Bogusław Baczkowski - opinie - Gdańsk, Chirurg, Ortopeda, Traumatologia

Baczkowski Bogusław, dr nauk med.
Spec. ortopeda.

Telefon kontaktowy: 

(0 58) 341 97 83

Dane adresowe: 

80-254, Gdańsk, Partyzantów 49b (Urp)

Dni i godziny przyjęć: 

środa: 15.00 - 16.00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-07-12 13:37, Aktualizacja: 2009-02-13 18:00

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Bogusław Baczkowski

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Pan Profesor jest prawdziwym

Pan Profesor jest prawdziwym entuzjasta swojej pracy! Mnie akurat nie udało sie pomoc, miałam bardzo skomplikowane złamanie reki lecz i tak jestem zadowolona ze dostałam sie do takiego specjalisty.Nie wszystkie przypadki dają sie doprowadzić do pierwotnego stanu.To juz wiem .Profesor okazał mi zainteresowanie i jak powiedział -zawalczymy o te rękę! Teraz juz wróciłam do pracy i zawsze bede wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobił.Dziekuje i polecam. K.Alicja

A ja sądzę że mam prawo

A ja sądzę że mam prawo pisać negatywne opinie o tym lekarzu. Jeżeli zostałam żle potraktowana przez tego człowieka to jak mam pisać pozytywnie o nim. Inne negatywne opinie też nie biorą się znikąd tylko z tego że pacjenci są pokrzywdzeni.

Tych, którzy krytykują

Tych, którzy krytykują cokolwiek co dotyczy pana profesora, zachęcam do zastanowienia się najpierw nad tym : ILE DOBREGO i DLA JAK WIELKIEJ ILOŚCI POTRZEBUJĄCYCH zrobił ten człowiek ? Ilu lekarzy mamy tak dobrych-fachowych, życzliwych, wykształconych ,wyspecjalizowanych -w naszym kraju ? Jak komuś nie pasuje, to niech sobie znajdzie innego lekarza !!! Nie niszczmy wartościowych ludzi- raczej dbajmy o nich żeby w zdrowiu żyli i jak najdłużej CHCIELI i MOGLI nam pomagać ! Wielki szacunek dla profesora. Miałam 2 ręce zoperowane. Dziękuję Panu Profesorowi. Elżbieta P. z Gdyni

Tylko takich specjalistów

Tylko takich specjalistów jak Pan Profesor powinni dopuszczać do kontaktu z pacjentem! Dziękujmy Bogu, że są jeszcze w naszym kraju lekarze, którzy wiedzą co robią! Życzę Panu stu lat w zdrowiu!!!

nie wiem co to za negatywne

nie wiem co to za negatywne opnie. z reka na sercu mowie Wam ze w calym swoim zyciu nie spotkalem takiego lekarza. niesamowicie interesuje sie problemem pacjenta, nie mysli o pieniadzach, pragnie szczerze pomoc. niesamowity czlowiek. 100 lat Panie profesorze.

Witam Państwa, zajmuję

Witam Państwa, zajmuję się informowaniem pacjentów o terminie zabiegu, telefon służy do powiadamiania o sprawach związanych z operacją, pacjentom do odwołania zabiegu w sytuacji losowej. NIE umawiam pacjentów na wizyty do profesora. Do gabinetu na Partyzantów można przyjść bez umawiania w środy 14-15, lub zarejestrować się w Poradni 58 342 33 80, która obecnie znajduje się w Nowym Porcie przy ulicy Oliwska 62. Pozdrawiam LG

jeśli chodzi o terminy;

jeśli chodzi o terminy; osoby zakwalifikowane np w styczniu będą operowane prawdopodobnie po ok 6-7 miesiącach, tak +-,są oczywiście schorzenia gdzie pacjent nie może czekać.
Kolejka do profesora jest długa, pacjentów dużo- profesor jeden. Pozdrawiam LG

Byłem na wizycie w ub roku

Byłem na wizycie w ub roku zapisany takze maiałem być poinformowany o zabiegu i do dzisiaj nic nie słychać

Witam wszystkich być może

Witam wszystkich być może doktor Baczkowski jest dobrym lekarzem dla pacjętów z kasą ,bo dla pacjęta leczonego na książeczke jest bardzo niesłowny.Byłem u niego na wizycie lipiec 2011 wypisal skierowanie na zabieg zwinął i wcisnął do kieszeni w klapie i kazał czekać do początku grudnia ,minął grudzien dzwonie pytam mówi styczeń ,minął styczen dzwonie pilęgniarka obużona profesor mówi jest pan niecierpliwy wyznacza luty ,minął luty i dalej nic dałem spokój poszłem po nowe skierowanie do neurochirurga dostałem do szpitala MW Polanki 117 czekałem około miesiąca dziś jestem po zabiegu 13 04 2012 Fakt że profesor przyjmuje w studenckim raz w miesiącu na książeczke 4godziny reszte miesiąca za kase daje do myślenia.Chyle czoła nisko przed profesorem ,ale profesor zaczyna mieć o sobie wysokie mniemanie ,przecież mógł powiedzieć co i za ile lub że nie wykona bo niema limitu, a nie mydlić i robić nadzieje (tyle jest warte słowo profesorskie)

Ortografia się kłania

Ortografia się kłania

Mam pytanie do osób, które

Mam pytanie do osób, które były operowane przez profesora. W zeszłym roku w sierpniu byłam na wizycie u profesora i zdecydował on, że będę operowana. Powiedział mi, że mam załatwić skierowanie do szpitala i czekać na telefon. No i tak czekam i trochę się zaczynam denerwować. W związku z tym moje pytanie, jak to było u was, czy też czekaliście na telefon, ile czasu czekaliście, ile przed operacją dowiem się o terminie. Strasznie się denerwuję i nie wiem, czy to normalne, że tak długo czekam? Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Od wizyty do telefonu

Od wizyty do telefonu odnośnie terminu zabiegu czekałem około 2-3 tygodnie. Orientacyjnie zabieg miał mieć miejsce w przeciągu 2-3 miesięcy, jak sie okazało, będzie to dużo szybciej i termin mam na kwiecień. Od momentu telefonu do zabiegu czekam zaledwie 3 tygodnie.

Ja byłam operowana w

Ja byłam operowana w 08.2011r czekałam na tel. około 4 miesięcy zostałam powiadomiona 1 miesiąc przed planowanym zabiegiem.jestem bardzo zadowolona jest to wspaniały lekarz

Mogę jeszcze podać nr.tel.

Mogę jeszcze podać nr.tel. do asystętki prof.725465017 dzwonić w środy od godz.18do 20 Danka

tak Profesor przyjmuje w

tak Profesor przyjmuje w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Ameryce, nr do rej. 89 5194823, 89 5194802. Poradnia ma podpisana umowę z NFZ.

Opisywałam historie syna na

Opisywałam historie syna na innych forach i dzisiaj sprawdzaliśmy ręce badaniami rentgena,jest pełen zrost i można już wyciągnąć metale. Nawet ten zabieg, choć ponoć nie trudny, to nie chcę by wykonał inny lekarz. Mam zdrowego syna po tak ciężkim wypadku i jego zdrowie zawdzięczam tylko i wyłącznie profesorowi B. Baczkowskiemu.
Wielkie ukłony dla Pana pracy,podejścia do pacjenta i ciepłego serca.
Bardzo, bardzo dziękuje P. Profesorze i życzymy zdrowia bez skazy takiego jak oferuje Pan pacjentom.

Wszystkiego dobrego Anna Słoma

super czlowiek wie co robi

super czlowiek wie co robi i jest konsekwetny polecam pana profesora

Bardzo prosze o informacje

Bardzo prosze o informacje gdzie i jak można się do profesora Baczkowskiego dostać!Docent Jabłecki z Trzebnicy zalecił nam konsultacje z profesorem i powiedział że zaczął przyjmować w Olsztynie ale niestety nie mam na ten temat żadnych informacji....więc bardzo proszę o info!

Prof.B Baczkowski przyjmuje

Prof.B Baczkowski przyjmuje też w Gdańsku w przychodni Akademickiej tel.58 347 10 16

Profesor podobno bedzie

Profesor podobno bedzie przyjmował pod Olsztynem od stycznia w szpitalu dziecięcym w Ameryce

Doktor przyjmuje w Gdańsku

Doktor przyjmuje w Gdańsku w szpitalu studenckim (Aleja Zwicięstwa 30). Tel. 58 347-10-16(rejestracja telefoniczna).

Ile kosztuje wizyta?

Ile kosztuje wizyta?

człowiek z klasą,

człowiek z klasą, wspaniały specjalista w swojej dziedzinie, lekarz z powołania ,pan profesor zawsze ma czas dla pacjenta.dziękuję.

Cudowny człowiek i

Cudowny człowiek i wspaniały lekarz. Miałam jedna operację i teraz czekam na drugą. Nikomu innemu nie pozwolilabym się dotknąć

Wspaniały lekarz i

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek.

Nie zgodze się.

Nie zgodze się.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania