Fatima Maciejewska - opinie - Poznań, Psychoterapeuta

psycholog Fatima Maciejewska

Telefon kontaktowy: 

0 61 876 90 64

Dane adresowe: 

61-245, Poznań, os. Rusa 11 lok. 4
woj. wielkopolskie

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-14 11:27, Aktualizacja: 2008-08-14 11:27

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Psychoterapeuta Poznań
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Fatima Maciejewska

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Witam Może warto się

Witam
Może warto się zebrać, złożyć skargę zbiorowa i w końcu zakończyć działania tej Pani dożywotnio. Niestety ale widać układy i stronniczość biegłej nie zna granic. Moje dzieci tez skrzywdziła . Kompletne ignorowanie mojej osoby a w sądzie zasłanianie się nie pamięcią. Brak zaznajomienia się z dokumentami , mylenie dzieci i akt sprawy , totalna porażka. Odradzam i może czas zakończyć pozwem o świadome krzywdzenie dzieci.

Pozdrawiam

Zgadzam się

Zgadzam się

Dzień dobry Proszę o

Dzień dobry
Proszę o kontakt osoby które zostały pokrzywdzone opiniami wydawanymi ma potrzeby sądu. Czytając komentarze tutaj to widać ze zdecydowana większość taka opinie otrzymała.

Pozdrawiam

Dzień dobry Proszę o

Dzień dobry
Proszę o kontakt osoby które zostały pokrzywdzone opiniami wydawanymi ma potrzeby sądu. Czytając komentarze tutaj to widać ze zdecydowana większość taka opinie otrzymała.

Pozdrawiam

Nie spełniły oczekiwań

Nie spełniły oczekiwań osób opiniowany.

Uważam opinie na temat Pani

Uważam opinie na temat Pani F.M są
niesprawiedliwe
i krzywdzące . Osoby dokonujące wpisów myśle uzyskały opinie które nie były po ich myśli .

Pani Maciejewska na zlecenie

Pani Maciejewska na zlecenie Sądu wysłuchuje małoletnie dziecko. Wystawia nastěpnie opinie.... Zaczyna spokojnie: dziecko ma nastrój wyrównany, dalsza część "opinii" to niemal kalka tego co mówi izolowana od drugiego rodzica maľa dziewczynka. Pani psycholog takich detali iż dziecko jest w 100% odizolowane od rodzica wydaje sie nie brac pod uwage, wrecz stwierdzajac ze nie ma co zmuszac dziecka bo dalsze takie dzialanie powoduje niechec dziecka. Postawa rodzica ktory spowodowal taki stan (lamiac defacto p9stanowienia sadowe) sa dla pani Maciejewskiej nie warte poswiecania uwagi w jej "opinii". Dokument zawiera 1.5 strony!

Maciejewska Fatima to

Maciejewska Fatima to zwykłe indolentne nieetyczne dno zniszczyła życie nie jednego dziecka.

Witam Czy tez została

Witam
Czy tez została sporządzona stronnicza na zlecenie opinia ??

W mojej sprawie ta pani

W mojej sprawie ta pani wydała opinię gdzie jest napisane że jak córka mówi, ze chce mieszkać z tatą - to są to zeznania tendencyjne. Z kolei jak córka mówi, ze się ciągle z matką kłuci matka się na nią drze a ona na matkę a tacie tego nie robi to na ...... większe poczucie bezpieczeństwa i naturalność relacji z matką HAHAHAHHAHAH - imbecylka. O reszcie nie wspomnę - jest to przykład zidiocenia osoby jak widać z kompleksem boga.

Witam. Dokładnie to samo

Witam.

Dokładnie to samo napisała u mnie w opinii, w sądzie nawet na przesłuchaniu nie potrafi odpowiedzieć na pytania zasłania się nie pamięcią i że tego nie zbadała. Sugeruje odpowiedzi, stronniczość ewidentna na rozmowie . Niestety krzywdzi dzieci jak widać opinii jest takich samych mnóstwo i dalej wykonuje swój zawód i krzywdzi dzieci. Mam głęboką nadzieję ze ktoś w końcu zajmie się ta sprawą i nie będzie więcej krzywdzić dzieci opiniami stronniczymi.

Pani F. M. wydawała opinię

Pani F. M. wydawała opinię w sprawie opieki naprzemiennej nad moimi dziećmi. Wnioski przedstawione w opini dla sądu były zgodne z moimi odczuciami, co do potrzeb dzieci. Nasze dzieci jasno i wyrażnie mówią, że chcą być wychowywane jak dotychczas, czyli przez oboje rodziców (którzy już nie są razem). Niestety już zalecenia co do realizacji potrzeb dzieci, w mojej opini, przez biegłą były naciągane. Pani F. M. jest przeciwniczką opieki naprzemiennej. Sam przebieg badania też budził moje zastrzeżenia. Nie miałem możliwości wypowiedzieć się do końca, p. F. M. przerywała moje wypowiedzi. Nie miałem również możliwości zareagować, gdy moja była partnerka kłamała w żywe oczy. Usłyszałem, że biegłych nie interesuje co jest prawdą a co nie, że "to sobie będziecie Państwo wyjaśniać w sądzie".
Pani F. M. była powołana do sądu, tam też wypowiadała się na temat swojej opini na temat opieki naprzemiennej a nie w konkretnej sprawie, czyli moich dzieci i mojej. To niestety stawia panią biegłą w niezbyt korzystnym świetle. Uważam, że Pani biegła bazuje na sterotypowych rozwiązaniach i w kwestii opieki naprzemiennej ma małą wiedzę. Niestety również nie zadała sobie trudu aby zdiagnozować kto konflikt sztucznie kreuje i w jakim celu. Uważam, że gdyby biegli zadali sobie ten trud sprawa mogłaby się już zakończyć a odbyloby się to dla dobra dzieci i rodziców. Na tym przecież tak bardzo zależy i biegłym i sądom :)

dokladnie mam takie same

dokladnie mam takie same wrazenie. Nie wiem jakie cele i pobudki (mysle ze finansowe) kieruja taka stronniczoscia pani Maciejewskiej. Dla pani psycholog geneza problemu, konfliktu jest nieistotna. Pani psycholog potrafi wrecz wydac opinie ze "dziecka nie nalezy zmuszac do "kontaktu". Nie znam statusu osobistego pani Maciejewskiej, ale rozumiem iz gdy dziecko pani psycholog nie zechce isc do szkoly to po prostu nie pojdzie, jesli nie zechce podjac trudu doroslego zycia to Pani Maciejewska da dziecku taka swobode. Az trudno zrozumiec i uwierzyc ze tacy szkodnicy wydaja opinie rzutujace na zyciu naszego potomstwa. Nadto zauwazylem że u pani psycholog caly "background" problemu jest nieistotny, to w swoich "opiniach" ta pan pomija, lub poswieca temu 2 zdania, za to rozwiazania typu "nie zmuszac dziecka do kontaktu" to u tej pani panaceum na rozwiazanie "konfliktu". Geneza tegoz, to dla niej nie istotny szczegol ktory mozna zbagatelizowac

Ta kobieta to jakaś kpina a

Ta kobieta to jakaś kpina a nie psycholog!!!Piastując tak wysokie stanowisko jak Biegła powinno się umieć odróżnić prawdę od kłamstwa i manipulacji,bo od tego zależą ludzkie losy.Ta pani po zaledwie godzinnej rozmowie wydała krzywdzącą i nie mającą nic wspólnego z prawdą opinie co do mojej osoby.Ubiegałam się o kontakty z wnukami które to uniemożliwiła mi matka dzieci i jej rodzina.Pani psycholog zasugerowała się kłamstwami które opowiadała co do mojej osoby matka dzieci a moją wypowiedz jak też dowody zupełnie zignorowała....Stanowczo odradzam tę panią.

ale jazda,ahmed,maczeta

ale jazda,ahmed,maczeta

Tragedia i jeszcze raz

Tragedia i jeszcze raz tragedia. Dzięki opinii tej Pani dziecko ponosi w tej chwili wielką krzywdę jak najdalej od takiej Biegłej. Naszczęście Nasza sprawą zajmuje się uwaga tvn i wyciągnie układy tej Pani. Nie odpuszczę za to co Pani zrobiła Mojej CÓRCE

Pani: Fatima Maciejewska W

Pani: Fatima Maciejewska

W roku 2019 zostałem wraz z synem Patrykiem i jego matką skierowani przez sąd 2x w sprawie określenia kontaktów nieletniego Patryka z rodzicami.
Z perspektywy czasu, źle oceniam Pani pracę. W moim przekonaniu winna Pani zmienić profesję. Na tamten czas więcej Pani przyczyniła się do szkody, krzywdy nieletniego Patryka Perlicjana niż pomogła zabezpieczając dobro dziecka jako prawo do obojga rodziców.

Spieszę z wyjaśnieniami dlaczego bardzo źle oceniam pani prace, zarzucając niski profesjonalizm. Po owocach ich poznacie. Dziś Partym ma 10 lat. Wychowywany jest przez matkę, która nie uznawała stosować się do wyroków kiedyś w przedmiocie realizacji kontaktów syna z ojcem jak i teraz. Patryk jest typowym domatorem. Zasłonięte rolety w oknach i siedzenie przed grami komputerowymi od otwarcia oka do zmrużenia codzienność całkiem przydatna w tresowaniu syna przez matkę. Wszelkie kontakty z ojcem są Patrykowi zohydzane przez matkę, deprecjonowane. Matka nie wydaje Partyka ojcu. Nie bo NIE. Syn jest gratyfikowany przez matkę możliwością grania w gry, które uwielbia za to, że nie będzie chciał wyjść z ojcem na spotkanie. Wyjście syna z ojcem na rower jest złe, na basen- złe, podobnie kino, zoo, wyjazdy wakacyjne, jezioro.
Patryk jest alienowany by nie spotykał się z ojcem.

Dla czego twierdzę ze Pani nie wykazała się profesjonalizmem. Z rozmów odbywających się u Pani z rodzicami dziecka i nieletnim Patrykiem, były symptomy rozgrywania dzieckiem o dziecko przez Matkę, co też otwarcie podnosiłem. Były zarzuty alienacji i Pani z tym nic nie zrobiła, by w sposób jednoznaczny i stanowczy zaznaczyć i wyłuszczyć problem alienacji ze strony matki jako biegły sadowy. Są mechanizmy które w systemie francuskim są przetestowane z pozytywnym rezultatem, tak by oboje rodziców cieszyło się równymi prawami do dziecka i wzajemnie.
Dziecko będzie zawsze wykazywało aspekt lojalnościowy wobec rodzica z którym przebywa częściej. Dziecko chłonie informacje bezkrytycznie bez filtracji przyjmując rozgrywki matki za pewnik. Rodzic wiodący ma obowiązek przygotowania dziecka do kontaktu z drugim rodzicem nie zależnie od woli dziecka. To na nim spoczywa w głównej mierze czuwanie, by realizacja kontaktów odbywała się w sposób niestresujący dla dziecka i regularnie bez ograniczeń.

Podczas badania problem alienacji nieletniego Patryka przez matkę się przewijał dość wyraźnie, co również sygnalizowałem. O fakcie tym sygnalizowało dziecko będąc już wtedy w konflikcie lojalnościowym. Sama matka przyznawała że ma z powstrzymywaniem się od alienowania syna problem. W moim przekonaniu jako profesjonalista biegły sądowy w dziedzinie psychologi winna Pani już zaznaczyć niejako z „urzędu” winien sąd zasądzić sankcje dla alternatora za każde niewydanie lub niewłaściwe wykonywanie rozstrzygnięć sądu w kwestii kontaktów z dzieckiem któregokolwiek z rodziców. Zabezpieczyła by Pani w ten sposób dobro dziecka, które niezależnie od charakteru rodziców ich zapatrywań czy stopnia skonfliktowania ma prawo do kontaktu z obojgiem z nich. Prerogatywy Pani jako biegłego sądowego psychologa w tym względzie są nie ograniczone a możliwości zaleceń sugestii znaczne.

Jako rodzic bije się tez w pierś, jednak szkoda, że po stronie zdawało by się profesjonalisty mógł bym oczekiwać wyczulenia na symptomy alienacji i we wczesnej fazie probie położenia jej zdecydowanej tamy, czego z Pani strony zabrakło. Obecnie matka drwi sobie z wyroku sądu, a syn jest półsierotą odseparowany od ojca. Matka wciąga w swoją wojenkę Patryka. Moje starania sadowe trwają, a czasu zniszczonego, bez syna nikt nigdy nie zwróci i mi i synowi, nie cofnie.
W dzień wizyt gdy syn nie jest mi wydawany proszę o odnotowywanie tego faktu przez policję, jednak w tym względzie procedury są w praktyce martwe. Rozgrywanie matek dzieckiem w walce z byłym partnerem i bierność organów co do alienacji dziecka przez matki to pedoofilia.

Nie oczekuję od Pani, że zerwie pani z wykonywaną działalnością czy kajania się. Oczekuję jedynie refleksji, czy dla dobra dziecka nie warto z urzędu prewencyjnie zalecać nakazu zapłaty dla alienatora, gdyby takie zapędy się pojawiły zagrożenia nakazem zapłaty określonej sumy pieniężnej.
Wskazuję, że problem alienacji dzieci przez matki i dyskryminacji ojców w tym względzie jest plagą, do której przyczyniają się również mało profesjonalni biegli sadowi. Często nie zauważają dobra dziecka, które trzeba chronić wszelkimi sposobami by miało prawo rozwijać się pod opieką obojga rodziców w stopniu równym. Może tez warto rozważać większe propagowanie systemu opieki naprzemiennej i rola ta spoczywa głównie na psychologach biegłych sądowych.

Z poważaniem Robert Perlicjan

Witam Czy jest szansa na

Witam
Czy jest szansa na kontakt z Panem prywatnie ??? Chciałbym z Panem porozmawiać jeśli jest oczywiście taka możliwość …

Pozdrawiam

I co dalej w tej sprawie?1

I co dalej w tej sprawie?1

Co się wydarzyło,media,

Co się wydarzyło,media, skarga itp?Pytam ,bo mam
właśnie do czynienia z w/w6

Wystarczy poczytać opinie

Wystarczy poczytać opinie ludzi jakie są wydawane przez ta Panią .
Niestety ale na tym cierpią dzieci. Mnóstwo ludzi jest pokrzywdzonych przez ta Panią

Wydarzyło się wiele

Wydarzyło się wiele odnośnie ten Pani.
Poszukuje osób pokrzywdzonych przez ta Panią wydawanymi opiniami. Kompletnie nie są odekwatne z rzeczywistością. Wydaje opinie krzywdzące dzieci . Mijacie się z prawda . Jest problem z odróżnieniem prawdy od kłamstwa.

Był TVN, jakąś skarga

Był TVN, jakąś skarga itd., bo też miałem do czynienia z tą osobą?GNA

Jeszcze nie było TVN ja

Jeszcze nie było TVN ja szukam tej Pani co zgłosiła do TVN .

A Pan tez otrzymał krzywdząca opinie od Pani biegłej ??

W sprawie wydawanych opinii

W sprawie wydawanych opinii przez Pania Fatime Maciejewska, prosze o kontakt osoby pokrzywdzone jej dzialaniami, jak i znacznie szerzej. Nie ma tez co ukrywac ze pani Maciejewska pisze takie a nie inne opinie "na zlecenie". Moja 9 letnia corka, poddana izolowaniu od drugiego rodzica, wrecz fizycznemu, emocjonalnego i mentalnemu wycinaniu (czego pani Maciejewska oczywiscie nie zauwazyla.......) dzis ma zdruzgotana psychike. Wg zas pani psycholog dziecka nie ma co zmuszac do "kontaktu", czyli reasumujac ten drugi rodzic, winien sie po prostu unicestwic, zniknac!! Grzegorz Wisniewski

Dzień dobry w sprawie

Dzień dobry
w sprawie opinii proszę niech Pan poda jakiś kontakt emailowy do sobie. Odezwę się do Pana.
Tez jestem pokrzywdzony przez ta kobietę .

Pozdrawiam

Odmówiłem badania

Odmówiłem badania

W jakiej sprawie ??

W jakiej sprawie ??

Dzień dobry Chciałbym się

Dzień dobry
Chciałbym się z Panią skontaktować w sprawie opinii krzywdzącej dla Pani . Proszę o jakiś kontakt ponieważ też chciałbym oddać sprawę do telewizji ponieważ to co wyprawia Pani biegła sądowa Fatima M. jest karygodne . Powinna zostać ukarana za wydawanie stronniczych opinii i móc odróżnić prawdę od kłamstwa.
Pozdrawiam

Nie dość że Pani nie umie

Nie dość że Pani nie umie napisać poprawnie imienia osoby o której pisze to Pani jest nieobiektywna. Opisu zachowania osoby będącej na mediacjach to jakaś kpina. Jedno zdanie i to pozytywne właściwie. Szczerze mówiąc to wyglądało na jakieś ustawienie, znajomość. Jak najdalej od tej Pani

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania