Wysokiej jakości kompleksowe zaopatrzenie stomatologiczne

U dentysty - zdjęcie partnera

U większości pacjentów wizyta u stomatologa związana jest z uczuciem stresu. Doświadczenia z czasów dzieciństwa skutecznie wpłynęły na sposób postrzegania wszelkich dentystycznych zabiegów. Dlatego wyposażając gabinet stomatologiczny, warto zwrócić uwagę na sprzęt i akcesoria najwyższej jakości. Chodzi o takie produkty, które z jednej strony umożliwiają wygodną pracę lekarza, a z drugiej zapewnią badanej osobie szybkie i profesjonalne wykonanie procedury oraz jak największy komfort psychiczny.

Jakie produkty znajdują się w ofercie tej hurtowni stomatologicznej?

Godnym polecenia sprzedawcą wyrobów dedykowanych działalności stomatologicznej jest firma Meditrans, której oferta znajduje się pod adresem internetowym: e-meditrans.pl. Katalog produktów obejmuje sprzęt, narzędzia, akcesoria, leki oraz wyposażenie dentystyczne. W ofercie są także produkty dedykowane do zabiegów chirurgicznych, endodoncji, protetyki stomatologicznej oraz profilaktyki.

Jeśli chodzi o sprzęt przeznaczony do gabinetów stomatologicznych, firma proponuje zarówno kompletne unity stomatologiczne, jak i urządzenia do radiologii, autoklawy, mikroskopy, sedacji oraz dezynfekcji powietrza. Warto podkreślić, że wszystkie wyroby wykonano zgodnie z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w danej dziedzinie. Dla przykładu, unity stomatologiczne posiadają poszerzony zasięg ruchu, wygodną tapicerkę o ergonomicznym kształcie, prosty w obsłudze pulpit lekarza oraz pulpit asysty, a także nowoczesne monitory o wysokiej rozdzielczości, kamery wewnątrzustne i innowacyjne systemy komunikacji z pacjentem.

Na uwagę zasługuje także bogata oferta sklepu w zakresie specjalistycznych mebli i oświetlenia. Bardzo dobrą opinią wśród klientów cieszą się krzesła obrotowe oraz asystory i stoliki zabiegowe. Są one dostępne w szerokiej gamie kolorów. W nowoczesnych gabinetach pięknie prezentują się designerskie oprawy oświetleniowe LED.

A co z montażem i serwisem urządzeń?

Wyroby stosowane w branży medycznej powinny charakteryzować się ponadprzeciętną trwałością i funkcjonalnością. Właściciele gabinetu nie mogą pozwolić sobie na przestoje spowodowane awariami sprzętu. Dlatego współpracując z firmą Meditrans, mają Państwo zagwarantowany profesjonalny montaż oraz serwis urządzeń.

Pracownicy sklepu przywiązują dużą uwagę nie tylko do procesu sprzedażowego, ale również wsparcia posprzedażowego. Firmowy serwis techniczny tworzą doświadczeni fachowcy. Służą oni swoją pomocą zarówno w kwestii napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, zdalnego supportu softwarowego, technicznego wsparcia telefonicznego, doradztwa w zakresie przyłączy, wsparcia podczas przenoszenia sprzętu do innego gabinetu, pomocy w doborze sprzętów eksploatacyjnych. Obsługa jest zatem nie tylko fachowa, ale też kompleksowa.

Czy firma oferuje również usługi szkoleniowe?

Stomatologia, tak jak i inne dziedziny medycyny, rozwija się w błyskawicznym tempie. Aby zagwarantować pacjentom najwyższe standardy leczenia, należy na bieżąco podnosić swoje kwalifikacje. W tym względzie również można polegać na firmie Meditrans, która oferuje szkolenia dla lekarzy, asystentów i techników.

W opcji są szkolenia stacjonarne, które organizowane są na terenie całego kraju, jak i ciekawe webinaria. Tematyka kursów jest zróżnicowana i dostosowywana do aktualnych potrzeb. Do wyboru są spotkania, na których można ugruntować swoją wiedzę w zakresie podstawowych procedur stomatologicznych, jak również szkolenia specjalistyczne.

Artykuł sponsorowany

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania