Dr Irena Markuszewska - Ginekolog - Poznań

jakie opinie?

Wizyta u Pani doktor

Wizyta u Pani doktor Markuszewskiej w klinice promienista była wizytą najgorszą w życiu,,bolesna,,,szybka,,zwykłe badanie okazało się koszmarem,,,czas jaki poświeciła to zaledwie 10 min. Instrumentalne traktowanie pacjenta,,szkoda bo klinika wydaje się działać na wysokim poziomie ale nie wszyscy lekarze

ja po wizycie u tej pani

ja po wizycie u tej pani wpadłam w kompleksy.to był pierwszy i ostatni raz u niej! mężczyźni ginekologowie są delikatniejsi i maja lepsze podejscie do pacjentki ! a ta pani jest bardzo nie przyjemna

Ja do Pani doktor zaczęłam

Ja do Pani doktor zaczęłam chodzić tuż przed ciąża i całą ciążę tez chodziłam. Jestem z niej bardzo zadowolona.

Polecam w 100% Panią doktor

Polecam w 100% Panią doktor Markuszewską,

BYŁAM U TEJ PANI W KLINICE

BYŁAM U TEJ PANI W KLINICE PROMIENISTEJ W POZNANIU,W 3 TYGODNIU CIĄŻY,KOMENTARZE TEJ PANI I TO ŻE NIE POTRAFIŁA KONKRETNIE ODPOWIEDZIEĆ NA PYTANIA TYLKO NA KAŻDE MIAŁA WEDŁUG NIEJ LUZACKĄ I ŚMIESZNĄ ODPOWIEDŹ.NIE CHCIAŁA BYM TRAFIĆ JUŻ WIĘCEJ NA TAKIEGO LEKARZA.NAPRAWDE NIE POLECAM

Ja trafiłam do pani dr jak

Ja trafiłam do pani dr jak zaszłam w ciążę. Początkowo chodziłam do kliniki Promienistej a później prywatnie na Różany Potok. Może i jest bezpośrednia ale u mnie wzbudziła zaufanie. Byłam bardzo zadowolona. Szczególnie kiedy w 36 tc okazało się, że dziecko nie odwróciło się porodu zupełnie się załamałam że muszę mieć CC. Wtedy Pani dr zaproponowała że jak się boję to możemy umówić się na konkretny termin i ona zrobi cesarkę. Byłam jej bardzo wdzięczna a samo cięcie wspominam b.dobrze. Nawet na sali operacyjnej potrafiła wprowadzić miłą i bezstresową atmosferę.

Polecam na 100% odbierała

Polecam na 100% odbierała dwa moje porody i nasepna ciaze tez poprowadzi, konkretna profesjonalna do mojego pierwszego poroduprzyjchła prosto z balu sylwestrowego. Świetny lekarz!!!!

Nigdy w życiu nie chcę

Nigdy w życiu nie chcę mieć już z ta Panią styczności, brak podejścia do pacjenta tragedia. Z dala od takich lekarzy!!!!!

Zdecydowanie odradzam dr

Zdecydowanie odradzam dr Konarską. Nawet kiedy słyszę Jej nazwisko mam dreszcze. Stosunek do pacjenta przedmiotowy i przede wszystkim do ciąży. Kiedy trafiłam do Kliniki Promienistej w 5 tc z bólami podbrzusza stwierdziła, że na 5 tc- ,, Pęcherzyk jest zbyt mały nic z tego nie będzie! Bóle odczuwa Pani najprawdopodobniej dlatego że ciąża się roni, a w ciąże zajdzie Pani jeszcze wiele razy, prawda? kiedy pojawi sie krwawienie proszę to uznać za spóżnioną miesiączke a jeśli krwawienie będzie bardzo obifte prosze przyjechać na wyłyżeczkowanie bo po co ma się Pani wykrwawić,, Kiedy po całym dniu za namową rodziny trafiłam do innego specjalisty okazało się, że wszystko jest w jaknajlepszym porządku:) dziś Synek ma 4 lata:) nie polecam!

Mam podobne odczucia po

Mam podobne odczucia po wizycie u tej pani. Twierdzi, że po co podtrzymywac ciażę w pierwszym trymestrze i jak sa bóle czy plamienia to trzeba się temu poddać bo organizm sam wie co jest dla niego dobre. Wyszłam zdegustowana i zdenerwowana a to w stanie ciąży przecież nie jest wskazane. ODRADZAM I NIE POLECAM. MASAKRA TA PANI DOKTOR.

Jestem autorką ww opinii i

Jestem autorką ww opinii i oczywiście chodzi o dr Markuszewską, nie wiem jakim cudem wskoczyło inne nazwisko, bardzo bardzo przepraszam dr Konarską

Zdecydowanie nie polecam

Zdecydowanie nie polecam Pani doktor Ireny Markuszewskiej! Przez jej brak kompetencji omal nie straciłam synka. Zbyt późno zdecydowała o podjęciu cięcia cesarskiego, w wyniku czego synek urodził się w ciężkiej zamartwicy!!! Takiemu lekarzowi powinni odebrać prawo do wykonywania zawodu!!!

jestesmy bardzo zadowoleni z

jestesmy bardzo zadowoleni z poprowadzenia ciąży jak i samego porodu ,który zakończył sie CC. Dr Markuszewska maspecyficzny charakter i podejscie do pacjenta ale albo sie to komus podoba albo nie my cenimy jej profesjonalizm i kompetencje. Od lekarki tego typu pokroju i specjalności oczekuje sie konkretności i profesjonalizmu , który był w 100 procentach. polecamy i pozdrawiamy Dr Markuszewską Paulina z córeczka Zuzanką poród w śremie

1. Pani Markuszewska nie

1. Pani Markuszewska nie jest doktorem. Nie uzyskała takiego tytułu naukowego, a nazywanie jej per Pani Doktor jest nadużyciem. Ta pani jest bardzo niemiła. Wtrąca się do życia prywatnego i je komentuje, zamiast wykonywać to, za co otrzymuje pieniądze. Odnosi się do ludzi z pogardą albo sztuczną lukrowaną uprzejmością. Zdecydowanie odradzam!

Masakra... nigdy w życiu

Masakra... nigdy w życiu niechciałabym mieć do czynienia z takim lekarzem jak pani doktor Markuszewska. zero podejścia do pacjętki..zero zrozumienia...w momencie kiedy przeżywałam ciężkie chwile/poronienie/ i potrzebowałam wsparcia psychicznego przed zabiegiem pani doktor palneła mowe w rodzaju...masz czego chciałaś i po co ci to było.... trzeba było w ciąże nie zachodzić... wogóle nie rozumiem czemu rozpaczasz... O delikatności ta pani niewie absolutnie nic... badanie ginekologiczne koszmar.....w życiu nie myślałam że może być tak bolesne. Z DALEKA OD TAKICH LUDZI!!!!

Niestety potwierdzam

Niestety potwierdzam negatywną opinię na temat dr Markuszewskiej,
Badanie bardzo nie przyjemne, bolesne.
Na przywitanie zapytała jak w ogóle mogło mi przyjść do głowy, żeby w 5 tygodniu ciąży pojawić się u ginekologa?
Tragedia, nigdy więcej się u niej nie pojawię.

Zdecydowanie POLECAM Panią

Zdecydowanie POLECAM Panią Doktor Irenę Markuszewską! Odebrała moje 3 porody, uratowała życie mi i mojemu synowi, to doskonały lekarz o wiedzy przekraczajacej Jej specjalizacje, bardzo konkretna i profesjonalna!!

Nie polecam Pania

Nie polecam Pania doktor.
Badanie wykonuje niedelikatnie, zachowuje sie nieprofesjonalnie. Komentuje zycie prywatne... porażka chyba pomyliła sie z powołaniem.

Najgorszy lekarz na jakiego

Najgorszy lekarz na jakiego mogłam trafić. Przyjmowała mój poród w szpitalu w Środzie Wielkopolskiej. Zignorowała zalecenia lekarza prowadzącego ciążę dotyczące porodu przez cesarskie cięcie czym naraziła zdrowie i życie mojego dziecka i moje. Dodatkowo odeszły mi wody a dziecko urodziło się po 14 godzinach w zamartwicy.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania