Co mi jest ?

Od pewnego czasu mam częste zawroty głowy, problemy ze wzrokiem (widzę wszystko tak jakby rozmazane i do tego często rzeczy lekko wirują), ogromne problemy z koncentracją . Do tego wszystkiego, gdy miesiączkuję to prawie mdleję i często wymiotuję a ból brzucha jest po prostu nie do wytrzymania (żadne leki nie pomagają ). Jestem przerażona , zupełnie nie mam pojęcia co mi jest. Moi rodzice wciąż powtarzają mi, że to anemia, gdyż jestem osobą bardzo szczupłą, ale odżywiam sie normalnie.

Uważam,że spekulowanie na

Uważam,że spekulowanie na temat,co ci może być ,będzie nie na miejscu, bo generalnie może ci dolegać wiele .Te objawy, które wymieniasz są niepokojące, natomiast ,by orzec,czy to anemia, potrzebne są przynajmniej podstawowe badania krwi, jak morfologia z rozmazem, ob, elektrolity.
Naprawdę, nie zwlekaj, tylko udaj się do lekarza.Tam dostaniesz skierownia na badania lub skierowanie do innego specjalisty.Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, przekonaj rodziców o potrzebie takiej wizyty.Nie można poprzestać na stwierdzeniu,że to anemia.

Witam. Proszę o pomoc. Jak

Witam. Proszę o pomoc. Jak mam wyrobić książeczke sanepidu skoro mam problem z wypróżnianiem. Czy można zanosić próbki w większych odstępach czasu niz 1 dzień?? Pozdrawiam.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania