Aleksander Wilamowski Centrum Edukacji i Terapii - opinie - Przemyśl, Logopeda, Psychoterapeuta

Prowadzimy diagnostykę i terapię logopedyczną i psychologiczną.
Ofertę naszą kierujemy do dzieci i ludzi dorosłych, do pacjentów zdrowych oraz ludzi z niedostatkami intelektualnymi i psychofizycznymi, mających poważne i śladowe potrzeby terapeutyczne.
Diagnozę i terapię traktujemy interdyscyplinarnie. Pozwala to w 100% ocenić problem i opracować odpowiedni program działania. Formy i metody terapii dostosowujemy do potrzeb i możliwości pacjenta.
Zajęcia logopedyczne poprzedzone są dokładnym badaniem i wnikliwą obserwacją, które poprzedzają postawienie diagnozy. Wychodzimy z założenia, że diagnoza to podstawa. Trafna diagnoza potwierdzona przez specjalistów kilku dziedzin pozwala opracować skuteczny program terapeutyczny.
Zajmujemy się zarówno prostymi wadami wymowy, jak i problemami bardziej złożonymi takimi jak: jąkanie, afazja, alalia i inne.
Pracujemy się dziećmi mającymi problemy z czytaniem i pisaniem. Opracowaliśmy własną metodę nauki płynnego czytania. Uważamy, iż metoda syntetyczno-analityczna, jaką uczone są nasze pociechy zdecydowanie opóźnia i komplikuje ten jakże ważny etap rozwoju-etap nauki czytania. Efekty są bardzo spektakularne i praktycznie natychmiastowe. Nie jest tu ważny ani wiek dziecka ani „poziom wyedukowania”.
Zajęcia logopedyczne odbywają się w trybie indywidualnym lub grupowym, w naszej siedzibie lub w wyznaczonym przez Państwa miejscu. W ostatnim czasie powodzeniem cieszą się prowadzone przez nas grupowe zajęcia logopedyczne w przedszkolach i szkołach.
Logopedia to także poprawna dykcja i prawidłowa emisja głosu. Zapraszamy na ćwiczenia osoby starające się o przyjęcie do szkół artystycznych, dziennikarskich, managerskich i innych, gdzie liczy się poprawna mowa i piękny głos.
Nasz psycholog bada poziom rozwoju dziecka i określa ewentualne niedostatki. Prowadzi zajęcia terapeutyczne z dziećmi i młodzieżą niedostosowaną społecznie oraz ludźmi mającymi problemy emocjonalne i życiowe.

Telefon kontaktowy: 

509122540

Dane adresowe: 

ul. Ignacego Paderewskiego 23 Ł
37-700 Przemyśl
centrum-edukacja-terapia@wp.pl

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2010-05-24 20:48, Aktualizacja: 2014-11-21 12:30

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Aleksander Wilamowski Centrum Edukacji i Terapii

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

"Autorskie metody diagnozy"

"Autorskie metody diagnozy" niepotwierdzone medycznie czyt. eksperymenty na dzieciach (coś jak antyszczepionkowcy albo Ziembianie).

W ośrodku nie ma ani jednego lekarza po medycynie tylko same "wolne zawody" - psycholog / logopeda itd.

Być może ten Pan posiada odpowiednie kwalifikacje jeżeli chodzi o logopedię natomiast o reszcie zaburzeń np. ze spektrum autyzmu - nie ma zielonego pojęcia i nie potrafi przedstawić żadnych dowodów potwierdzających stawiane przez niego tezy przez co spotyka się ze słuszną krytyką profesjonalistów.

Dobry manipulant i oszust starający się grać na emocjach i wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy.

2,5 roczne dziecko ten Pan chciał "diagnozować" w kierunku zaburzeń ze spektrum autyzmu przez 40h za 4000 zł (płatne z góry) - nie podając w między czasie żadnych szczegółów ani porad rodzicom.

Gdy zorientowaliśmy się o co w tym wszystkim chodzi (nie o dobro dziecka - tylko pieniądze) - zażądaliśmy zwrotu pieniędzy za niewykorzystane jeszcze godziny tj. 3000 zł

Sprawa skończyła się wyproszeniem nas przez Pana Aleksandra z biura. Wezwaliśmy Policję i mieliśmy już w planie wytoczyć sprawę o oszustwo wspólnie z naszym prawnikiem.

Jednakże na drugi dzień Pan Aleksander chyba przemyślał sobie, że nic nie ugra i zdecydował się oddać 3000 zł.

Ten człowiek nie dochowywał również "tajemnicy lekarskiej" tylko całą "lewą diagnozą" dzielił się z babcią dziecka zamiast z prawnymi opiekunami dziecka.

Reasumując masa nerwów i stresu dla rodziców, dziecka oraz strata 1000 zł - nawet nie wiadomo za co.

Sugeruję być ostrożnym i przestrzegam!

Lekarz godny polecenia,

Lekarz godny polecenia, kompetentny i miły.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania