Agnieszka Wilkaniec - Herman Centrum Psychoterapii - opinie - Gdańsk, Psychoterapeuta

Psycholog gdańsk psychoterapia gdańsk

Zapraszamy osoby zmagające się z takimi problemami jak: depresja,lęki lub nadmierny niepokój, bulimia czy będące w kryzysie życiowym, a także osoby przeżywające trudności w związkach.
Pomocy udzielamy także rodzinom – zarówno w formie terapii par, jak i terapii systemowej, wsparciem obejmując całą rodzinę.
Zapraszamy również osoby, które, choć na ogół czuja się dobrze, to chciałyby lepiej rozumieć siebie i innych, a także nauczyć się nowych umiejętności społecznych – dla nich oferujemy grupę rozwojową lub trening asertywności, warsztaty z autoprezentacji czy szkołę dla rodziców.
Oferujemy terapię indywidualną i grupową. Prowadzimy też konsultacje i warsztaty psychoedukacyjne. Profesjonalnej pomocy udzielamy także wszystkim, którzy doświadczają innych psychologicznych trudności i chcą korzystać z pracy i wsparcia psychoterapeuty.
Nasze Centrum Psychoterapii to efekt połączenia doświadczenia, poszukiwania nowych rozwiązań, entuzjazmu, chęci rozwoju i stworzenia miejsca, gdzie każdy uzyska oczekiwaną pomoc.
Każdy psycholog w naszym Zespole to doświadczony i wykształcony specjalista, któremu można zaufać.
Psychoterapia
- zaburzenia lękowe i depresyjne
- zaburzenia odżywiania
Terapia indywidualna i grupowa

Telefon kontaktowy: 

504 25 77 99

Dane adresowe: 

Gdańsk, Oliwa
Droszyńskiego 5/6

Koszt wizyty: 
110 zł/50 min
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-07-22 20:31, Aktualizacja: 2016-02-11 22:41

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Psychoterapeuta Gdańsk
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Agnieszka Wilkaniec - Herman Centrum Psychoterapii

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Bardzo dobra psycholog. Ma

Bardzo dobra psycholog. Ma wiedzę, doświadczenie, jest sympatyczna, otwarta, naturalna. Lubiłam nasze spotkania i bardzo mi pomogła. Odwrotnie niż psychiatra i kolejne zmiany leków.

Chodziłem do Pani Agnieszki

Chodziłem do Pani Agnieszki w zeszłym roku i prawdę mówiąc nie spodziewałemm się wiele po terapii. Do tej pory jestem zaskoczony tym jak to działa! Niemały udział miała w tym ta cholerna baba, która nie popuscila mi nawet na chwilę, widziała i rozumiała co się dzieje we mnie,nawet lepiej niż ja sam. Napracowała się nade mną, przyznaję, ale za to ma moją dożywotnią wdzięczność! Pozdrawiam, Krzychu.

Przyłączam się do dobrych

Przyłączam się do dobrych opinii. Powierzyć swoje życie i emocje to duże ryzyko, dlatego warto iść do sprawdzonych osób. Na szczęście p.Wilkaniec-Herman to bardzo dobrze przygotowana osoba. Empatyczna, myślącą, odważna. Poleceń, polecam, polecam!

Prawdziwa profesjonalistka.

Prawdziwa profesjonalistka. Spokojna, rozsądna, mega inteligentna i widać, że rozumie, wie co robi. Kiedyś też korzystalam z terapii i wtedy każde spotkanie, to "jak minął tydzień" i tyle - tu każde spotkanie to kontynuacją pracy z poprzednich. Wielkie zmiany, wielka wdzięczność. Jeśli ktoś szuka dobrego psychoterapeuty, to tylko p.Wilkaniec-Herman.

Polecam gorąco! Bardzo

Polecam gorąco! Bardzo odpowiada mi styl pracy pani Agnieszki. Jest cały czas zaangażowana, pyta, rozmawia. Nie udziela rad, nie poucza, ale też nie siedzi i patrzy, a mam też takie doświadczenia. Potrafi tak zadać pytanie, że nagle otwiera się coś i wiele rzeczy staje się jaśniejszych. Dziękuję~!

Bardzo gorąco polecam

Bardzo gorąco polecam panią Agnieszkę. Pomogła mi poradzić sobie w najtrudniejszym okresie mojego życia.

mormot bardzo dziękuję za

mormot

bardzo dziękuję za pomoc mojej córce, chorej na anoreksję, uratowała ją Pan i i całą naszą rodzinę

Absolutnie cudowna osoba i

Absolutnie cudowna osoba i profesjonalistka w jednym. Po ponad 8 latach choroby i wizytach u różnych "cudotwórców" nareszcie trafiłam na kogoś, kto zwrócił mi moje życie. Dziękuję!

martia Trochę zwiodło mnie

martia

Trochę zwiodło mnie to, że p. Agnieszka figuruje w adresach warszawskich i gdańskich. Na szczęście tak naprawdę jest w Gdańsku!
Ciszę się, że do niej trafiłam, bo swoje w gabinetach różnych psychologów,, niestety, przeszłam. W kwestii zaburzeń odżywiania jest PRAWDZIWYM SPECJALISTĄ. Polecam gorąco!

Rewelacja. Profesjonalizm,

Rewelacja.
Profesjonalizm, ludzkie podejście, wiedza - to naprawdę fachowiec.
Polecam wszystkim, którzy nie radzą sobie z ED.

mogę potwierdzić - kontakt

mogę potwierdzić - kontakt z p.Agnieszką miałam jakieś 4 lata temu. Prawie 10 lat zmagałam się z bulimią i różnymi "fachowcami" od leczenia. P. Agnieszka była konkretną, naprawdę sensowną osobą, bardzo mi pomogła. Pokazała co mogę zrobić ja sama dla siebie. Nie oczekiwałam cudów, ale od roku mogę (chyba) powiedzieć (oj, żeby nie zapeszyć) ...JESTEM ZDROWA. Dzięki raz jeszcze (jeśli w ogóle to p. Agnieszka przeczyta?)!

Fachowa pomoc, miła i

Fachowa pomoc, miła i skuteczna osoba, zna się na swojej pracy.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania