COMPOS MENTIS JUSTYNA CHABROS - opinie - Lubartów, Psychoterapeuta

CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-TERAPEUTYCZNE
COMPOS MENTIS
MGR JUSTYNA CHABROS
WWW.GABINETPSYCHOLOGA.PL

OFERTA

• PSYCHOTERAPIA
• POMOC PSYCHOLOGICZNA, PORADY
• BADANIA PSYCHOLOGICZNE, TESTY
• PORADNIA MAŁŻEŃSKA
• DORADZTWO ZAWODOWE
• OPINIOWANIE, WYDAWANIE ZAŚWIADCZEŃ
• KONSULTACJA PSYCHIATRYCZNA
• REHABILITACJA FUNKCJI POZNAWCZYCH (po uszkodzeniach mózgu-udarach, urazach)
• EEG BIOFEEDBACK
• SZKOLENIA

• WIZYTY DOMOWE

EEG BIOFEEDBACK

• EEG Biofeedback jest metodą terapii opartą na wyspecjalizowanej technice komputerowej
• Umożliwia trening poprawiający efektywność pracy mózgu
• Stwarza duże możliwości w leczeniu zaburzeń neurologicznych, psychologicznych oraz psychiatrycznych.
• Pomaga zarówno chorym, jak i zdrowym ludziom, pragnącym tylko poprawić efektywność pracy swego mózgu.

• TRENING EEG BIOFEEDBACK SZCZEGÓLNIE POLECANY W LECZENIU:
• ADHD, ADD
• dysleksji
• zaburzeń emocjonalnych (depresji, nerwicy)
• zaburzeń pamięci
• uzależnień
• migren
• poprawia skuteczność uczenia się (egzaminy)

• Jest całkowicie bezpieczną i skuteczną metodą terapii.

MGR JUSTYNA CHABROS
mgr Justyna Chabros- psycholog, psychoterapeuta, socjoterapeuta, trener EEG Biofeedback. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego (specjalizacja: Psychologia Kliniczna), 4-letnich studiów z zakresu psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Gdańsku . Pracuje jako psycholog i psychoterapeuta na Oddziale Neurologii z Pododdziałem Udarowym oraz Poradni Zdrowia Psychicznego. W swojej pracy zawodowej regularnie korzysta z superwizji klinicznej certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ciągły rozwój zawodowy, w tym specjalizacja z zakresu psychologii klinicznej w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, liczne kursy, szkolenia, staże oraz konferencje naukowe, w których uczestniczy stanowią gwarancję wysokiej jakości realizowanych świadczeń.

Telefon kontaktowy: 

81 443 14 88 lub 513 284 394

Dane adresowe: 

CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-TERAPEUTYCZNE
COMPOS MENTIS
JUSTYNA CHABROS
UL. ŁĄKOWA 20
21-100 LUBARTÓW
NZOZ PRZYCHODNIA RODZINNA
WWW.GABINETPSYCHOLOGA.PL
WWW.TERAPIAAFAZJI.PL

Dni i godziny przyjęć: 

ŚRODY i i CZWARTKI OD GODZINY 14 do 20.30

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2011-02-25 17:30, Aktualizacja: 2015-03-31 21:20

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Psychoterapeuta Lubartów
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o COMPOS MENTIS JUSTYNA CHABROS

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Terapia u Pani Chabros była

Terapia u Pani Chabros była prowadzona w nurcie psychodynamicznym , Pani Chabros musiała być zatem pod superwizją . Chodziłam na terapię 5 lat i nie miałam żadnych zastrzeżeń co do prowadzenia i co do kwalifikacji. Pani Justyna jest osobą z kwalifikacjami nie można powiedzieć że nie poprowadziła by mojej terapij dalej. W tej chwili zostałam z niczym bo posłuchała się super wizjera który jest nic nie wart jak nie kazał przyjąć mnie znów na terapię. Przyznaję jestem osobą z dość dużymi zaburzeniami ale to nie jest powód aby tą terapię przerywać. Mam zespół stresu pourazowego i problemy z osobowością i to nie jest powód aby mi dalej nie pomagać. Pani Justyna nie wiem czym się kierowała że tak wyszło chciałam się dowiedzieć kto jest jej super wizjerem. Na pewno jest to osoba zła która doradza takie decyzje nie można zostawiać pacjenta dalej samego bo to jest nie etyczne. Mam ogromny żal i rozgoryczenie do tego wszystkiego bo ja chciałam dalej być w terapii tylko to mi nie umożliwiono nie dano mi szansy skreślono mnie z listy zachowano się tak jak w obozie koncentracyjnym kto nie odpowiadał i nie nadawał się to szedł do komory i z tamtad nie wracał. Co do super wizjera to pacjent nie jest królikiem doświadczalnym że można go poprowadzić na zmarnowanie . Nie wiem czy jesteś kobietą czy mężczyzna myślę że mężczyzną pozbawionym uczuć i empatii żeby tak doradzić. Nie wiem jak wybrnąć z tej sytuacji. Co do samej terapii Pani Justyna powinna mi powiedzieć na samym początku że ja nie rokuję i nie można mi pomóc po co mnie oszukiwać. W tej chwili mój stan się pogorszył i nie mogę podjąć żadnej terapii. Pani Chabros dziękuje za wszystko nie mogę powiedzieć ze mi nie pomagała ale ja oczekiwałam dalszej pomocy. Życzę Pani samych sukcesów z pacjentami aby pani nie popełniała pani błędów jak ze mną że posłuchała się super wizjera. Chcę aby pani miała samych dobrych pacjentów aby pani ich nie superwizjo wała. Co do super wizjera to człowieku puknij się w głowę i zastanów się wiele razy co robisz i co doradzasz drugiej osobie bo możesz komuś zaszkodzić i mieć kogoś innego na sumieniu a tego na pewno byś nie chciał.

Anioł.

Anioł.

Trzy słowa: piękno,

Trzy słowa: piękno, inteligencja, dobro.

Zachodzi uzasadniona obawa,

Zachodzi uzasadniona obawa, że moja przygoda z terapią u Pani mgr Chabros dobiegła końca nad czym zresztą niezwykle ubolewam. Z rozrzewnieniem wspominam luksus, gdy moje spotkania z Panią psycholog miały miejsce co tydzień i mam świadomość ogromnej straty jaką właśnie poniosłem. Będę bez końca wspominał całe zaangażowanie i ogólne dobro jakie z leczenia u Pani Justyny wyniosłem, zapamiętałem każde pojedyncze słowo, wszystkie udzielone mi wskazówki i rady starając się jak najlepiej z nich skorzystać. Mogę w tym miejscu jedynie przeprosić za moją częściową "oporność" z ich wdrażaniem, bo zawsze przecież mogłem zrobić coś lepiej, bardziej się postarać. Szczególnie wrył mi się w pamięć moment gdy donosząc o "naszym" sporym sukcesie będącym rezultatem sesji terapeutycznych Pani Chabros z rozbrajającym uśmiechem powiedziała: "na tym właśnie polega psychoterapia". Niemniej pamiętnym, a już na pewno pompującym moje ego do granic możliwości był epizod w którym mówiąc o swojej inteligencji określiłem ją mianem przeciętnej na co Pani psycholog odparła: "no nie powiedziałabym". No sorry, ale tego rodzaju komplement od tak ogromnej erudytki to nie lada zaszczyt. Ale mnie doleciało...

Z fragmentów rozmowy jakie

Z fragmentów rozmowy jakie dobiegły mnie z gabinetu, gdy siedziałem w poczekalni mogę śmiało wywnioskować, że Pani magister Chabros łapie świetny kontakt z dziećmi i ma do nich wspaniałe podejście, one bardzo się do Niej garną, wprost do Niej lgną. Pani Justyna ponadto po mistrzowsku godzi powinności wynikające z pracy na Oddziale Neurologii z prowadzeniem psychoterapii w Poradni Zdrowia Psychicznego, jedne obowiązki z pewnością nie odbywają się kosztem drugich.

Pani Chabros to N I E J

Pani Chabros to N I E J E S T kolejna dęta figura z namnożeniem dyplomów i zaświadczeń uczestnictwa w kursach, która ziewa na przydługich szkoleniach ze zniecierpliwieniem wyczekując tylko przerwy na kawę i wydania następnego certyfikatu. Widać, że nie stoi w miejscu, a rozwija się adekwatnie z dziedziną wiedzy w jakiej się specjalizuje. Ma świadomość tego, że brak progresu to w tym fachu zawodowe samobójstwo i strzał do własnej bramki. Ja z racji problemów zdrowotnych dużo obcuję z lekarzami czyli społeczną elitą po której spodziewamy się wysokiego poziomu kultury i inteligencji. Proszę mi wierzyć, że to co sobą reprezentują nie dorasta Pani Justynie do pięt. Poza Panią magister Takich Ludzi po prostu nie ma, nie ma prawa być w tym parszywym byle jakim świecie, bo nie godzi się rzucać Pereł między wieprze. To co uczyniła ze swojego życia Pani Justyna przechodzi ludzkie wyobrażenie i nie da się powtórzyć. Jednostka zdecydowanie wybitna.

Pani Justyna jest

Pani Justyna jest psychologiem, któremu autentycznie zależy bym ty i ja tu został, choćby jeszcze na tydzień i mimo, że jak każdy człowiek ma własne problemy jest dodatkowo obciążona naszymi. Warto to docenić, choć z drugiej strony jak ktoś nie chce to i tak nie zobaczy, że Pani mgr nierzadko nie ma wakacji, lub przychodzi do pracy z bólem gardła, bo nie chce zaniedbywać pacjentów. Często odnoszę wrażenie, że swoją życzliwością chce niejako wynagrodzić nam to co złego nas spotkało i daje z siebie wszystko, by ukoić nasz ból spowodowany tym, że jakieś bydle potrzebowało się akurat na nas wyżyć. Pani Chabros ponadto nie robi pacjentom trudności co do uzgodnienia terminów sesji i często chodzi na kompromis przy ich uzgadnianiu.

Wspaniały Lekarz Duszy

Wspaniały Lekarz Duszy zachowujący autonomiczność religijną i światopoglądową pacjenta, mający do nich stosunek zupełnie neutralny. Nie ingeruje w życie duchowe osoby objętej Jej psychologiczną opieką nawet gdyby dla powodzenia psychoterapii lepsze byłoby akurat zupełne odrzucenie zasad wiary bądz gorliwe wypełnianie rytmu świąt. Pani mgr Chabros ma świadomość tego, że choćby najbardziej skostniałe normy moralne mogą być dla kogoś niezwykle istotne więc odnosi się do nich z szacunkiem.

"Into our lives you came

"Into our lives you came
With us you will remain
You were given to the fight
To the terror of the night
And the many crimes of Cain..."

Co w pierwszym wrażeniu

Co w pierwszym wrażeniu przy konfrontacji z Panią Justyną uderza to zrozumienie dla pacjenta, który cierpi, że tak się wyrażę w Jej dziedzinie wiedzy i specjalności w której jest Ona ekspertem. Któż lepiej niż tej klasy i tego formatu psycholog zrozumie, że depresja to poważna choroba o skutkach na wielu płaszczyznach, a nie jak się powszechnie uważa jedynie permanentnie obniżony nastrój. Jeszcze nie spotkałem się z sytuacją, w której ktoś by mój ból tak szanował i walczył o każdy kolejny tydzień mojego życia.

Wspomnienie o P. Chabros w

Wspomnienie o P. Chabros w kontekście jakichkolwiek finansów uważam za cokolwiek chybione i jakoś mnie mierzi z uwagi na "nieprzekładalność" na walutę zasług jakie kładzie Ona pod zdrowie psychiczne pacjenta. Bardzo łatwo da się to wykazać np. ja korzystam z psychoterapii u Pani mgr na NFZ i nie mam cienia wątpliwości, że jakość usług w Jej prywatnej klinice niczym nie różni się od tych finansowanych na ubezpieczenie, czyli jest jak najwyższa. Ktoś mądry zapyta skąd mogę to wiedzieć skoro nie mam porównania? Ano stąd, że nie da się już serdeczniej, w sposób bardziej fachowy i indywidualny podejść do pacjenta. Nie ma tu mowy o często niestety spotykanym odrabianiu pańszczyzny na państwowej posadzie i faworyzowaniu pacjentów płacących "do szuflady".

Piekielnie inteligentna

Piekielnie inteligentna rozmówczyni z którą można pożartować, ale w granicach rozsądku tzn. Pani psycholog nie zapomina czemu powinna służyć terapia i dwoi się i troi, by rzeczywiście pacjentowi pomóc. Pani mgr Chabros udziela bardzo praktycznych rad, których wcielenie w życie równa się często rozwiązaniu problemu, co wynika z wielkiej zdolności empatii jak cechuje Panią Justynę. Pani mgr prawdziwie cieszy się z najdrobniejszych sukcesów pacjenta, a czas trwania sesji kontroluje po mistrzowsku.

Podczas uczestnictwa w

Podczas uczestnictwa w psychoterapii wyraznie daje się odczuć, że Pani psycholog Justyna Chabros musi zwyczajnie b a r d z o l u b i ć l u d z i, a to podstawa funkcjonowania w tej profesji, no bez tego ani rusz. Pani Justyna nigdy nie przerywa wypowiedzi pacjenta wysłuchując ich zawsze z autentycznym zainteresowaniem do końca. Panią magister cechuje niebywała trafność diagnoz ocierająca się wręcz o dar nieomylności w psychologii. U Pani Chabros nie da się ani na moment zauważyć cienia znużenia "zeznaniami" chorego, a nawet chwilowego spadku koncentracji na nich, nigdy nie można Jej na tym przyłapać. Pełen profesjonalizm, mogę się wypowiadac wyłącznie w samych superlatywach.

Pani mgr Chabros to balsam

Pani mgr Chabros to balsam dla duszy i skołatanych nerwów, promienieje prawdziwym spokojem i szczęściarzem jest ten kto może swoje palące problemy schłodzić w Jej cieniu. Postać absolutnie nietuzinkowa, posiadająca jednak wielkomiejskie maniery i obawiam się, że Jej fenomen może w miejscach w których aktualnie pracuje nie zostać zrozumiany. Bardziej bym widział Panią psycholog z praktyką otwartą w miejscu gdzie zdobywała wykształcenie i doświadczenie zawodowe tj. np. Gdańsk lub Kraków.

Ceny przystępne, za opinię

Ceny przystępne, za opinię psychologiczną /zależy od ilości testów / 120zł - 160 zł, spotkanie psychoterapia 60 zł - 80 zł, eegbiofeedback 60-90zł , na plus to , że za pierwsze spotkanie nie zapłaciłem :)

Jeżeli chodzi możliwości

Jeżeli chodzi możliwości umówienia się na spotkanie to sytuacja chyba poprawiła się. (przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia) Pani psycholog przyjmuje również i w piątki. Z rozmowy wynikało, że zarówno w czwartek i piątek możliwe jest spotkanie już od godziny 10:30... do 19.15 (nie wiem jak było wcześniej)wyjątek stanowił ostatni piątek - bo Pani psycholog wyjeżdżała na jakiś kongres do Gdańska, co do cen to jeszcze nie wiem bo dopiero jestem umówiony. Z.

Pani mgr Justyna Chabros

Pani mgr Justyna Chabros jest C U D O T W Ó R C Z Y N I Ą biorę pełną odpowiedzialność za to co właśnie napisałem. Uwolniła mnie z wieloletnich okowów w których poniekąd na własne życzenie trwałem, od tego nieustannego kieratu jakiego brzemię musiałem (a właściwie uważałem że muszę) dzwigać każdego dnia. Pani psycholog nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i efekty tego po prostu widać, jest Osobą o przenikliwej inteligencji oraz doskonałej pamięci do najmniejszych choćby szczegółów. Autentycznie przejmuje się losem pacjenta jest otwarta, ciepła i ma bardzo miłą prezencję. Wszystkie pieniądze świata i tak nie wyrażą mojej wdzięczności dla Pani magister, bo przywrócenia radości życia nie da się wycenić, a to właśnie dzięki Niej mogę dziś powiedzieć: Boże życie bywa piękne...

Witam, miałem okazję

Witam, miałem okazję dwukrotnie spotkać się z Panią psycholog. Pierwsze spotkanie było typowo informacyjne i co zaskakujące bezpłatne!!! co prawda trwało tylko około 20 min ale w przypadku lekarzy nie zdarza się często i zasługuje na wyróżnienie. (widać, że Pani psycholog nie jest nastawiona tylko i wyłącznie na kasę). Mogę mówić jedynie o badaniach psychologicznych, jakich potrzebowała moja mama (problemy z pamięcią). Gabinet dobrze wyposażony, bo zaproponowano nam przeprowadzenie kilku testów a cena nas nie zruinowała. Mam porównanie z Lublinem czy Warszawą ii koszt przeprowadzenia jest tam wyższy o ok. 30%-40% nie mówiąc o koszcie opinii !!! Generalnie oceniam bardzo dobrze, jedyne zastrzeżenie można mieć co do godzin przyjęć, bo są to jedynie dwa dni w tygodniu - środy i czwartki i przez to trzeba umawiać się z 2 tygodniowym wyprzedzeniem.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania