mnie nie byłoby mnie dziś tutaj nie mówiąc o moich dzieciach.Nie mogę nie reagowac na tak krzywdzące komentarze.A pani która studiuje na UAM powinna się solidnie douczyc.Pozdrawiam panią doktor.

Pani Horbaczewska zasługuje

Pani Horbaczewska zasługuje na najgorszą z możliwych opinię.
Niestety maialam styczność z nią w szpitalu im. F. Raszei w Poznaniu. Ta kobieta zniszczyła , znieważyła i sponiewierała najpiękniejszą chwilę w życiu kobiety-narodziny dziecka.Jest antypatyczna , co można by znieść przy sporych kompetencjach. Ona jednak ich absolutnie NIE POSIADA. Szczytem ignorancji był fakt nieumiejętności obsłużenia aparatu USG. Studiuję na UM-ie w Poznaniu i mam jakiś pogląd na temat służby zdrowia, ale takiego dna jeszcze ni widziałam. Horbaczewska jest ordynarną i , przepraszam, głupią kobietą.

Doktor Z.Horbaczewska jest

Doktor Z.Horbaczewska jest lekarzem o wyjątkowo złym podejściu do swoich pacjentów. Jest nie delikatna, nie grzeczna, źle przeprowadza badania. Wymazy wykonywane są w niewłaściwy sposób, nie profesjonalnie. Stosuje metody które przez wielu innych lekarzy zostały wycofane z praktyki. Po wykonaniu badania manualnego nie potrafi zdiagnozować choroby, co skłania pacjentów do powtórnej wizyty u innego lekarza ginekologa. NIE POLECAM

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania