Agnieszka Firlej - opinie - Kraków, Logopeda

mgr Agnieszka Firlej
* logopeda (Akademia Pedagogiczna, Kraków)
* pedagog specjalny (Akademia Pedagogiczna, Kraków)
* wieloletnie doświadczenie w pracy logopedycznej oraz pedagogicznej z dziećmi i dorosłymi
- praca w Specjalistycznym Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Krakowie

Telefon kontaktowy: 

503 127 534

Dane adresowe: 

31-636 Kraków
oś.Oświecenia 36

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2012-07-01 15:07, Aktualizacja: 2012-11-24 01:02

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Logopeda Kraków
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Agnieszka Firlej

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Bardzo dobry specjalista -

Bardzo dobry specjalista - polecamy! Pani Agnieszka ma ogromną cierpliwość do dzieci oraz dzięki swojemu radosnemu temperamentowi nakręca dziecko do pracy i do zabawy. Moja córeczka, oprócz ogromnej i szybkiej poprawy mowy, tak polubiła zajęcia, że nie chciałą słyszeć że idziemy ostatni raz. Na uwagę zasługuje fakt, że Pani Agnieszka nie jest logopedą "wydziwiającym", panikującym, wymyślającym - poprzedni logopeda sugerował nam wycięcie 3 migdałka i założenie aparatu ortodontycznego u 4-letniego dziecka, więc zrezygnowaliśmy i trafiliśmy do Pani Agnieszki, która zdroworozsądkowo podeszła do problemów z wymową i fajnymi wierszykami poprawiła błędy. POLECAM GORĄCO!!!!

Bardzo gorąco

Bardzo gorąco polecamy!
Pani Agnieszka jest świetnym specjalistą. Ma doskonały kontakt z dziećmi jak rownież z rodzicami.
Metodyka zastosowana przez Panią Agnieszkę przyniosła świetne rezultaty i moja córka doskonale mówi.
Jeśli zaistnieje taka konieczność to z drugim dzieckiem tez będziemy chodzić do Pani Agnieszki.
Pozdrawiamy
Magda i Lena

POLECAM gorąco Panią mgr

POLECAM gorąco Panią mgr Agnieszkę Firlej, jako profesjonalistkę z górnej półki. Chodziłam z synkiem ponad rok (właśnie zakończyliśmy edukację). Nawiązuje bardzo łatwo kontakt z dzieckiem. Syn łatwo się uczył i zawsze w lot pojmował o co chodzi z ćwiczeniami wymowy. Panią Agnieszkę Firlej, jako dobrego logopedę w Krakowie polecam wszystkim potrzebującym takiej pomocy.

Byłam tez z własnym

Byłam tez z własnym dzieckiemi jestem niesamowicie zadowolona, dostałam dużo materiałów i wskazówek do ćwiczeń w domu i będę działać z moim dzieckiem. Opinie o Pani Agnieszcze potwierdzają moi znajomi , którzy również uczeszczają na zajęcia z swoimi dziećmi. Niektórzy już są po zakonczonej terapii i są bardzo zadowoleni :)JAK NAJBARDZIEJ POLECAM !!!

BYŁAM I BARDZO POLECAM !!!

BYŁAM I BARDZO POLECAM !!! Nie zgadzam się z wcześniejszą opinią – uważam , że Pani jest bardzo sympatyczna nie tylko dla dziecka ale i dla rodziców. Nie chodzi jednak o usposobienie choć ono jest bardzo ważne przy pracy z dziećmi ale o kompetencje i wiedzę , której Pani nie brakuje. Mój synek ćwiczy z Panią Agnieszką od pół roku i mamy za sobą wiele literek. Dziecko nic nie mówiło, nie rozumieliśmy go ani nikt z otoczenia – teraz jesteśmy w stanie komunikować się z naszym dzieckiem a on z nami . Uważam , że poniższa opinia jest krzywdząca. Może trzeba Droga Pani pomyśleć , że wina nie leży po stronie logopedy ale po stronie dziecka i rodzica , który swoje niepowodzenia wychowawcze przerzuca na innych. Podsumowując BARDZO POLECAM !!!!

Byłam i nie polecam :(.Malo

Byłam i nie polecam :(.Malo sympatyczna pani z która moje dziecko ćwiczy jedna literę już prawie pól roku a pani ewidentnie brak pomysłów na dalsze ćwiczenia.

Świetny specjalista z

Świetny specjalista z niesamowitym podejściem do dzieci :) Szybko nawiązuje kontakt ze swoimi małymi pacjentami. Już 3 moje dziecko uczęszcza do tej Pani Logopedki i z całego serca ją polecam :) Zawsze uśmiechnięta i gotowa wysłuchać problemów . Do domu dostajemy materiały z którymi ćwiczymy do kolejnej wizyty :)

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania