najgorszy lekarz!

może to nie miejsce do wymieniania NAJGORSZYCH lekarzy, ale niech zostanie ono przestrogą dla innych

Pani Zawadowska(szpital im.

Pani Zawadowska(szpital im. Madurowicza w Łodzi,oddział internistyczno-hematologiczny,2 piętro) jest typem osoby niedokształconej,zadufanej w sobie,przekonanej o swojej "ogromnej wiedzy".Jest niereformowalna ! Ojciec mój jest obecnie pod jej "opieką".Otrzymuje leki z grupy neuroleptycznych(Haloperidol,Promazyna),które działają głównie nasennie.Z tego powodu ojciec ciągle śpi lub jest senny.Dlatego niedojada i niedopija.A dodając istniejący upał-traci wodę,potrzebną organizmowi.P.zawadowska nie zna chyba pojęcia "wyrównanie bilansu wodnego"-nie wie nawet ile moczu,na dobę,chory oddaje i czy oddaje.A widoczne(ale nie dla pani dr)objawy niedowodnienia(jak suchość w jamie ustnej,bezmocz,skąpomocz)są przez nią ignorowane!Dlaczego nie chce podać choremu fizjologicznych płynów we wlewie dożylnym? Poprosiłam ją o konsultację psychiatryczną ,dla chorego,aby pomóc p dr w podjęciu decyzji o zmianie podawanych leków na leki nowszej generacji,które pozwolą ojcu lepiej funkcjonować(a nie spać cały dzień)-leki te,np Rispolet,Ketrel,lub tańsze odpowiedniki nie działają nasennie.Ale p.zawadowska odmówiła.Bo któż pozwoliłby sobie("znakomitej internistce")wskazywać jej niewiedzę?Wystarczy,że nauczyła się trochę o chorobach wewnętrznych.Wiedza o wyniku TK głowy mojego ojca po urazie(tomograf komputerowy)jest jej nie potrzebna!Do tej pory nie zna wyniku.Po co?Ona leczy zapalenie płuc ! Ewentualny udar mózgu,zmiany niedokrwienne-gdyby były widoczne na zdjęciach,a które mogłyby pomóc w diagnozie jego zachowania i zaburzeń równowagi-mogłyby okazać się dla p.dr zbyt trudnym tematem!

Urazy głowy leczy się na

Urazy głowy leczy się na oddziale chirurgicznym i jeśli pani ojciec jest po urazie, to na taki trafić powinien, a jeżeli nie to jest leczony na zapalenie płuc na właściwym do tego oddziale.

Bronowicki anestezjolog

Bronowicki anestezjolog szpital im.Biegańskiego w Grudziądzu oddział intensywnej terapii .Najgorszy lekarz z jakim kiedykolwiek się spotkałam skazał moją siostrę na śmierć wypisując ją w stanie krytycznym z ojomu do hospicjum będąc przekonanym ,że siostra tam umrze.(siostra miała bardzo poważny wypadek koło Lubawy lekarze ze szpitala w Olsztynie uratowali jej życie ,gdy stan się poprawił została przewieziona do szpitala w Grudziądzu gdzie tak skutecznie zajął się siostrą lekarz Bronowicki ,że po kilkunastu dniach z 42 stopiniową gorączką została wyrzucona ze szpitala.Gdy w trakcie pobytu w szpitalu zapytałam lekarza dlaczego Aga ma tak wysoką gorączkę usłyszałam,że mam iść do wróżki.)Na chwilę obecną stan siostry bardzo się poprawił ponieważ są jeszcze lekarze ,którzy potrafią walczyć o pacjenta za co bardzo dziękuję ordynatorowi hospicjum dr Goryńskiemu.

DR???anna nowik pogotowie

DR???anna nowik pogotowie ratunkowe w Katowicach. Najgorszy pediatria jakiegokolwiek spotkalam!!!Zero podejścia do dziecka(chyba lepiej bada się zwierzęta)Przy ogladaniu gardla mojego dziecka mialam wrażenie ,że chce mu zajrzeć do żoladka!!!Nie chciala mnie wysluchac do końca - co dolega dziecku - byla nieprzyjemna, opryskiwa, podnosila glos, bardzo chciala pokazac kim ona to nie jest i dlaczego wogóle śmialam przyjechac z goraczkującym dzieckiem i jej przeszkadzać!!!!Szukalam pomocy a ona kazala mi przyjechac na drugi dzien, bo pewnie nie potrafila podjąć żadnej konkretnej decyzji!!!Ostrzegam przed ta panią!!!!!Dobrze że są jeszcze inni normalni lekarze i mi pomogli.

Zgadzam sie z Pania w

Zgadzam sie z Pania w 100%!!!!!!!!!!! Nieprzyjemna, opryskliwa, skwaszona, kawal wrednej .....(powiedzmy- jedzy). Moj synek z goraczka 40 stopni zostal przez nia wprost wyszarpany z tapczanu z krzykiem-cytuje-"ty, wstawaj"! Powinno sie tej babie zakazac jakiegokolwiek kontaktu z dziecmi!!!!!!!!

ta doktor nowik jet teraz na

ta doktor nowik jet teraz na Szopienicach? taka z ciemnymi włosami ?

Tak-ma ciemne wlosy, krotko

Tak-ma ciemne wlosy, krotko obciete.(Bylam tak zdenerwowana goraczka synka i jej chamstwem, ze sie jakos specjalnie babie nie przygladalam). Z pieczatki wynika, ze mieszka na Zimorodkow w Katowicach.

Tak to jest pediatra w

Tak to jest pediatra w Szopiencach. Chodziłam do niej z dziećmi ale zrezygnowałam i żałuję ze tak późno!!! Nie potrafiła sama zdjagnozowac choroby i podac samodzielnie leków bez konsultacji z innym pediatrą. Czy to zapalenie oskrzeli czy przeziębienie to przepisywała te same leki jakby nie znała nic innego. A co do przeprowadzanych badań to sie zgadzam, ze badanie gardła przeprowadza bardzo drastycznie.

Na początku marca b.r.

Na początku marca b.r. miałam wątpliwą przyjemność trafić z 14 -sto miesięcznym dzieckiem do pani dr w chorzowskim pogotowiu. Potraktowała nas z góry, jak panikarzy którzy niesłusznie zabierają jej cenny czas. Przyjechalismy z podejrzeniem zapalenia ucha,a pani dr wpierała nam że skoro dziecko nie goraczkuje to jest zdrowe. Pod naszym naciskiem zbadała dziecko, ale w taki sposób że do dziś mnie skręca. Pani doktor nie powinna byc nawet weterynarzem, a co dopiero pediatrą- kompletny brak podejścia do malego pacjenta. Może w prywatnym gabinecie za pieniądze jest delikatniejsza, ale nie zamierzam tego sprawdzać

Ja osobiście nie mam

Ja osobiście nie mam zastrzeżeń do podejścia pani doktor do dziecka, ale duże co do jej kompetencji. Nie uaktualnia wiedzy na temat leków. Proponowała mojemu dziecku (15 miesięcy) lek dozwolony od lat trzech. Kiedy jej o tym powiedziałam, tłumaczyła, że producent musiał zmienić granicę wieku i była zdziwiona. Ale to nie ja powinnam informować lekarza o tym, co może stosować moje dziecko tylko on mnie... Pani doktor jest niekompetentna

Pani jest chyba

Pani jest chyba przewrażliwiona na punkcie swojego dziecka.. NIe studiowała Pani medycyny wiec nie ma pani pojęcia jak wygląda badanie gardła. Sama jestem pacjentką dr Nowik więc nie jestem w stanie uwierzyć żeby tak powedziała Pani a jeśli poprosiła o przyjechanie nstępneo dnia to tylko z powodu żeby sie upewnić i to był raczej spowodowane troską o dziecko. Lepiej niech się Pani zastanowi nad sobą i swoim postępowaniem zanim komukolwiek pogorszy opinie.

Ja z pania Dr. Nowik nie mam

Ja z pania Dr. Nowik nie mam zadnego problemu bo mi wypisuje skierowania do specjalistow a antyiotyki to tylko w naglych wypadkach. A co do badania gardla moich dzieci to jest normalne bo tez mialam tak badane gardlo kekarz musi dobrze zobaczyc gardlo dziecka czy doroslego to jest normalne dla mnie.Ja nie narzekam na nia wole ja niz Ta druga doktor ktora to powinna byc juz na emeryturze a nie leczyc dzieci bo kiedys wypisala mi antybioyk i w aptece mi powiedziano ze to jest lek dla doroslego bardzo silny wiec ta lekarka pani dr. Heneczuk by zabila mi dziecko w tedy dlatego wole dr.Nowik i nie narzekam na nia...

NIE dla tego babska!

NIE dla tego babska! Przyjechała z łaską do mojego synka 2 letniego do domu miał 41 stopni gorączki zbadała mu Moją łyżeczką kuchenną gardło w ogóle do niego nie zaglądając ! gdy dziecko kichnęło odwróciła się z obrzydzeniem i wytarła osłuchała go jedną słuchawką w uchu, skierowała nas do szpitala a na do widzenia powiedziała "idźcie do szpitala Ja nie będę brała odpowiedzialności za Te dziecko" Pani z ratownictwa medycznego która z nią była chciała nas zawieźć bo gorączka nadal była wysoka a ona odpowiedziała "Mają skierowanie to im wystarczy, niech sobie pójdą mają blisko" Na pogotowiu już po nazwisku lekarza powiedzieli mi że pójdziemy do domu a ta kobieta powinna leczyć koty nie ludzi! i że przez takich lekarzy jak ona mają zapełnione oddziały! Po zbadaniu dziecka okazało się że to może być spowodowane ząbkowaniem i brzydkim gardłem. Na następny dzień poszliśmy do PRAWDZIWEJ lekarki i dziecko dostaje antybiotyk i leki przeciwgorączkowe...jest z nim coraz lepiej a na panią Nowik składam skargę do Rzecznika Praw Pacjenta. Potraktowała nas gorzej niż śmieci.

Barbara Kwaśniak Lubań

Barbara Kwaśniak Lubań Śląski
Ten lekarz to koszmar! Podczas dyżuru w szpitalu ocenila stan mojej mamy na dobry po tym jak zostala przywieziona przez pogotowie.Nie chciala nawet przyjać do szpitala.Nie udzieliła żadnej pomocy!Po 72 godzinach moja mama umarla.Stanowczo odradzam wszelki kontakt z tą pania!!!

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !
Pod koniec roku 2009 zarejestrowałam się na wizytę do ortopedy Mirosława Porwoł (Przychodnia Vitamed, Gliwice - Łabędy), w związku z zalecanym kontrolnym badaniem stawów biodrowych mojego 7- tygodniowego dziecka. Będąc na miejscu o umówionej godzinie recepcjonistka poinformowała mnie, że Pan doktor się spóźni. Po dłuższym czasie pojawił się w placówce i przyjął bez kolejki towarzyszącą mu osobę dorosłą, nie bacząc na kilka matek z płaczącymi dziećmi oczekującymi z niecierpliwością na badanie. Na uwagę dotyczącą zachowania kolejności przyjęć nie zareagował (zignorował wszystkich obecnych). Po wejściu do gabinetu pozwoliłam sobie zapytać Pana doktora, dlaczego się spóźnił, licząc na logiczne wytłumaczenie. To wywołało jego oburzenie. Zapytałam czy nie powinien powiedzieć, choć przepraszam wszystkim oczekującym na niego w poczekalni osobom. Powiedział, że nikogo nie będzie przepraszał, bo nie ma takiego obowiązku, to go nie interesuje i jak nam się nie podoba to możemy wyjść. Urażony moim pytaniem powiedział, że zmuszony jest odmówić mi wykonania badania stawów biodrowych u mojego maluszka. Zdenerwowany sytuacją polecił swojej asystentce wezwanie policji, jeśli natychmiast nie wyjdziemy. Uznaliśmy, że wobec takiej nieetycznej postawy oraz kompletnego braku zrozumienia i zwyczajnych ludzkich odruchów opuścimy gabinet dobrowolnie. Pan Mirosław Porwoł przestał być dla nas wiarygodny jako lekarz a tym bardziej jako specjalista. Moim zdaniem zarozumiałość jest pierwszym krokiem do stawiania błędnych diagnoz.
Ten przykład pokazuje jak bardzo lekarz, może być pozbawiony szacunku wobec innych, a w tym szczególnym przypadku wobec kobiet często jeszcze w połogu, karmiących piersią i z niemowlakami na ręku.
Po zajściu wystosowałam skargę do kierownika przychodni, w której zdarzenie miało miejsce licząc na to, że porozmawia z Panem doktorem i dołoży wszelkich starań, aby takie sytuacje nie miały już miejsca, w zarządzanej przez niego placówce. Badanie stawów biodrowych u mojego dziecka wykonałam w Tarnowskich Górach w polecanej przez internautów przychodni BI-MED, wg. mnie bardzo przyjaznej pacjentowi, u świetnej specjalistki Pani dr Jolanty Musiałek - Holeczko (szczęśliwym trafem dzidziuś jest 100% zdrowy).

najgorszy oddzial z

najgorszy oddzial z mozliwych jest odzdialem nerwic w lublinie. jesli ktos potrzebuje naprwde pomocy byle nie tam. lepiej szukac gdzie indziej

dr.kopacz ordynator oddzialu

dr.kopacz ordynator oddzialu a nerwic w lublinie. nie korzystaj z tej kliniki tam ci nie pomoga o ile nie pogorsza wiekszosc wypadkow wychodzila stamtad jeszcze w gorszym stanie niz byla. nien ma zrozumienia a sytuacji jest tyle, szkoda iwcej pisac. gdzie indziej...

po moich doświadczeniach

po moich doświadczeniach uważam , że najgorszy oddział to odział wewnętrzny w Lubaniu Śląskim !!! Przyjęto pacjenta około godziny 10 w ostatnim stadium choroby nowotworowej , mając całą dokumentację!!!! A okazuje się , że lekarze leczą chorego na zapalenie płuc , co ciekawe podając tylko morfine , glukoze i Megalie (mleczko na wzmocnienie) . Lekarz podając informacje jego córce mówi , iż pacjent został przyjęty w nocy z zapaleniem płuc i że mieszka sam nie ma rodziny mimo , że przy przyjęciu pacjenta była obecna jego druga córka. Dokumenty , które zostały przekazane zaginęły ( karty z chemioterapii itp.) Lekarz od , którego córki chcą uzyskać informacje on odpowiada ze córka wie na co choruje więc skad takie pytania.

WIDZĘ ŻE NIE TYLKO JA MAM

WIDZĘ ŻE NIE TYLKO JA MAM BARDZO ZŁE ZDANIE O SZPITALU W LUBANIU.... CO TU DŁUGO PISAĆ KOSZMAR!!!!!!!!! NA ODDZIALE WEWNĘTRZNYM LEKARZE PRACUJĄ ZA KARE !!!! JAK TYM PANOM SIĘ NIE CHCE PRACOWAĆ TO NIECH USTĄPIĄ MIEJSCE INNYM DOBRYM MŁODYM TRYSKAJĄCYM ŻYCIEM LEKARZOM , KTÓRZY BĘDĄ MIELI OCHOTĘ NA PRACĘ I NA LECZENIE LUDZI A NIE NA EMERYTURĘ I ŁAPÓWKI NA WCZASY!!!!NIE ZNAJĄ HISTORII CHOROBY PACJENTÓW !!! WYKAŃCZALNIA !!!

PANOWIE DOKTORKI WIĘCEJ PRZEPŁYWU INFORMACJI MIĘDZY WAMI I FATYGI ORAZ CHĘCI ROZMOWY Z RODZINĄ A MOŻNA NIE RAZ OCZEKIWAĆ CUDÓW !!!
JESTEŚCIE GBUROWACI MIMO ŻE WINA STOI PO WASZEJ STRONIE TO POTRAFICIE POWIEDZIEĆ KILKA IDĄCYCH W PIETY SŁÓWEK !!!
MACIE JEDNAK PROBLEM BO TAKIE SPRAWY NIE ZOSTAJĄ W CIENIU I ECHO WASZYCH POSTĘPOWAŃ CIĄGNĄĆ SIĘ BĘDZIE LATAMI!!!! JUŻ MACIE OPINIE SIĘGAJĄCEJ GŁĘBOKIEGO DNA !!!\

strzeżcie się doktora

strzeżcie się doktora psychopaty który pracował w kochanówce w łodzi.
leczył mnie prywatnie przez 15 lat psychotropami i benzodiazepinami na schizofrenie.brałam leki garściami jestem uzależniona od benzodiazepin.bez skrupułów łapówkarz wmówił mi ciężką chorobę psychiczną.żyłam z taką diagnozą 15 lat.bałam się wychodzić z domu,wysłał mnie na rentę w wieku dwudziestu paru lat,orzeczenie o całkowitej niezdolności do pracy i samodzielnej egzystencji.potraktował mnie jak królika doświadczalnego kiedy ok.10 lat temu zaproponował udział w badaniu nad lekiem którego nie było jeszcze na polskim rynku chodzi o neuroleptyk risperidon depot udział w badaniu był bezpłatny ale on wziął za to niezłą sumkę.szkolił synka też z psychiatrii wspólnie wykańczali ludzi za pieniądze jeździł po całej polsce ten cały profesor od siedmiu boleści i robił niezły biznes na biednych zagubionych szukających pomocy często zrozpaczonych ludziach.syn jego zamieszany w te badania uczciwy wrażliwy początkujący lekarz w przeciwieństwie do ojca profesora z ludzkim podejściem do chorego sam nie wytrzymał presji i zmarł na zawał serca nagle w wieku 37 lat.miał na sumieniu krzywdę nie tylko moją ale również pacjentów i pacjentek które przyjmował do kliniki z prywatnego gabinetu w celu przeprowadzenia kolejnego ekserymentu a mianowicie elektrowstrząsów.
byłam poddana20 razy elektrowstrząsom w kochanówce w łodzi.po ostatnim zabiegu po którym zrezygnowałam z dalszych nie mogłam się wybudzić długo spałam na tej pryczy i przeraźliwie krzyczałam jak się ocknęłam tylko nie było nikogo kto by mi udzielił pomocy wtedy kiedy jej potrzebowałam. dokumentów z przebiegu leczenia elektrowstrząsami nie ma w klinice a żaden z tych konowałów już tam nie pracuje,przepadły.
w czerwcu tego roku pojechałam na sobieskiego do kliniki zapobiegania nawrotom do warszawy. tam zespół lekarzy i terapeutów na czele z kierownikiem kliniki po wielu tygodniach obserwacji orzekł że nie mam schizofrenii,wyszłam z nową diagnozą zaburzenia osobowości F 60.0 i uzależnienie od benzodiazepin.dostałam nowe życie , mam świadomość,że to nie jest choroba psychiczna z którą żyłam 15 lat tylko zaburzenia które leczy się psychoterapią indywidualną i grupową która może przynieść ulgę w cierpieniu.jestem wdzięczna pani doktor która się mną opiekowała, pani psycholog która pomagała mi w tych najcięższych chwilach i wszystkim pacjentom z którymi brałam udział w zajęciach. dlaczego tacy psychopaci pomagają i leczą ludzi za pieniądze, robią interes na ludzkiej krzywdzie i nieświadomości.przestrzegam wszystkich przed tym łapówkarzem idiotą psychopatą który mnie krzywdził piętnaście lat wmawiając mi chorobę psychiczną.proszę niech ktoś odpowiedni się tym problemem zajmie.

Serdecznie odradzam prof

Serdecznie odradzam prof Polisa z CZMP : wykonał u mnie usunięcie dysku L4,L5,pozostawił kawałki dysku które spowodowały uciski na rdzeń i nerwy , niedowład kończyn dolnych,po drugiej operacji wdało się zakażenie które nazwał (zakażeniem śród-operacyjnym),do chwili obecnej cierpię na nieustające bardzo silne nieustające bóle stóp oraz pośladków.Swoim działaniem pozbawił mnie nie tylko możliwości wykonywania pracy zarobkowej ale pozbawił radości życia.Gdy zgłosiłem się do niego z nadzieją że da się jeszcze coś zrobić aby choc trochę ulżyć moim cierpieniom, potraktował mnie jak natręta.zachował się jak człowiek bez godności i honoru,który nie potrfi nawet powiedziec prostego słowa ,przepraszam.

Potwierdzam całkowicie tę

Potwierdzam całkowicie tę opinię.Wystarczy popatrzeć na ścianę przed jego gabinetem,czy dobry fachowiec musi się tak reklamować
Plakietkami z pochwałami i podziękowaniami ?
czy nie lepiej napisać ile miał zakażeń na swoim oddziele,ile udanych zabiegów ,a ile zabiegów nieudanych.I niech pacjenci sami ocenią takiego fachowca .

zgadzam się z tobą ,jest

zgadzam się z tobą ,jest to zadufany w sobie ignorant bez koperty nie podchodź

To prawda. Bez koperty nie

To prawda. Bez koperty nie ma szans,ale cóż te pieniądze znaczą skoro i tak nie potrafi wykonać poprawnie operacji. Dobrze,że już nie pracuje...przynajmniej nie zrobi już nikomu krzywdy. Dobrze,że mogę podzielić się opiniami o tym panu.

Teraz to wiem.....a ja tak

Teraz to wiem.....a ja tak zaufałam temu lekarzowi o nazwisku Lech Polis....ściana cała w reklamach,koperty uwielbia,ale dopiero teraz jestem mądra...po takich przykrych przejściach z tym panem...zostawił mnie w bólach,z powikłaniami samą sobie..a na stronie znany lekarz same pochwały...nikt mnie nie chciał po nim poprawiać,dopiero zaczęły mi się oczy otwierać. 2MR

Współczuję bardzo. Ja

Współczuję bardzo. Ja też miałam do czynienia z prof.Lechem Polisem z Matki Polki w Łodzi. Jestem po dwóch, niestety,operacjach kręgosłupa z powikłaniami wykonanymi przez tego beznadziejnego specjalistę. Nastawiony był na ilość a nie na jakość operacji,przy tym nie potrafił przyznać się do błędu. Na szczęście już nie operuje,to nikomu nie zaszkodzi!!! NIE POLECAM!!!! Syna Bartosza również nie polecam!!!!

Nigdy nie wpisujcie swoich

Nigdy nie wpisujcie swoich opinii na stronę "znany lekarz .pl"
jest to strona lekarzy którzy sami się tam reklamują
wasze negatywne opinie będą likwidowane,lub w ogóle się tam nie ukarzą.wystarczy że lekarz zaprzeczy ,lub wyprze się winy i już po waszej opinii.

marek

zgadzam sie z wami prof

zgadzam sie z wami prof Polis z łodzi to zadufany w sobie konował,
uważa że ma wszechpotężną wiedze a jest zupełnie odwrotnie
wielu ludzi narzeka na niego,wykonuje zabiegi na zasadzie uda sie albo nie,niech was nie zwiedzie jego dobrotliwy uśmiech.Każdy znachor stosuje podobne sztuczki.operował wraz z synem,moja znajomą ,zrobił
z niej inwalidę.

jeśli faktycznie

jeśli faktycznie skrzywdził czlowieka to powinno sie go zaskarżyc,jego oraz szpital.

Ja też mam po nim duże

Ja też mam po nim duże problemy!!!Zaplanował mi życie.beznadziejny. Szkoda,że nie znalazłam tej strony przed operacjami przez Polisa.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania