dr Zuzanna Brożek - opinie - Gorzów Wielkopolski, Poznań, Barlinek, Psychoterapeuta

dr Zuzanna Brożek, psychoterapia indywidualna i grupowa, pomoc psychologiczna i w dziedzinie seksuologii, pomoc pedagogiczna, interwencja w kryzysie, diagnoza i poradnictwo psychologiczne, wsparcie psychologiczne i psychoterapeutyczne,

Telefon kontaktowy: 

601 940 027

Dane adresowe: 

74-320 Barlinek, ul. Gorzowska 20, zachodniopomorskie
61-531 Poznań, ul. Kilińskiego 13/3, wielkopolskie
66-400 Gorzów Wlkp., ul. Nadbrzeżna 17/24, lubuskie

Dni i godziny przyjęć: 

uzgodnione indywidualnie - telefonicznie lub mailowo

Koszt wizyty: 
120 pln
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2012-02-13 11:26, Aktualizacja: 2015-07-21 08:29
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o dr Zuzanna Brożek

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Serdecznie polecam Panią

Serdecznie polecam Panią Psycholog. Spotkania z Panią bardzo mi pomogły. Nie było łatwo, wracały zmory przeszłości ale czuję, że poradziłam sobie z problemem, wiele zrozumiałam. Nadszedł emocjonalny constans. Co prawda zmiany jakie dokonują się we mnie trwają i wiem, że jeszcze niejednokrotnie życie mnie zaskoczy, ale najważniejsze bym mogła zaakceptować uczucie jakie będzie mi wówczas towarzyszyło. Człowiek, który wyrządził mi krzywdę przechodzi do historii. Tą część swojego życia traktuję już jak konieczną lekcję. Bez niej nie byłabym tym kim jestem dzisiaj:) Nie pozwolę już nikomu siebie niszczyć. Tak czuję.... . Cieszę się, że spotkałam Panią:) Pozdrawiam serdecznie.
W.

Przeszłam u Pani doktor

Przeszłam u Pani doktor żmudną, trudną i wyczerpującą terapię. Przyszłam w depresji z której nie umiałam się wydostać sama i nie potrafił mi pomóc żaden lekarz, a wielu ich odwiedziłam (psychiatrów, psychologów, psychoterapeutów). Pani doktor była bardzo skupiona na moim problemie, opiekuńcza i wspierająca, kiedy tego potrzebowałam, a motywująca i silna, kiedy konieczna była praca nad sobą. Nie oceniała i nie dawała żadnych rad, nie pouczała, nie mówiła co mam robić. Była ze swoją mądrością i ciepłem. Cały czas miałam poczucie, że akceptuje mnie taką jaka jestem i ona jedna nie zostawi mnie nawet jeśli świat się skończy. To mi dawało siłę do pracy. Pokazywała mi różne rzeczy w moim życiu w nowym świetle, pomagała nazywać i wydobywać z mroku moje lęki i złości. Powolutku, krok po kroku czyściłam swój "mechanizm zegarowy" z ziarenek piasku, które go niszczyły od środka. Dziś widzę kolory, czuję smaki i zapachy, słyszę dźwięki. Wiem, że mogę chcieć. Że mam wpływ na swoje życie. I to nie jest żaden cud tylko efekt współpracy i wsparcia jakie dostałam od Pani doktor. Dziękuję nic nie znaczy kiedy odzyskujesz życie. Ale to jedyne co mogę napisać: dziękuję.

Z całego serca polecam

Z całego serca polecam panią doktor jako specjalistę psychologa ale też w od spraw rozwoju osobistego i zawodowego. Pani doktor skutecznie pomogła mi w trudnych momentach mojego życia prywatnego i zawodowego, pomogła uświadomić jaką rolę praca powinna pełnić w moim życiu, a także w sprawach osobistych. Jest to świetny psycholog, wrażliwy człowiek, który wysłuchał moich bolączek cierpliwie i pomogła znaleźć rozwiązania. Jest to prawdziwy psycholog z powołania.

Bardzo dobra, profesjonalnie

Bardzo dobra, profesjonalnie przygotowana, mądra, ciepła, a przy tym motywująca do pracy osoba. Kończę prawie dwuletnią, bardzo żmudną pracę nad swoją depresją, nareszcie czuję, że efekt jest długotrwały i stabilny a wycieczki po psychologach i psychiatrach się skończą. Jestem bardzo wdzięczna Pani Zuzannie.

Bardzo dobry psycholog i

Bardzo dobry psycholog i psychoterapeuta. Kosztowało mnie to mnóstwo pracy, ale dopiero teraz czuję, że żyje i widzę dla siebie jakieś perspektwy. Zmiany następują powoli, ale systematycznie. Nie jest to ktoś kto cie przytuli i poklepie po plecach, ale przecież nie o to chodzi, a o to żeby się rozwijać i zdrowieć od środka. Polecam.

Już po pierwszej wizycie

Już po pierwszej wizycie wiedziałem, że to bardzo dobry wybór. Podczas rozmowy z Panią Dr zmienił się mój sposób patrzenia na świat. Odzyskałem grunt pod nogami. Otworzyły mi się możliwości działania. Zobaczyłem rzeczy, których nie dostrzegałem. Niektóre rozwiązania były cały czas pod ręką, tylko ja ich nie dostrzegałem. Wychodziłem za każdym razem z dobrą energią i przekonaniem, że mogę zmienić swój los na lepszy. A przy tym jest to osoba o niesamowitej wrażliwości i czujności. Ciepły głos i uśmiech dobrego, mądrego człowieka. Bardzo tego potrzebowałem.

dr Zuzanna Brożek to

dr Zuzanna Brożek to rzetelna i profesjonalna psycholożka. Nie jest jednym z tych lekarzy, przy których człowiek czuje się zredukowany do pozycji w tabelce. Ma wielką empatię i intuicję pozwalającą szybko zlokalizować źródło problemu oraz kompetencje niezbędne do tego aby autentycznie pomagać ludziom. Jako lekarz, w kontaktach z pacjentem jest uprzejma, otwarta i komunikatywna. Osobiście daję piątkę z plusem i polecam.

Wspaniały lekarz,

Wspaniały lekarz, wspierająca osoba, polecam!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania