Grzegorz Nawrocki - opinie - Warszawa, Chirurg

dr n. med., chirurg onkolog, rak piersi, rak jelita grubego, rak żołądka, rak trzustki, rak wątroby, rak odbytnicy, rak odbytu, rak skóry, czerniak, Szpital onkologiczny na Wawelskiej w Warszawie, gabinet prywatny Warszawa-Ursynów, ul.Dereniowa 2a lokal 212.
www.onkologia.waw.pl

Telefon kontaktowy: 

608-33-99-66

Dane adresowe: 

Szpital Kliniczny Centrum Onkologii Warszawa, ul. Wawelska 15
Gabinet Lekarski Grzegorz Nawrocki
Warszawa, ul.Dereniowa 2a lok. 212
tel.22-899-10-47, 608-33-99-66
www.onkologia.waw.pl

Dni i godziny przyjęć: 

poniedziałki i środy od 16.30

Koszt wizyty: 
200 zł
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2010-02-04 09:02, Aktualizacja: 2017-02-20 09:35

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Chirurg Warszawa
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Grzegorz Nawrocki

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

W dniu 8 czerwca 2016r. w

W dniu 8 czerwca 2016r. w Szpitalu przy Wawelskiej przeszłam ciężką operację onkologiczną (amputacja odbytnicy). Doktor Nawrocki to wysokiej klasy specjalista, kompetentny i doświadczony chirurg- onkolog. Rozważny w swoich decyzjach dotyczących przeprowadzanych operacji. To wspaniały lekarz z właściwym podejściem do pacjenta. Przed operacją Doktor dużo ze mną rozmawiał na temat diagnozy, co znacznie zmniejszało strach, niepewność i dodawało nadziei. Po operacji również poświęcał mi dużo uwagi, przychodził na oddział i interesował się moim stanem. Nie szczędził ciepłych słów, leczył swoim poczuciem humoru, opiekuńczy do ostatnich dni pobytu w szpitalu. Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi za opiekę i prowadzone leczenie. Pragnę również wyrazić wdzięczność dla całego personelu. Pielęgniarki na tym oddziale to prawdziwe perełki oddane pacjentowi.

Wdzięczna pacjentka H.

DR. GRZEGORZ NAWROCKI TO

DR. GRZEGORZ NAWROCKI TO kompetentny chirurg, bardzo rzeczowy. Jestem szczęśliwa, że w trudnym myślę dla każdego człowieka momencie (rak to jak sądzę dla każdego straszliwa diagnoza) właśnie jemu powierzyłam swoje zdrowie. Jestem już po operacji. Nawet oczekiwanie na operację dzięki 2 prostym słowom- wyleczymy Panią było łatwiejsze -strach ale i nadzieja. Dziękuję Panu
J. Bednarek

Doktor Grzegorz Nawrocki to

Doktor Grzegorz Nawrocki to kompetentny i rzeczowy lekarz. Jestem mu bardzo wdzięczna za przeprowadzenie zabiegu usunięcia guza z piersi i całą opiekę z jego strony. Poświęcał swój czas nie tylko na rozmowę na temat diagnozy, ale również sam, osobiście zmienił mi opatrunek po zabiegu.
Korzystając z okazji, pragnę również wyrazić swoją wdzięczność wobec całego personelu i pracowników, a przede wszystkim pielęgniarki Katarzyny Drozdowskiej, która ze szczególnym zaangażowaniem opiekowała się mną podczas mojego pobytu w klinice.
Szczerze polecam Szpital Kliniczny Centrum Onkologii przy ul. Wawelskiej 15 i życzę wszystkim pacjentom takiej opieki medycznej jaką sama zostałam otoczona.
Serdeczne podziękowania
Zuzanna z Siedlec

Proszę Pana Anonima o

Proszę Pana Anonima o wyjaśnienie, jak dr Nawrocki poza swoimi obowiązkami nawet wieczorem doglądał Pana; czy było to wtedy, gdy nie miał dyżuru i specjalnie z domu przyjeżdżał do Pana do szpitala, czy wtedy gdy miał dyżur? Czy tylko Pana tak traktował czy też inne osoby? Czy to znaczy, że wyróżniał się swoim pozytywnym zachowaniem spośród innych lekarzy, którzy nie doglądają wieczorami swoich pacjentów?
Z pozdrowieniami i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia:)

Tam każdy lekarz ma wielkie

Tam każdy lekarz ma wielkie serce!! Współpracują i dobrze opiekują się pacjentami. Jeżeli pacjent powiedział, że przyjeżdżał - to znaczy że przyjeżdżał , bo stan pacjenta wymagał. I niema co szukać dziury w całym :)

Panie Nawrocki z wielkim

Panie Nawrocki z wielkim sercem, jak Pan coś piszesz, to się podpisuj:)

Dr Grzegorz Nawrocki,

Dr Grzegorz Nawrocki, wspaniały hirurg onkolog,usunął mi guza na jelicie grubym w Szpitalu przy ul. Wawelskiej.Przygotowując mnie do operacji angażował się poza swoimi obowiązkami,doglądał nawet wieczorem.Zostałem przez niego skierowany na dalsze pooperacyjne leczenie chemią i jestem przekonany,że postęp tego leczenia będzie również śledził albowiem dążeniem jego jest doprowadzenie pacjenta do całkowitego wyleczenia. To lekarz z decyzją.
W spotkaniach sympatyczny,kompetentny,rzeczowy,ludzki.W komentarzach, spod gabinetu,pacjenci podkreślają dużą facowość dr G.Nawrockiego.
W jego rękach czuję się bezpiecznie,pewnie,bez najmniejszego stresu.
Takich lekarzy potrzeba nam więcej.Polecam go z całą odpowiedzialnością.
Jesteam mu bardzo wdzięczny za dotychczasowe prowadzenie.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania