Luty-Frąckiewicz Anna, dr nauk med.
Spec. dermatolog wenerolog
mail: lfanna1@gmail.pl
502 382 385
51-619, Wrocław, Mickiewicza 10 lok. 4
24h
gowno nie lekarz zero wiedzy
Byłam z 2-latkiem u Pani Dr na NFZ , jak na specjalistę w tym kraju termin był bardzo krótki, praktycznie "od ręki" bo niecały tydzień, trafnie zdiagnozowała problem i zapisała trafny lek, który pomógł "od zaraz", do tego Pani jest przesympatyczna. Polecam !!!
Wspaniały lekarz! Pani dermatolog-wenerolog jest bardzo sympatyczną osobą, wnikliwie zbadała problem, z którym przyszedłem, wszystko wytłumaczyła, odpowiedziała na pytania. Dodatkowo sama zauważyła jeszcze jeden problem i przy okazji także zajęła się nim. Byłem u Pani Doktor bardziej pod kątem wenerologa z krępującym problemem, lecz w gabinecie w ogóle nie odczuwałem skrępowania, taką miłą atmosferę stworzyła Pani Doktor. Na taką wizytę koszt był banalny-90 zł. Całkowicie polecam!
Byłam z dzieckiem u Pani dr na NFZ. Miła, cierpliwa, profesjonalna.Polecam
no niewiem , jesli sie idzie na kase chorych to juz z takim podejsciem pacjent nie jest traktowant
Profesjonalne podejście, dobry wywiad, konkretna i trafna diagnoza. Szczegółowy opis dalszego postępowania i w konsekwencji choroba wyleczona. Specjalistka godna polecenia.
MIJE MAŁRZENSTWO SIE | 15 Cze, 05:48 | |
12.06.2025 r W przychodni w | 12 Cze, 18:04 | |
12.06.2025 r W przychodni w | 12 Cze, 18:04 | |
ŚRODA CZYLI DZISIAJ BYŁEM | 28 Maj, 18:55 | |
Polecam artykuł gdzie | 27 Maj, 13:26 | |
Super, Fachowa robota. | 9 Maj, 06:02 | |
Robił mi usg w pzu zdrowie | 28 Kwi, 18:17 | |
Bardzo kiepski stomatolog. | 19 Kwi, 09:47 | |
Moje doświadczenie z Panią | 11 Kwi, 22:13 | |
po pierwsze nie jest | 9 Kwi, 20:01 |
Opinie o Anna Luty-Frąckiewicz