Barbara Rogoż - opinie - Katowice, Neurolog

Gabinet neurologiczny
lek. med. Spec. neurolog Barbara Rogoż

Telefon kontaktowy: 

0 601 91 18 75

Dane adresowe: 

40-645, Katowice, gen. Jankego 13
woj. śląskie

Dni i godziny przyjęć: 

na telefon

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-29 18:37, Aktualizacja: 2008-08-29 18:37

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Neurolog Katowice
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Barbara Rogoż

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Bardzo dobry lekarz, pomogla

Bardzo dobry lekarz, pomogla zarowno mnie (choroba neurologiczna) jak i mojemu ojcu (kregoslup). Wnikliwie bada przypadek. Bylam w szpitalu na tygodniowych badaniach bo trudno bylo postawic diagnoze. Moglam tam tez obserwowac jakie Pani Doktor ma relacje z pacjentami przewlekle chorymi, ktorzy nie sa tu w stanie zamiescic opinii. Zaufanie, serdecznosc, umiejetnosc sluchania ze strony Pani Dr i prawdziwe zainteresowanie pacjentem! Polecam!!!

Doktor Rogoz jest

Doktor Rogoz jest wspaniałym neurologiem nie podejmuje pochopnych decyzji tylko rozważa problem i diagnozuje tak aby mieć pewność co do diagnozy. Polecam serdecznie Panią Doktor. Dziękuję za pomoc. Katarzyna Chobel

Witam, chciałabym z całego

Witam, chciałabym z całego serca polecić Panią doktor Rogoż.
Jestem od wielu lat pacjentkąPani Doktor (choroba przewlekła). Zawsze mogę na Nią liczyć; godzina, dzień nie ma znaczenia - mogę zadzwonić i jeżeli coś mnie w moim stanie niepokoi to Ona służy pomocą.
Takich lekarzy jest już naprawdę niewielu . Jeszcze raz polecam
Zofia M

Hmmm... Czytam to co

Hmmm... Czytam to co napisałeś i widzę, zgorzkniałego faceta który siedzi w necie i myśli jakby tu komuś dowalić. Kolego ( a może koleżanko.) daj se siana.
Nie masz do doktórki zaufania to twój problem.
Ja mogę tylko powiedzieć, ze jest naprawdę dobra. Dzięki Niej moja żona żyje i jest zdrowa. Możemy Razem cieszyć się i wychowywać nasze dzieci.
Możemy powiedzieć tylko jedno DZIĘKUJEMY Pani Doktor
Gosia i Wojtek

KATASTROFA! Ludzie -

KATASTROFA! Ludzie - przestrzegam i uczulam! Wiem, że kiedy człowiek jest chory, to każda uprzejmość odbierana jest szczerze a w zapewnienia wierzymy bezgranicznie .... bo mamy nadzieję. Ale miałem okazję leczyć się potem (po tym, jak mnie "podleczyła" Pani Doktor) u dwóch innych lekarzy i wiem na pewno (jej koledzy po fachu wolą nie komentować jej osiągnięć) że: 1. Pani Doktor jest niekompetentna - stosuje w praktyce wiedzę sprzed kilkudziesięciu lat, 2. Pani Doktor jest fałszywie współczująca - za plecami obmawia pacjentów u innych pacjentów, a nawet w rozmowach z innymi lekarzami ... a jej "zaangażowanie" to poza - 100 zł ... i powie, co chce się usłyszeć, 3. Pani Doktor nie wie, który lek ma przepisać, który jest refundowany a który nie, jakie leki stosuje się w 2014 roku ... 4. Pani Doktor jest asekurantką, przepisującą leki "byle podtrzymać" ... nie można liczyć na żadną opinię Pani Doktor na piśmie (jeśli wymaga tego np. organ rentowy - trzeba iść do innego lekarza - Pani Doktor boi się cokolwiek podpisać ... bo się na niczym nie zna (na przepisach w szczególności), 5. Pani Doktor nie odprowadza jak się okazuje podatku od swych usług, 6. Dla własnej wygody umawia wszystkich pacjentów na jedną godzinę - to pacjenci mają czekać a nie Pani Doktor, jeśli ktoś by wypadł - to jest kwintesencja jej zaangażowania i szczerego zainteresowania losem pacjenta - wszyscy na jedną godzinę a Pani Doktor na fajeczkę ... proszę czekać :( Moja prywatna opinia, po wieloletnim procesie leczenia u czterech lekarzy - każdy jest jakiś, ale Pani Doktor to DNO DNA - pic, lukier i "0" kompetencji, wiedzy ... ale też i uczciwośći, szczerości - DNO!

po przeczytaniu Twojej

po przeczytaniu Twojej opinii umówię się jednak na wizytę u tej pani, bo musi być dobra, skoro ktoś takie głupoty wypisuje. Nie jestem obeznany w tym co się robi w środowisku lekarskim ale jak na moje oko wypunktowałeś wszystko co można źle zrobić w tym fachu + dołączyłeś opinię ekspertów (innych lekarzy).

Hmmm... Czytam to co

Hmmm... Czytam to co napisałeś i widzę, zgorzkniałego faceta który siedzi w necie i myśli jakby tu komuś dowalić. Kolego ( a może koleżanko.) daj se siana.
Nie masz do doktórki zaufania to twój problem.
Ja mogę tylko powiedzieć, ze jest naprawdę dobra. Dzięki Niej moja żona żyje i jest zdrowa. Możemy Razem cieszyć się i wychowywać nasze dzieci.
Możemy powiedzieć tylko jedno DZIĘKUJEMY Pani Doktor
Gosia i Wojtek

JEST WSPANIAŁĄ DOKTÓRKĄ

JEST WSPANIAŁĄ DOKTÓRKĄ UMIEPOSTAWIĆ NA NOGI POLECAMWIE CO ROBI.
MNIE WYCIĄGŁA ZCIĘKIEJ CHOROBY NEUROLOGICZNEJ.

WSPANIAŁY

WSPANIAŁY OSOBOWOŚC,LEKARZ...POLECAM

Dziekuje tej Pani Doktor za

Dziekuje tej Pani Doktor za wspaniałą opiekę
Aga

super

super

Bardzo dobry lekarz.Polecam

Bardzo dobry lekarz.Polecam

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania