Antoni Szczepanik - opinie - Kraków, Chirurg

dr.n.medycznych

Dane adresowe: 

ul.saska 7/4 30-715 kraków

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2010-08-14 18:17, Aktualizacja: 2010-08-16 13:50

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Chirurg Kraków
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Antoni Szczepanik

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Najlepszy lekarz na

Najlepszy lekarz na świecie. Kochany, ciepły i serdeczny człowiek :). Prowadzi mnie przez różne paskudne problemy zdrowotne w zakresie profilaktyki guzów piersi już 7 lat, przeprowadził na mnie już trzy operacje i kontroluje mój stan zdrowia co roku. Zawsze potrafił wszystko jasno i prosto wytłumaczyć i nie powodować niepotrzebnej paniki. Dziękuję Panu doktorowi z całego serca za wszystko. Za opiekę, za świetnie wykonane operacje, za wyrozumiałość i ciepło na jakie zawsze mogę liczyć. Pozdrawiam Pana doktora! :)

Pod pozytywną opinią dla

Pod pozytywną opinią dla tego lekarza mogę podpisać się obiema rękami. Już przy pierwszej wizycie otrzymałem pełną informację na temat choroby, leczenia, zabiegu i okresu rekonwalescencji. Lekarz bardzo sympatyczny, uprzejmy i rzeczowy. Pierwszy raz spotkałem się z lekarzem który sam ustalił mi termin operacji i poinformował o wszelkich niezbędnych dokumentach. Rowniez przyjecie na oddział i zabieg przeprowadzone zostały przez lekarza bardzo profesionalnie. Wizyta kontrolna także bardzo konkretna i uprzejma. Zdecydowanie poleca! Oby więcej takich Lekarzy. Krzysztof T.

O tym człowieku nie można

O tym człowieku nie można powiedzieć,że jest lekarzem!Jaki lekarz stosuje kary i pozbawia swoich pacjentów rehabilitacji?Mnie za "karę"Szczepanik nie pozwolił się rehabilitować i kazał wypisać się do domu na własne żądanie!Tak postępuje lekarz?To między innymi on sam doprowadził mnie do takiego stanu,że teraz nie mogę samodzielnie się poruszać i musiałem poddać się operacji "naprawczej",bo inni prawdziwi lekarze musieli naprawiać to,co popsuł PARTACZ-NIEUDACZNIK Szczepanik i Czupryna!Jest beznadziejnym lekarzem i nie warto o kimś takim nawet pisać! Jacek W.17.06.2011r.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania