Gabinet Lekarski - Wizyty Domowe Jolanta Małachowska - opinie - Koluszki, Lekarz rodzinny, Pediatra

Gabinet Lekarski - Wizyty Domowe Jolanta Małachowska
Koluszki

Telefon kontaktowy: 

0692 617 606

Dane adresowe: 

ul. Zagajnikowa  38
95-040 Koluszki

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-07-23 23:16, Aktualizacja: 2009-07-23 23:16

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Lekarz rodzinny Koluszki Pediatra Koluszki
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Gabinet Lekarski - Wizyty Domowe Jolanta Małachowska

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Pani doktor mnie jako

Pani doktor mnie jako pacjenta umówionego interwencyjnie , zwijającego się z bólu w wyniku ataku rwy kulszowej, wyprosiła z gabinetu twierdząc , że mam czekać dalej , aż łaskawie mnie zaprosi. Najgorszy lekarz, uciekać, i szukać pomocy gdzie indziej!!!

Serdecznie polecam. Złoto

Serdecznie polecam. Złoto kobieta ♥️

Nie polecam, bardzo niemiła

Nie polecam, bardzo niemiła osoba, podnosząca głos na pacjenta, opryskliwa i zarzucająca kłamanie. Radzę trzymać się z daleka.

Brak kompetencji. Niemiła.

Brak kompetencji. Niemiła. Brak empatii. Rozłącza się podczas rozmowy telefonicznej.
Dziwię się, że nie jest pozbawiona prawa do wykonywania zawodu mimo tylu negatywnych opinii.

Nie polecam ! Pani doktor

Nie polecam ! Pani doktor jest chamska, niemiła, niemal nakrzyczała na moje dziecko z grypa że nie dosyć że KASZLE jej w gabinecie to jeszcze jakim prawem WYDMUCHUJE NOS! Dodatkowo na grypę potwierdzoną przeze mnie testem wypisała antybiotyk. Szczerze radzę trzymać się od niej z daleka.

Nie polecam, wręcz

Nie polecam, wręcz uciekajcie od takiego lekarza. To nie jest lekarz. Człowiek z gorączka 40 stopni a ona się rozłącza. Bezczelność i brak szacunku do drugiego człowieka.

Ja mam same pozytywne

Ja mam same pozytywne doświadczenia. Każda diagnoza w przypadku mojego dziecka była trafna. Badanie zawsze bardzo dokładne i konkretne zalecenia. Zawsze mogliśmy liczyć na poradę zamiast gnać na sor.

Nie polecam tego lekarza. Od

Nie polecam tego lekarza. Od dziecka miałam (nie)przyjemność spotykać w procesie leczenia dr Małachowską. Niemal żadna diagnoza nie była trafna. Kilkuletniej mnie przepisała dawkę leku mogącą zabić albo przynajmniej uszkodzić zdrowie dorosłego człowieka (na szczęście panie farmaceutki wykazały się większymi kompetencjami i przestrzegały moją mamę, że absolutnie nie może mi takiej dawki leku podać) a mojego młodszego brata w stanie zagrożenia życia odesłała do domu, bo ona nic niepokojącego nie widziała).
Obecnie jako dorosła kobieta trafiłam do niej na teleporadę z powodu braku jakiegokolwiek innego lekarza. Do teraz żałuję. Wizyta była bardzo nieprzyjemna, pani doktor opryskliwa i chamska.
Zgłosiłam się z bólem gardła i chrypą (które uniemożliwiały mi pracę) po leki i zwolnienie na dwa-trzy dni żeby zregenerować gardło. Zwolnienia wystawić nie chciała, a na podstawie tych dwóch objawów i skojarzenia, że w mojej okolicy osoba o tym samym nazwisku co moje miała covid (nie mam z tą osobą żadnych kontaktów, ale to nie było interesujące dla dr Małachowskiej) stwierdziła, że ja też na pewno ten covid mam. Zaproponowałam, że może warto się upewnić co do innych objawów, wtedy od niechcenia dr zapytała o gorączkę, bóle mięśni i osłabienie. Na wszystko odpowiedziałam przecząco. Na to pani doktor powtórzyła że mam covid. Dostałam skierowanie na test. Wynik: negatywny. Kolejna nietrafiona diagnoza, jak zdecydowana większość jeśli nie wszystkie w przypadku mojej rodziny i dr Małachowskiej.
Oprócz braku kompetencji (albo szczęścia w strzelaniu) w zakresie diagnozowania zaobserwowałam też brak szacunku, empatii, kultury i umiejętności obsługiwania komputera.
Dr zapytała mnie czy jestem zaszczepiona przeciw covid. Zgodnie z prawdą odpowiedziałam że tak. Niestety dr nie umiała sobie tego wyszukać w systemie i powiedziała, że jedna dawka się nie liczy i pewnie dlatego jej u mnie w systemie nie ma (informowałam dwu albo trzykrotnie, że Johnson jest szczepionką jednodawkową bo być może ta informacja jej umknęła). Na co pani doktor zaczęła krzyczeć na mnie że jestem niezaszczepiona, więc ja zaproponowałam że mogę przedstawić swój certyfikat covidowy z IKP po szczepieniu. Wtedy pani doktor chyba sama poczuła się zażenowana swoją niewiedzą i nieporadnością bo znienacka zmieniła temat i zaczęła krzyczeć na mnie, że nie ma ochoty i czasu ze mną rozmawiać i się chamsko bez dokończenia teleporady rozłączyła. W ten sposób nie otrzymałam ani zwolnienia ani żadnej recepty czy nawet wskazówki jak leczyć się objawowo do momentu otrzymania wyniku testu na covid.
Swoją drogą, nie wiedziałam, że lekarze pracujący za pieniądze podatników (porada na NFZ, prywatnie wołami nikt by mnie do tej lekarki nie zaciągnął) mogą sobie wybierać, których pacjentów MAJĄ OCHOTĘ LECZYĆ, a których wolą na przykład obrażać i na nich krzyczeć.
Podsumowując absolutnie nie polecam - szkoda zdrowia, (czasem nawet życia), nerwów, czasu i pieniędzy.

jestem zadowolona z pani

jestem zadowolona z pani doktor

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania