DR.KATARZYNA WOJACZYŃSKA-STANEK - opinie - Katowice, Neurolog

neuromedica

Dane adresowe: 

Katowice ul. Korczaka 10 Przejdą do danych kontaktowych
tel: +48 32 725-12-18

Koszt wizyty: 
120
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2010-09-28 18:55, Aktualizacja: 2010-09-28 18:55

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Neurolog Katowice
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o DR.KATARZYNA WOJACZYŃSKA-STANEK

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

lecenia ze strony Poradni

lecenia ze strony Poradni zostaliśmy skierowani do neurolog pani dr Wojaczyńskiej-Stanek w celu konsultacji neurologicznej 5 latka. Nie mogę oceniać wiedzy medycznej pani doktor, która zapewne jest specjalistą w swojej dziedzinie. Niestety pani doktor okazała się osobą, która moim zdaniem i zdaniem sporej części rodziców piszących opinie o pani doktor w internecie nie powinna mieć kontaktu z ludźmi, a tym bardziej z dziećmi, które mają swoje różnorakie problemy. Podczas wizyty, pani doktor przestraszyła nasze dziecko do tego stopnia, że syn się trząsł, prawie doprowadzając go do płaczu. Syn bał się cokolwiek powiedzieć. Pani podnosiła głos, była bardzo niemiła i eskalowała nie potrafiąc wytłumaczyć dziecku co ma zrobić. Próba zwrócenia uwagi, zakończyła się zbyciem i uwagą słowną, że "pierwszy raz jej się ktoś wystraszył". Samo badanie w końcu odbyło się i otrzymaliśmy zaświadczenie, ale zachowanie pani doktor było na tyle negatywne i doprowadziło do tego, że syn trząsł się ze strachu, że myślimy o skardze od Izby Lekarskiej / Rzecznika Praw Pacjenta.

Ja dzięki p doktor mogłam

Ja dzięki p doktor mogłam wrócić do żywych po dramatycznych przeżyciach w związku z powikłaniami neurologicznymi po operacji serca synka, to ona wlała w nas nadzieję , która nie była banalnym pocieszeniem lecz fachową , rzeczową diagnozą -powiedzianą w sposób jak najbardziej profesjonalny a jednocześnie ciepły i ludzki ,wcześniej w szpitalu klinicznym ,konsultant z neurologii, widząc przez chwilkę syna rzucił tylko "rehabilitować ...rehabilitować m może co z TEGO , będzie .owo TO - to miał być mój syn !P d rWojaczyńska poprowadziła nas dalej dzięki bogu i z TEGO -wyrósł niezły gagatek i za to ślicznie dziękuję!!!!!!POLECAM

Ja także stanowczo odradzam

Ja także stanowczo odradzam tą panią """doktor"""

DR.KATARZYNA

DR.KATARZYNA WOJACZYŃSKA-STANEK - KATEGORYCZNIE NIE POLECAM !!!
Bardzo nie lubię pisać opinii na temat kogokolwiek. Niestety muszę napisać ku przestrodze dla innych rodziców małych skarbów, którzy to rozważają wybór Pani Stanek jako swojego lekarza. Nie powiem tego pani doktor w twarz bo niestety wizyta kosztuje 120pln + zmarnowany czas = kompletny bezsens.
1. błędna diagnoza - hypotomia - zespół dziecka wiotkiego
2. bezpodstawny dobór bolesnych badań (EMG + PRZEWODNICTWO MIĘŚNIOWE)
3. polecanie kolegów po fachu - "Proszę państwa to są namiary do wspaniałego specjalisty..."
4. brak informacji o możliwym przebiegu choroby - "Zrobimy badania będziemy dywagować, jeszcze nie odnotowano przypadku pamięci bólu u noworodków"
5. oschła, zdawkowo przekazuje informacje nawet na 2 razy zadane pytanie
6. Finał spotkania wspaniały - wymowne spojrzenie na zegarek + czy jeszcze jakieś pytania - patrz punk 5.
++++ Zawsze wydawało mi się ze osoby piszące opinie na temat lekarzy piszą bzdury, ale od dzisiaj bacznie będę się im przyglądał ++++ Całe szczęście że natura dociekliwego Polaka nie pozwala na zadawanie bólu swojemu dziecku, a odwieczna walka o przetrwanie popycha go do innego fachowca celem potwierdzenia lub rozwiania wątpliwości. Mocz + krew + okulista + USG = W PEŁNI ZDROWE DZIECKO. Ostatnim punktem odwiedzin była poradnia rehabilitacyjna gdzie usłyszeliśmy: "Przecież to dziecko to okaz zdrowia, nie mają państwo innych problemów".....
DR.KATARZYNA WOJACZYŃSKA-STANEK - KATEGORYCZNIE NIE POLECAM !!!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania