Jak z sukcesem brać udział w przetargach lekowych?

W aptece - zdjęcie partnera

Przetargi medyczne to duża szansa na uzyskanie intratnego kontraktu oraz wzniesienie działalności firmy farmaceutycznej na wyższy poziom. Udział w nich wymaga jednak odpowiedniego przygotowania, aby składana oferta była zdecydowanie lepsza od konkurencji i tym samym zyskała szansę na wygraną. Zadanie to można sobie znacząco ułatwić sięgając po narzędzie analityczne Scula, stworzone przez polską firmę technologiczną Lideo.

Wygrywanie przetargów lekowych ze wsparciem nowoczesnej technologii

Scula to nowoczesne narzędzie klasy Business Intelligence, które stworzone zostało w celu wsparcia firm farmaceutycznych w przygotowywaniu się do procesu przetargowego, wprowadzaniu na rynek nowych produktów leczniczych oraz optymalizowaniu działań biznesowych. Jego twórcą jest polska firma technologiczna Lideo specjalizująca się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla branży szpitalnej. Scula dostarcza czytelnych i łatwych w obsłudze analiz i raportów dla firm farmaceutycznych, które mogą zostać wykorzystane do opracowania skutecznych strategii udziału w przetargach oraz znajdowaniu aktualnych trendów i nisz rynkowych w obszarze lekowym.

Analizy powstają w oparciu o dane historyczne uzyskane z przetargów lekowych organizowanych przez polskie szpitale w przeciągu ostatnich lat. Dostęp do nich pozwala na umiejętne zarządzanie przetargami medycznymi, prześledzenie trendów oraz opracowanie skutecznych strategii, które znacząco przybliżą firmę do wygranej. Dane historyczne służą do opracowywania raportów Scula, które są udostępniane użytkownikom w formie czytelnych wizualizacji. Ich interaktywny charakter pozwala na sprawne i spersonalizowane zarządzanie danymi oraz dostosowywanie raportów do własnych potrzeb. Raporty dla firm farmaceutycznych skierowane są, zarówno do producentów lekowych obecnych na rynku, jak i tych dopiero wchodzących na nowe rynki zbytu.


Jakie korzyści zapewniają analizy i raporty dla firm farmaceutycznych Scula?

Scula jest nowoczesnym i innowacyjnym rozwiązaniem analitycznym, do którego dostęp można uzyskać za pomocą aplikacji webowej. Oferuje skuteczne wsparcie dla firm farmaceutycznych, które dążą do systematycznego rozwijania swojej działalności biznesowej w zgodzie z aktualnymi trendami, polityką cenową oraz możliwościami. Dane na bazie analiz i raportów dla branży farmaceutycznej dostarczają solidnej dawki wiedzy, która pozwala na opracowanie skutecznej strategii udziału w przetargach medycznych. Dzięki nim możliwe jest także wprowadzanie na rynek nowych, pożądanych produktów medycznych, optymalizowanie podejmowanych na co dzień działań biznesowych oraz skuteczne rozwijanie działalności w zgodzie z aktualnymi trendami panującymi w branży farmaceutycznej.

Z funkcjonalności Scula z powodzeniem skorzystają wszystkie firmy farmaceutyczne, które dążą do poprawy jakości swojej pracy oraz poszukują nowych, opłacalnych perspektyw biznesowych. Analizy i raporty dla branży farmaceutycznej umożliwią producentom leków już działającym na polskim rynku skuteczne optymalizowanie polityki cenowej i produktowej, ułatwią wprowadzanie na rynek leków generycznych oraz zwiększą szanse na wygrywanie przetargów. Nowe podmioty, które dopiero planują dystrybucję swoich produktów na terenie Polski, dzięki Scula dowiedzą się natomiast, na jakie produkty istnieje obecnie zapotrzebowanie, jak ustalić ich cenę na właściwym poziomie oraz w jaki sposób zaistnieć na rynku szpitalnym.

Artykuł sponsorowany

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania