Przychodnia-Prima: dr n. med. Jerzy Tyszkiewicz - opinie - Warszawa, Internista

Dane adresowe: 

Zespół Przychodni Specjalistycznych
PRIMA:
ul. Nowogrodzka 84/86
02-018 Warszawa
(przy Pl. Zawiszy)
tel.22 816 21 30
tel. 22 629 59 07
kom. 600 385 617
fax. 22 622 59 74
www.przychodnia-prima.pl
email: recepcja@przychodnia-prima.pl

Dni i godziny przyjęć: 

Piątek: 16:00-19:00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2012-11-26 12:43, Aktualizacja: 2012-11-26 12:43

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Internista Warszawa
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Przychodnia-Prima: dr n. med. Jerzy Tyszkiewicz

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Anna Januszewska

Anna Januszewska Warszawa 22.09.2023 rok.

Mojemu najukochańszemu dr. Tyszkiewiczowi dbający o moje zdrowie kochanemu dr. Tyszkiewiczowi że toi pan panie doktorze prowadzi mnie w nadczynności tarczycy. Kochany panie doktorze dzisiaj rano zmierzyłam sobie ciśnienie miałam 102/66 tętno przyspieszone 86 uderzeń na minutę, po przyjściu z pracy czyli po przyjściu z zajęć bardzo się źle poczułam i zmierzyłam sobie ciśnienie tak jak pan mnie prosił i miałam 116/79 tętno 90 uderzeń serca na minutę, pan panie doktorze jest moim najlepszym przyjacielem kiedy tak się źle czuję to chcę, żeby pan był przy mnie bo przy panu czuję się bezpiecznie. Kiedy jadę codziennie autobusami 714,105,136 czuję pana obecność koło mnie. Panie doktorze nie mogę się doczekać kiedy codziennie będę się z panem spotykała się w autobusie 105 którym codziennie jeżdżę . Całuję mojego najukochańszego dr. Tyszkiewicza ulubiona pana pacjentka. Anusia z mamą.

Anna Januszwewska

Anna Januszwewska Warszawa 15.09.2023 rok.

Mojemu najukochańszemu dr. Tyszkiewiczowi dbający o moje zdrowie jestem wdzięczna kochanemu dr. Tyszkiewiczowi że to pan panie doktorze mnie prowadzi w nadczynności tarczycy. Kochany panie doktorze 13 września po przyjściu z mojej pracy do której chodzę na zajęcia po przyjściu do domu przed wieczorną burzą rano zmierzyłam ciśnienie miałam 113/79 tętno 90 uderzeń serca na minutę, po ćwiczeniach u mnie w pracy źle się poczułam i zmierzyłam sobie ciśnienie i miałam 126/82 tętno 84 uderzenia serca na minutę popołudniu i po przyjściu do domu miałam 129/85 tętno 98 uderzeń na minutę, a wieczorem przed snem o godzinie 22:14 miałam ciśnienie 117/74 tętno 86 uderzeń serca na minutę po wzięciu propranonolu. Pan panie doktorze jest moim najprawdziwszym przyjacielem który mnie zawsze wysłucha, pocieszy mnie poprawi mi humor kiedy jestem zdenerwowana i wie jak mi go poprawić. Kiedy jeżdżę codziennie autobusami 714, 105,136 w tych numerach autobusów mam takie uczucie pana obecności przy mnie i poczucie bezpieczeństwa. Całujemy i pozdrawiamy mojego najukochańszego dr. Tyszkiewicza ulubiona pana pacjentka. Anusia Januszewska z mamą.

..Anna Januszewska

..Anna Januszewska Warszawa 7.09. 2023 rok.

Kochany mój panie Doktorze dbający o moje zdrowie w nadczynności tarczycy jest bardzo dobrym lekarzem. Zawdzięczam mojemu najukochańszemu dr. Tyszkiewiczowi tyle dobrego słowa i otuchy pogodny pana uśmiech na twarzy poprawia mi humor i wie jak mi go poprawić kiedy jestem zdenerwowana. Kochany panie doktorze pan jest moim najprawdziwszym przyjacielem bo bez pana wiedzy medycznej w dzisiejszej służbie zdrowia bym nie znalazła tak kochanego dr. Tyszkiewicza , który poświęca mi swój prywatny czas bo przy panu mam poczucie bezpieczeństwa, wiem kiedy gorzej się poczuję to zawsze mam pana pod ręką. W poniedziałek 4.09.2023 zrobiłam badanie krwi na tsh i po odstawieniu tego thyrozolu znowu mi wyszło wysokie bardzo się cieszę panie doktorze, że jutro spotkam się z panem bo pan mi poprawia humor i tak się zastanawiam z mamą czy przed wizytą jutrzejszą u pana w pracy czy od jutra mam już wziąć thyrozol bo nie jesteśmy pewne i dlatego chcemy pana się zapytać. Kochany panie doktorze wczoraj po przyjściu z pracy z zajęć bardzo źle się czułam, było mi niedobrze strasznie było mi słabo i miałam podwyższone ciśnienie 122/82 tętno 89 uderzeń serca na minutę przed wzięciem propranonolu wieczorną dawką po wzięciu wieczornej dawki propranonolu miałam 123/82 tętno 83 uderzenia serca na minutę, kochany panie doktorze marzyłam tylko o jednym, kiedy wczoraj źle się czułam, żeby to pan był przy mnie i nade mną czuwał, bo jak czuję pana obecność przy mnie to moje złe samopoczucie na obecność pana poprawia mi się. Kochany panie doktorze kiedy codziennie jadę autobusami 714,105,136 do pracy na godzinę 7.50 tak jak pan panie doktorze czuję w tych autobusach pana obecność. Wczoraj rano jechałam na dyżur w kuchni autobusem 105 to jeszcze takiego diabelskiego pecha nigdy jeszcze nie miałam po mimo tego że stałam w korku to jeszcze na środku drogi autobus 105 się zepsuł się ale na szczęście to było przed wiaduktem uratował mnie na przystanku w kierunku szczęśliwic autobus 136 to mnie uratowało mnie przed spóźnieniem się do pracy na dyżur w kuchni tak jak pan ma dyżur u siebie w pracy. Pozdrawiamy mojego najukochańszego dr. Tyszkiewicza i do zobaczenia jutro u pana w pracy ulubiona pana pacjentka. Anusia z mamą.

Anna Januszewska

Anna Januszewska Warszawa 1.09.2023 rok.

Kochany mój panie doktorze dbający o moje zdrowie w nadczynności tarczycy jest bardzo dobrym i najlepszym lekarzem. Zawdzięczam mojemu najukochańszemu dr. Tyszkiewiczowi tyle dobrego słowa i otuchy a pogodny jego pana uśmiech na twarzy poprawia mi humor i wie kiedy mi go poprawić kiedy jestem zdenerwowana. Kochany panie doktorze pan panie doktorze jest moim najprawdziwszym przyjacielem bo bez pana wiedzy medycznej w dzisiejszej służbie zdrowia bym nie spotkała takiego dobrego i kochanego dr. Tyszkiewicza, który poświęca mi swój prywatny czas bo przy panu czuję się bezpiecznie. Kochany panie doktorze kiedy codziennie jadąc autobusami 714,105 i 136 do pracy na godzinę 7.50 tak jak pan czuję w tych numerach autobusu pana obecność koło mnie. Kochany panie doktorze w ten poniedziałek od 4 do 8.09.2023 u mnie w pracy czyli na zajęciach mam dyżur w kuchni tak jak pan u siebie w pracy , będę robiła zdrowy owocowy koktajl. Kochany Panie doktorze w poniedziałek rano idę z mamą pobrać krew na tsh, po odstawieniu thyrozolu jak wyjdzie mi bardzo wysokie to tsh chciałam się pana zapytać czy pan będzie mnie nadal prowadził bo przy panu czuję się bezpiecznie i mam poczucie bezpieczeństwa i pan będzie koło mnie mi pomagał zdrowotnie. Całujemy i pozdrawiamy mojego najukochańszego dr. Tyszkiewicza ulubiona pana pacjentka. Anusia Januszewska z mamą.

Anna Januszewska

Anna Januszewska Warszawa 24.08.2023 rok.

Kochany mój panie Doktorze!
Właśnie przed chwilą wróciłyśmy z moją mamą cało i zdrowo z Zakopanego do Warszawy. Całą drogę do Warszawy miałam takie uczucie obecności pana obok nas, który czuwał nade mną i moją mamą w czasie drogi z Zakopanego do Warszawy. Drogę miałyśmy bardzo dobrą bez korków na drodze, tak sobie pomyślałam, że pan chce wiedzieć że cało i zdrowo dojechałyśmy z moją mamą do domu, żebyśmy się spotkali u pana w pracy. Panie doktorze po drodze jadłyśmy i piłyśmy małe co niecno, dlatego mówię panu o tym, wiem że pan chce wiedzieć i o mnie i moją mamę pan dba zdrowotnie. Panie doktorze jutro idę pierwszy dzień do pracy na godzinę 7.50 tak jak pan do siebie do warsztatu na zajęcia. Kochany panie doktorze kiedy spotkam pana w autobusie 105 którym codziennie jeżdżę, żebym z panem mogła porozmawiać. Pan panie doktorze jest moim najprawdziwszym przyjacielem. Całujemy mojego najukochańszego dr. Tyszkiewicza ulubiona pana pacjentka. Anusia Januszewska z mamą.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania