Maria Jędraszak - opinie - Poznań, Ginekolog

Gabinet lekarski położniczo - ginekologiczny
Maria Jędraszak

Telefon kontaktowy: 

0 602 38 35 96

Dane adresowe: 

Poznań, Murawa 37A
woj. wielkopolskie

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-11 21:46, Aktualizacja: 2008-08-11 21:46

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ginekolog Poznań
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Maria Jędraszak

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Szczerze, nie polecam. Na

Szczerze, nie polecam. Na siłe próbuje zrobić z pacjentki idiotke.

Witam, Pani doktor

Witam,

Pani doktor Jędraszak nie należy się nawet jedna gwiazdka. Umówiłam się na wizytę, nie czytając wcześniej opini na temat Pani doktor i teraz bardzo tego żałuję. Dodam na początku, iż wizyty były dla mnie bardzo ważne i stresujące (podejrzenie raka szyjki macicy). Pani doktor nie przeprowadziła ze mną żadnego wywiadu, w zamian zostałam wyzwana za to, że nie wiem co jest napisane w karcie pacjenta. Po zwróceniu uwagi, że uzupełnianie karty pacjenta nie jest moim obowiązkiem i nie wiem co Pani doktor tam wpisuje, usłyszałam "Nie będę tego Pani tłumaczyć bo i tak Pani nie zrozumie". Miałam wrażenie, że na siłe próbuje ze mnie zrobić idiotkę, która nawet nie wie podstawowych rzeczy na temat miesiączki. Pani doktor rzuca terminami medycznymi nie wyjaśniając o co chodzi, oczywiście prośba wyjaśnienia spotyka się z odmową i złością. Przyszłam do niej z wynikami ostatniej cytologii wyjaśniając, że robiłam te wyniki u innego lekarza. To też okazało sie problemem dla Pani doktor, bo ona nie bierze pod uwagę wyników od innych lekarzy. (Tutaj także nie omieszkała rzucić chamskiego komentarza w strone poprzedniego lekarza) Mimo, że wyniki mam dobre, co potwierdziła Pani doktor, zapisałam się jeszcze raz do innego lekarza, bo po prostu jej nie ufam.

Byłam również świadkiem jak Pani doktor wyprosiła z gabinetu przestraszoną i zapłakaną kobietę z zagrożoną ciąża. Chyba tylko dlatego, że zadawała za dużo pytań.

Bardzo dobry lekarz!!!!

Bardzo dobry lekarz!!!! Polecam. wiadomo że badanie ginekologiczne jest dla kobiet stresujące jednak wizyta u dr Jędraszak to prawdziwa przyjemność.

Również polecam panią

Również polecam panią doktor. Jest konkretna, kompetentna i rzeczowa. Na pierwszej wizycie pani doktor przeprowadza "wywiad środowiskowy" pytając szczegółowo o przebyte choroby, dzięki czemu przygotowując się do ciąży dowiedziałam się że mam przebytą toksoplazmozę.

Polecam tego

Polecam tego lekarza....BARDZO DOBRY SPECJALISTA. RZECZOWA KOMPETENTNA I MILA LEKARKA.BUDZI ZAUFANIE. SWIETNA OPIEKA PODCZAS CIAZY.SZCZERZE POLECAM

Chodziłam do pani doktor

Chodziłam do pani doktor całą ciążę i chodzę nadal - jestem bardzo zadowolona. Jest rzeczowym lekarzem - odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości pacjentki, a przy tym jest bardzo sympatyczna. Oprócz Poznania pani doktor przyjmuje również w poradni K przy SP ZOZ w Grodzisku Wlkp. Gorąco polecam!!! anna

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania