Reklama i promocja z dobrylekarz.info

DobryLekarz.Info to idealne miejsce na reklamę dla firm z branży medycznej. Co miesiąc odwiedza nas około 180-250 tys. internautów, którzy poszukują informacji o lekarzach, chorobach i usługach medycznych.

Dla chcących się zareklamować w naszym serwisie przygotowaliśmy kilka opcji.

1. Bannery reklamowe
Bannery w różnych częściach strony. Ceny ustalane indywidualnie w zależności od miejsca prezentacji i wielkości bannerów.

2. Teksty reklamowe - artykuły sponsorowane (ceny już od 120 pln za szt.) i/lub teksty w obszarach 'bannerowych'. W zależności od miejsca i długości tekstu - ceny ustalane indywidualnie.

3. Dla gabinetów i/lub lekarzy - Promuj swój gabinet - gabinet może trafić na szczyty list rankingowych, co zwiększa jego oglądalność w serwisie i jednocześnie przekłada się na liczbę prywatnych pacjentów. Promować gabinet można samodzielnie, klikając w link - Promuj gabinet - dostępny na stronie każdego gabinetu. To jest tania i jednocześnie bardzo skuteczna forma promocji własnych usług.
Do opisu tekstowego gabinetu/przychodni można dołączyć obrazki, logo, zmienić tło, wygląd czcionek, kolory, formatowanie tekstu itp. (szerokość strony to ok 700 px).

Jeśli nie wiesz z której opcji skorzystać aby najlepiej wykorzystać potencjał naszego serwisu prosimy o Kontakt.

W serwisie wyświetlamy także reklamy za pośrednictwem Google.

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania