Katarzyna Kopczak-Zagórna - opinie - Katowice, Psychoterapeuta

Jestem psychoterapeutą integratywnym i trenerem. Dyplom magistra uzyskałam na Uniwersytecie Śląskim. Uzyskałam certyfikat jakości pracy trenera w Stowarzyszeniu MERITUM. Obecnie kształcę się, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Polskiej Rady Psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej wchodzącego w skład Polskiej Rady Psychoterapii, a także Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych. Swoją pracę superwizuję u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej w Krakowie.

Telefon kontaktowy: 

502 454 429

Dane adresowe: 

Gabinet psychoterapii
Katarzyna Kopczak-Zagórna.
ul. Krakowska 11
43-190 Mikołów

e-mail: psychoterapia.slask@wp.pl
tel. 502 454 429
www.gabinetpsychoterapeuty.com

Dni i godziny przyjęć: 

Na telefon

Koszt wizyty: 
100 zł.
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2012-04-24 11:38, Aktualizacja: 2014-05-17 09:18

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Psychoterapeuta Katowice
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Katarzyna Kopczak-Zagórna

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Pani Kasia jest świetnym,

Pani Kasia jest świetnym, szybkim i skutecznym psychoterapeutą. Moja nastoletnia córka już po kilku tygodniach wróciła do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie.

Obawiałem się tej terapii,

Obawiałem się tej terapii, bo z tego co wiem to pani Kasia nie jest psychologiem z wykształcenia, ale u mnie z diagnozą nie ma większego problemu. Nie zawsze dobrze kiedy terapeuta jest sympatyczny, życzliwy i ciepły... To nie przyjaciel. Jeszcze poszukam.

Witam, :) któregoś dnia

Witam, :)

któregoś dnia wstałam rano i wiedziałam, że z powstałym problem nie poradzę sobie sama i zaczęłam szukać psychoterapeutki. W wyniku swoich poszukiwań trafiłam do Pani Kasi. Co sądzę o przebytej terapii i prowadzącej ją osobie? Całą terapię mogę zawrzeć w jednym słowie- SKUTECZNA. Co do Pani psychoterapeutki, mogę określić ją jako osobę, która faktycznie słucha tego co masz do przekazania i droga, którą odnajdujesz przy pomocy jej wskazówek prowadzi Ciebie do wyjścia z problemu.
Polecam. Magda.
W

Przed pierwszą wizytą

Przed pierwszą wizytą byłem pełen obaw, co do efektów tego rodzaju terapii, ale moje wątpliwości szybko zostały rozwiane przez wyjątkowe podejście Pani Kasi. To naprawdę wyjątkowy fachowiec w tej dziedzinie.
Polecam wszystkim, którzy są w potrzebie, a wciąż się wahają.
Dziękuję Pani Kasiu za wszystko !
Pozdrawiam, Adam

Dziękuję Pani Kasiu, za

Dziękuję Pani Kasiu, za pomoc.Nareszcie normalnie funkcjonuję. Polecam Pani osobę każdemu, kto chce wyjść z depresji i cieszyć się życiem.dziękuję

Serdecznie polecam Panią

Serdecznie polecam Panią Kasię.
Dała mi się poznać jako bardzo dobry psychoterapeuta.Jest osobą ciepłą, spokojną, uczciwą.Parę miesięcy terapii zdziałały cuda, jestem dużo mocniejszym człowiekiem, mam plany na przyszłość, odzyskałem spokój ducha i radość życia.Bardzo dziękuję Pani Kasiu za poświęcony mi czas i pomoc.pozdrawiam Piotr

Pani Katarzyna jest

Pani Katarzyna jest najlepszym terapeutą, jakiego znam. Wiem, co mówię, byłem już u paru. Kilka miesięcy temu czułem, że życie nie mam sensu. Dziewczyna mnie rzuciła, zwolnili z pracy...Teraz sam jestem zadziwiony tym, jak zmienia się moje spojrzenie na świat z każdą wizytą. SERDECZNIE POLECAM.

Namiary na Panią Katarzynę

Namiary na Panią Katarzynę dostałam od znajomej, która bardzo ją polecała. Naprawdę warto. Zawsze czuję się przy niej traktowana życzliwie i z szacunkiem. Choć bywają trudne momenty to czuję, że nigdy nie jestem sama. Zawsze mogę liczyć na jaj mądrość i wsparcie. Jeśli ktoś szuka dobrego specjalisty to naprawdę polecam.
Barbara

Polecam panią Kasię

Polecam panią Kasię wszystkim tym, którym zależy na skutecznej psychoterapii. Bardzo mi pomogła. Jest życzliwą i ciepłą osobą, dla której dobro pacjenta znajduje się na pierwszym miejscu. W trakcie terapii czułam się traktowana życzliwie i z szacunkiem. Dzięki jasno wytyczonemu kierunkowi i atmosferze stworzonej przez panią Kasię, jej umiejętności słuchania i wychwytywania problemów udało mi się dużo zmienić. Jeszcze raz bardzo dziękuję!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania