Dolnośląskie Centrum Onkologii - opinie - Wrocław, Onkolog

Szpital
Dolnośląskie Centrum Onkologii.

dodatkowe tel.:
0 71 368 93 00 Oddział chirurgii I, ordynator
0 71 368 93 30 Oddział chirurgii II, ordynator
0 71 368 95 01 Zakład teleradioterapii
0 71 368 93 60 Chemioterapia, ordynator
0 71 368 93 91 Oddział radioterapii ginekologicznej IB
0 71 368 92 91 Zespół Opieki Paliatywnej
0 71 368 95 30 Zakład diagnostyki laboratoryjnej
0 71 368 95 53 Zakład epidemiologii - Dolnośląski Rejestr Nowotworów

Więcej informacji na stronie: www.dco.com.pl

Telefon kontaktowy: 

0 71 368 92 01

Dane adresowe: 

53-413, Wrocław, Plac Ludwika Hirszfelda 12

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-21 10:56, Aktualizacja: 2008-08-21 10:56

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Onkolog Wrocław
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Dolnośląskie Centrum Onkologii

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Kilka tygodni temu byłam

Kilka tygodni temu byłam pacjentką Oddziału Ginekologii Onkologicznej, kierowanego przez Panią Ordynator. Trafiłam do niego skierowana ze szpitala w moim mieście, gdzie po pierwszej operacji uznano, iż do dalszego leczenia potrzebni są ludzie, którzy specjalizują się w takich przypadkach jak mój. Wiedziałam więc, że rokowania nie są zbyt pomyślne. Na miejscu, w DCO, spotkałam się przede wszystkim z ogromnym profesjonalizmem, który mi, laikowi w kwestiach medycznych ale przede wszystkim wystraszonej pacjentce, dał poczucie bezpieczeństwa. Pacjent zmagający się z tak poważną chorobą jak nowotwór potrzebuje fachowej opieki, spokoju profesjonalisty i empatii ze strony osób, od których oczekuje pomocy. To właśnie otrzymałam zarówno ze strony Pani Ordynator, która mnie poinformowała o wszelkich aspektach mojej choroby i trudnych decyzjach, które musiałam podjąć, pomogła mi zachować spokój i optymizm po operacji, a także ze strony całego personelu "białego" Oddziału.
Pielęgniarki były dostępne na każdy sygnał pacjentek i pomimo tego, że mają naprawdę sporo pracy (rotacja pacjentek jest ogromna) nie dają odczuć chorym ani swojego zmęczenia ani ewentualnego zniecierpliwienia. W kontakcie są spokojne i uważne. Opieka pooperacyjna bardzo sprawna, energiczna i w świetnych, dla pacjentki, warunkach. Bardzo ułatwia to dochodzenie do siebie. Pomocne i przyjazne w kontakcie są panie salowe oraz wolontariusze, którzy pomagają w drobnych sprawunkach osobom nie mogącym wyjść z Oddziału. Bardzo sprawna i widoczna jest również współpraca lekarzy i całego Oddziału Ginekologii z lekarzami innych specjalizacji, gdy zachodzi taka potrzeba. Zdecydowanie jako pacjentka czułam, że trafiłam do najlepszego miejsca, które pozwoli mi odzyskać zdrowie.

nie zgadzam sie z ta opinia

nie zgadzam sie z ta opinia u mojej mamy lekarz wykryl guza trzustki pojechalismy tam w ciemno ponad 300 km nawet sie nie spodziewalem ze ktos nas przyjmie dr Sedziak fachowo nas potraktowal zlecil biopsje bez zadnych rejestracji i dlugiego czekania teraz mama jest tam na oddziale wspaniala opieka wraca do zdrowia

A duzo zapłaciłyście??

A duzo zapłaciłyście?? Żenada..

skandaliczne traktowanie

skandaliczne traktowanie chorych ludzi. niekompetentna "pani chirurg", która w czasie wycinania zmiany (znieczulenie miejscowe) nie radziła sobie, rzucała uwagi "nie wiem, jak to mam zrobić", "nie dam rady".
Żenada!

cała ta placówka to jedna

cała ta placówka to jedna wielka kpina, zwłaszcza dla kogoś kto pracuje na pełny etat. żeby wogule dostać się do tzw. specjalisty trzeba rejestrować się kilka a nawet kilkanaście dni wcześniej, a gdy już się to uda to każde kolejne, anwet najmniejsze badanie jest odwlekane w czasie. tak więc jeśli ktoś podejrzewa u siebie nowotwór, i jest skierowany do DCO niech nie liczy na szybką i fachową pomoc z ich strony. szybciej pomogą znachorzy, i szamani, a nie POLSKI NFZ.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania

Wybrane opinie i komentarze