Małgorzata Szwedowska-Smółka psycholog

Czytając tak bardzo zgryżliwe i niepochlebne opinie o tej pani psycholog nie dziwie się. Sama mam w rodzinie psychologa (ale rodziny sie nie leczy) i wiem jak bardzo trudna i czasem niewdzięczna to praca.Są pacjenci ,którzy nienawidzą i tacy co kochają i doceniają wysiłek psychologa. Ja należę do tych drugich. Mogę pwiedzieć tyle, jest świetna. Przechodziłam u niej długoterminową terapię.Wszystko odbyło się tak jak trzeba.Czuję się bardzo dobrze.Uważam,że to był znakomity wybór terapeuty.Z czystym sumieniem polecam. Warto.

Warto sobie odpowiedzieć na

Warto sobie odpowiedzieć na pytanie ( i uzgodnić to także z psychologiem) czego się od terapeuty oczekuje. Bo jak się idzie z przekonaniem, że będzie tylko głaskał po główce i mówił to co chcemy o sobie usłyszeć to można się srogo rozczarować. Tak samo gdy oczekujemy gotowych, sprawdzonych recept i natychmiastowych zmian w życiu. Psychoterapia nie na tym polega.

http://sophers.pl

Dokładnie.Psycholog nie

Dokładnie.Psycholog nie przytuli i nie pogłaszcze.
Psychoterapia to zwykle ciężka praca nad sobą a jej konsekwencją jest zmiana postaw, relacji i zachowań u pacjenta, a nie utrwalanie wypracowanych złych nawyków, sposobów reagowania i mechanizmów obronnych. Te nieprawidłowości ujawniają się właśnie podczas sesji terapeutycznych w relacji pacjent-terapeuta. I bardzo często taki pacjent musi "dostać z główki" , by uświadomić sobie swój udział w tej całej układance, jaką jest życie, bowiem przez długie lata, często od dzieciństwa sam "pracuje" na swoją nerwicę, depresję czy inne zaburzenia ,za które odpowiedzialnym czyni wszystkich dokoła oprócz siebie.

Owszem przyznaję rację

Owszem przyznaję rację praca nad sobą nie jest łatwa ale mając takiego eksperta jak Pani Psycholog Małgorzata Szwedowska-Smółka to sama przyjemność i nawet jak jest potrzeba to można się przytulić. Serdecznie polecam tak doświadczonego Psychologa!

Przeszłam terapie u pani

Przeszłam terapie u pani Małgorzty która postawiła mnie na nogi. Pierwsze co zrobiła to skierowała mnie do psychiatry gdyż chciałam odstawić ontydepresanty, więc wymagała ode mnie opinii drugiego specjalisty który potwierdziłby że możemy to zrobić. To osoba z charyzmą i o silnym charakterze. Wstrząsnęła mną pokazując że warto żyć i jak wartościowym człowiekiem jestem. Pracowała ze mną a nie w milczeniu czekała aż coś powiem jak inni do których trafiałam.

Ja osobiście bardzo lubię

Ja osobiście bardzo lubię Panią psycholog. Angażuje się w życie swoich pacjentów i odbierze telefon nawet późnym wieczorem, gdy ktoś będzie potrzebował odrobiny wsparcia. To ona wyciągnęła mnie z problemów i zrobiła rzeczy,które były dla mnie niemożliwe. Wiele razy walczyła o mnie jak o własną córkę. Bardzo polecam terapię u Niej, stawia na nogi.

Córa korzystała z porad

Córa korzystała z porad Pani psycholog.Może w kontaktach z dorosłymi jest ok to tego nie mogę powiedzieć o dzieciach. Maluje się przy dzieciach je.... miałam takie wrażenie że ważny jest pieniądz a nie pacjent potrafiła Pani nawet zadzwonić prosić o zaliczkę na poczet przyszłych wizyt bo kupuje auto.... córka nie wspomina jej dobrze, nie dotyka tematu dogłębnie do końca, potrafiła krzyczeć na córkę, bo nie chciała współpracować a wystarczyło porozmawiać odpuścić, gdy Pani psycholog miała porozmawiać z córka na temat schizofrenii to dała do przeczytania córce definicje z książki i zapytała się czy rozumie a córka miała wówczas 7 lat. Owszem jezeli chodzi by przygotować dziecko do ORDKa by dobrze wypadło to wiedziała co robić jak w domu ćwiczyć ale czy tak powinno być nie robiłyśmy tego... w kwestii pomocy dzieciom radze się zastanowić parę razy
Agniecha

Co do tej psycholog, to też

Co do tej psycholog, to też nie mogę polecić. Doświadczenia mam niesympatyczne. Niemiła osoba. Nie chcę szeroko opisywać swoich doświadczeń, ale od kiedy korzystam z pomocy innego psychologa to od razu żyć mi się chce. Nareszcie jestem wysłuchiwana, a psycholog podczas wizyty zajmuje się tylko mną, nie bawi się telefonem, nie dekoncentruje się jak to bywało u tej psycholog.

msmolka75@tlen.pl, Wto,

msmolka75@tlen.pl, Wto, 2009-04-07 22:48

Dyskusje o lekarzach i gabinetach

Czytając tak bardzo zgryżliwe i niepochlebne opinie o tej pani psycholog nie dziwie się. Sama mam w rodzinie psychologa (ale rodziny sie nie leczy) i wiem jak bardzo trudna i czasem niewdzięczna to praca.Są pacjenci ,którzy nienawidzą i tacy co kochają i doceniają wysiłek psychologa. Ja należę do tych drugich. Mogę pwiedzieć tyle, jest świetna. Przechodziłam u niej długoterminową terapię.Wszystko odbyło się tak jak trzeba.Czuję się bardzo dobrze.Uważam,że to był znakomity wybór terapeuty.Z czystym sumieniem polecam. Warto.

CZY TO Doktor Jekyll i pan Hyde, CZY MOŻE PANI PSYCHOLOG SAMA O SOBIE?

O rany ale się uśmiałem.

O rany ale się uśmiałem. Skomentować swój profil i zidentyfikował się tak czytelnym adresem emil "MISTRZOSTWO". Może to autoterapeuta :-)))) Dla mnie kompromitacjaz7l

Pani psycholog jest

Pani psycholog jest niesamowitą osobą. Miałem wiele razy styczność z psychologami jako nastolatek I nikt nigdy nie wziął mnie na poważnie. A pani psycholog jako jedyna mnie wysłuchała. Przyjęła mnie po próbie samobójczej, byłem w bardzo złym stanie. Wszyscy chcieli mnie wysłać do szpitala, ale na szczescie dzięki pani psycholog obyło się bez tego. Przyjęła mnie w szpitalu, po swojej operacji. Sama była w złym stanie a jednak podjęła się wyzwania przyjęcia 15 latka bez leków z ciężką depresją lękową i objawami wytwórczymi. Chodzę na terapię od 3 lat, pani psycholog sprawiła że chce mi się żyć, pomogła mi a potem pomogła również mojemu chłopakowi i teraz jesteśmy szczęśliwi. Pani psycholog jest zawsze dla pacjentów i oddaje swojej pracy całe swoje serce. Jest niesamowitą osobą. I bardzo polecam ją każdemu, bo wiem, że uratowała życie nie jednej osobie.

Jestem nastolatkiem z

Jestem nastolatkiem z problemami i z mojej perspektywy P.Małgorzata jest bardzo zaangarzowana w to co robi i pomaga na twardo ustalonych lecz skutecznych regółach. Osobiście polecam.

Napiszę krótko. Mam

Napiszę krótko. Mam nieciekawe doświadczenia i nie poszedł bym drugi raz na terapie do niej.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania