dr Andrzej Ignaciuk - opinie - Warszawa, Medycyna estetyczna

photo ok.png

Dr Andrzej Ignaciuk jest cenionym i doświadczonym ekspertem w dziedzinie medycyny estetycznej. W Polsce był pionierem tej nowej gałęzi medycyny i autorem pierwszego podręcznika do medycyny estetycznej. Co więcej, dr Ignaciuk jest jednym z najbardziej znanych polskich lekarzy medycyny estetycznej na świecie.
Specjalizuje się w korekcji defektów estetycznych twarzy przy użyciu toksyny botulinowej (botox), wypełniaczy i kwasu polimlekowego oraz diagnostyce i terapii cellulitu, stosowaniu tkanek autologicznych oraz innych zabiegach anti-aging.
Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
Był pomysłodawcą, założycielem oraz przewodniczącym Sekcji Medyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Sekcja w 2010r. została przekształcona w Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, a dr Andrzej Ignaciuk objął funkcję prezesa. W tym samym roku został mianowany na stanowisko wiceprzewodniczącego Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Był również vice prezesem UIME (Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny Estetycznej w Paryżu).Największą w Polsce oraz Europie Środkowej i Wschodniej inicjatywą Towarzystwa jest corocznie organizowany Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród specjalistów wszystkich dziedzin.
Wykładowca i autor
Jest także założycielem i dyrektorem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL, która funkcjonuje od 2002r. Dr Ignaciuk jest wykładowcą PSME PTL, Uniwersytetu Wysp Balearów w Hiszpanii, Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie oraz Szkoły Medycyny Estetycznej na Ukrainie, a jego książki i liczne publikacje są prezentowane podczas kongresów Medycyny Estetycznej na całym świecie. Jest współautorem pierwszego podręcznika do medycyny estetycznej w Polsce oraz redaktorem polskich wydań podręczników z zakresu medycyny estetycznej.
Wykształcenie:
Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublin
Wydział Medycyny i Chirurgii Uniwersytety Tor Vergata w Rzymie
Międzynarodowa Szkoła Medycyny Estetycznej w Rzymie

Telefon kontaktowy: 

Tel. 691 054 696

Dane adresowe: 

al. Przyjaciół 9/6

00-565 Warszawa

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2014-01-09 10:12, Aktualizacja: 2014-01-09 10:27

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Medycyna estetyczna Warszawa
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o dr Andrzej Ignaciuk

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania