Agata Kelm - Warchoł - opinie - Łódź, Zgierz, Lekarz rodzinny, Pediatra

Dr Agata Kelm - Warchoł pracuje od wielu lat w Centrum Medycznym AS-MEDICA w Zgierzu. Ośrodek ten jest wielospecjalistyczną poradnią oferującą fachową opiekę medyczną. Mieści się w Zgierzu koło Łodzi przy głównej drodze łączącej Łódź z Ozorkowem i Łęczycą (droga krajowa nr 1 Łódź-Gdańsk). Dr Agata Kelm - Warchoł czuwa nad stałym rozwojem CM AS-MEDICA, oprócz zarządzania poradnią także konsultuje pacjentów i leczy.
W Centrum Medycznym AS-MEDICA proponujemy konsultacje specjalistyczne oraz możliwość wykonania szerokiego panelu badań dodatkowych. Nasze Centrum Opieki Kardiologicznej umożliwia wykonania takich badań jak ECHO serca, próby wysiłkowe, Holter EKG. Specjaliści ginekologii i położnictwa z powodzeniem prowadzą ciąże u kobiet. Wykonujemy kompleksowe badania w ramach medycyny pracy (badania wstępne, okresowe, kontrolne). Jesteśmy partnerami klinik medycznych Lux Med., Promedis, Medica Polska ? jeśli posiadasz kartę abonamentową w/w ośrodków, u nas możesz korzystać z leczenia bezpłatnie. Wszelkie informacje można uzyskać telefonicznie pod nr 042 715-69-21 lub drogą e-mailową. Zapraszamy na nasze strony internetowe www.asmedica.pl.

Telefon kontaktowy: 

042 715 69 21

Dane adresowe: 

95-100 Zgierz, ul. Łódzka 82/84

Dni i godziny przyjęć: 

ustalane telefonicznie

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-07-31 00:59, Aktualizacja: 2008-07-31 00:59
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Agata Kelm - Warchoł

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Powiem tak jestem od

Powiem tak jestem od niedawna pacjentem pani doktor i złego słowa powiedzieć nie mogę,jeszcze żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu co Pani doktor 40min wizyta.Bardzo sympatyczna i miła.Polecam z czystym sumieniem.

Leczę się u Pani doktor od

Leczę się u Pani doktor od początku istnienia przychodni w Zgierzu na kuraku. Sam muszę się prosić by przepisała mi antybiotyk bo nic innego nie pomaga, żeby tego było mało zawsze dostaje Duomox niezależnie od choroby. Ostatnio nić innego nie robi tylko wypisuje skierowania do innych lekarzy i wszystko Pani dr chce wyleczyć ibupromem . Nie p-olecam !!

trafiłam do Pani doktor

trafiłam do Pani doktor prawie dwa lata temu i byłam na prawde zachwycona, była bardzo sympatyczna i pomocna, natomiast na dzień dzisiejszy mam mieszane uczucia, nie potrafi mnie wyleczyc od jakiegos czasu i obserwując zachowanie Pani doktor uważam że stała się zbyt pewna siebie a i z uprzejmością też jest różnie!

Pani doktor nie ma pojecia o

Pani doktor nie ma pojecia o leczeniu pacjentów,2 razy n w ciagu dwu lat nie rozpoznała u mnie oczywistych objawów anginy i przepisywała mi leki za duza kasę które nic nie dawały .
nie polecam

Pani doktor jest niepewna

Pani doktor jest niepewna swojej diagnozy. Sama nie umie znaleźć przyczyny choroby, tylko wysyla do innych lekarzy. Nie polecam.

no cóż, jestem pod opieką

no cóż, jestem pod opieką pani dr od kilku miesięcy i jak dla mnie jest zdecydowaną i niezwykle pomocną osobą. Nie oznacza to, że należy "zgrywać" wszechwiedzącego i bezkrytycznie postępować w diagnostyce i leczeniu. Gdyby tacy lekarze jak dr Kelm mogli ogarnąć całą wiedzę medyczną specjaliści nie byliby wogóle potrzebni, bo i po co, prawda? Ja wystawiam Pani Doktor ocenę bardzo dobrą!

Konkretna, ale i przemiła

Konkretna, ale i przemiła osoba. W każdym razie chce i umie szczerze pomóc. Polecam pacjentom, którzy wiedzą czego chcą! :) i pozdrawiam panią doktor!!!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania