PRZECZYSZCZENIE (lek)

Witam!
Chciałbym dowiedzieć się jaki będzie najsilniejszy lek na przeczyszczenie.
Jestem w akademiku w Anglii i mamy kuchnie wspólną na 9 pokoi i przychodzą znajomi innych lokatorów. Ktoś ewidentnie kradnie jedzenie i picie z lodówki. Miałem pełny karton mleka, następnego dnia była 1/10 kartonika (1L).
Mam zamiar wymieszać mocną dawkę z proszkiem(tabletkami) na przeczyszczenie z MOIM mlekiem. I poczekam aż komuś zachce się zupy mlecznej czy po prostu napić się mleka. Wiem jestem podły, ale to już trwa miesiąc i mam tego dosyć. Może oduczą się kraść.
Chodzi mi o mocny środek przeczyszczający który ZMIENI BARWĘ I SMAK MLEKA w jak NAJMNIEJSZYM stopniu. Słyszałem też o uczuleniu które ten lek może wywołać (lecz to moje mleko i nikt nie ma innego, bo kupuje polskie(są sklepy polskie), więc nie ma nawet szans żeby ktoś się pomylił) i stwierdziłem że i tak chcę dać popalić złodziejowi. Przecież to ja mogę mieć problemy i sam sobie dorzucić lek do własnego picia. Każdy został przestrzegany przed kradzieżą, bo już się zdarzało i zostawało zgłaszane (nic nie dało)
Jaki będzie NAJLEPSZY LEK I NAJLEPSZA DAWKA(im większa tym lepsza, ale z jakimś ograniczeniem) na 250ml mleka?

nie bawiłabym się tak

nie bawiłabym się tak jelitami ponieważ są wrażliwe i zapalenie jelit nie jest niczym ciekawym -ja walczę z nim od 3 lat i biorę asamax,a to poważna choroba

dokładnie nie ma co bawić

dokładnie nie ma co bawić się w takie rzeczy, bo o zapalenie jelita nie jest trudno a mesalazyna to nie jest lek ogólnie dostępny, napisz karteczkę na pudełku

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania